Euroschool S.C. Szkoła Języków Obcych

Siedlce

Opinie o Euroschool S.C. Szkoła Języków Obcych

nauczycielka

ja polecam, w euroschool panuje bardzo fajna atmosfera - potwierdzam to jako nauczyciel pracujący tam od wielu lat. Mamy wiele szkoleń nie tylko metodycznych ale i personalnych. Mają wielką bibliotekę, laptopy i tablice z orpogramowaniem do prawie wszystkich podręczników, mnóstwo gier jezykowych itp. - wiec ułatwia to mi pracę i uatrakcyjnia prowadzenie zajęć. Do każdej grupy czy słuchacza podchodzimy indywidualnie - nie ma z góry narzuconych schematów przez co z każdej grupy można "wycisnąć" jak najwięcej się da. PS. wypłata zawsze w terminie, a nawet przed :)

kate

Polecam tą szkołę. Dobrzy lektorzy wykwalifikowani, mozliwośc dobrania godziny kursu do potrzeb słuchacza. Na kursie duża uwaga skupiana jest na komunikowaniu sie w języku angielskim. Zajęcia prowadzone sa w miłej atmosferze i odpowiednio dopasowywane do poziomu oraz potrzeb słuchacza. Polecam gorąco.

nauczyciel

w tej placówce pracuję już ponad 5 lat. Zarabiam dobrze tzn tyle ile wynegocjowałem z szefami, więc niech każdy pisze o swoich pieniądzach:) Istnieje możliwość dorobienia sobie poprzez tłumaczenia lub lekcje indywidualne. Jak dla mnie wszystko w porządku. Jeden raz był tylko mały poślizg z wypłatą.

xxx

Szef sknera,wykorzystuje ludzi,nie zorganizowny,zarozumialy ,nie polecam tej szkoly!

Zostaw opinię o Euroschool S.C. Szkoła Języków Obcych - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroschool S.C. Szkoła Języków Obcych