Przedszkole Miejskie nr 13

Starachowice

Opinie o Przedszkole Miejskie nr 13

Malwina

Czy możecie potwierdzić, że Przedszkole Miejskie nr 13 ma opinię bardzo dobrego pracodawcy?

Edyta

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w Przedszkole Miejskie nr 13 i mógłby się podzielić opinią na temat pracodawcy i panującej atmosferze w Przedszkolu? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

hghbm

@Pogodna no to super, że jesteś zadowolona także zbieram opinie o różnych przedszkolach bo niebawem i moje dziecko bedzie szło do przedszkola, chce wybrac najlpesze

Pogodna

Przedszkole w 100 % godne polecenia. Drugie moje dziecko teraz uczęszcza do niego i wszyscy są zadowoleni :) Zarówno dzieci, jak i my, rodzice. Dzieci mają wspaniałą opiekę, panie są przez nich uwielbiane. Mają tam wiele zabaw, uroczystości ( jak już wspomniane wcześniej ), ciekawych spotkań, spacerów na powietrzu. Co do jedzenia? Córka często sięga po dokładki, więc....

rodzic

przedszkole super ,pracują w nim super nauczyciele , dzieci bardzo lubią chodzić do tego przedszkola , ciągle coś ciekawego się tam dzieje(uroczystości , imprezy,ciekawe zajęcia)

wychowanek byly

była wiesia która mnie naderwała ucho i zamykała mnie w powierzchniach w ciemnościach

olek

Ogólnie przedszkole jest OK, niestety dla dzieci starszych szczególnie 6-cio latków, niektóre panie je olewają. Dzieci chodzą gdzie chcą, robią co chcą itp. Sam widziałem jak dziewczynka sama wyszła z sali i chciała iść do domu i żadna z opiekunek tego nie zauważyła. Pani dyrektor inaczej traktuje dzieci swoich znajomych a inaczej dzieci innych ludzi. Ale tak jak na wstępie przedszkole godne polecenia.

przedszkolak

W ty przedszkolu pracują najmilsze panie i obiadki sa pyszne. Moje dziecko jest zachwycone.

neta

w tym przedszkolu wykorzystuje się starzystów

agata

Uważam, że PM nr 13 jest super. Panie są bardzo miłe i bardzo troskliwe :) Moje dzieciaki uwielbiają chodzić do przedszkola i niezbyt lubią dni, kiedy nie mogą być w przedszkolu. Gorąco pozdrawiam wszystkie panie pracujące w "13" a w szczególności Panią Małgosię S. i Panią Iwonkę Ś. jak również wspaniałą Panią Dyrektor Małgosię G.

Zostaw opinię o Przedszkole Miejskie nr 13 - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Miejskie nr 13