Beck-Pollitzer

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Beck-Pollitzer

Arci

Witam Panowie pracuje w podobnej Krakowskiej firmie ale dawno myślałem o przeprowadzce do Beck. Raz że jestem ze Śląska a dwa Beck to jednak prestiż. Proszę mi powiedzieć czy mogę choć liczyć na 10€ i na jakąś dłuższą współpracę

Oni
@Arci

Prestiżem pan rachunków nie popłacisz ale robią co chcwile rekrutacje to można się zgłosic.

Ex pracownik

Janusze biznesu -tak można podsumować tą firmę. Na szczęście dla mnie już tam nie pracuję a decyzja o zmianie była najlepsza. Nie dość, że nie szanują wieloletnich pracowników to skąpią na podwyżkach. W nowej firmie przez 2 lata podwyżek sumarycznie mam więcej niż tam przez lata pracy, choć trzeba przyznać, że wypłaty robią na czas ale to żadna wielka zaleta tylko normalność.

Popek monster

Witam wchodzę tu przez przypadek a tu co ktoś kasuje wpisy czyżby Beck miał coś za uszami hmm zastanówmy się choć ja już tam nie pracuje a wpisy znikają ciekawe no cóż widoczne taka firma pozdrawiam wszystkich którzy dalej tam liza (usunięte przez administratora) i pracują trzymajcie się

Inz

Z tego co wiem podbieraja ludzi z konkurencji zamiast samodzielnie przeprowadzic rekruutacje graja nie czysto. Żal

Inżynier
@Inz

Nie żal się i nie kłam. Sam jesteś winny temu co się dzieje z Twoim ojcem kłamiąc dookoła. Ludzie którzy skończą kontrakt w JWW nie będą czekać aż szanowni hrabiowie zaszczyca ich Turowa, tylko szukają pracy. Rozpieprzyliscie świetnie prosperujacy eksport robiąc ludzi i klientów w konia a teraz się skarży? Wstyd by Wam było tej obłudy i zakłamania. Ludziom chcącym pracować dajemy szansę a w JWW tylko ich cofacie w rozwoju. Wstydzilbys się paniczu WW bezczelny...

michał
@Inz

rodzina wcisło to banda kłamców.Sami podbierali ludzi z energomontażu jeżdżąc za plecami Kalarusa do jego pracowników, werbując ich lepszą kasą. Teraz wszyscy narzekają. Werbowali w foster-wheeler, a teraz mają pretensje, że ich kontraktowi pracownicy wyrzuceni na bruk po islandii szukają sami pracy. Szkoda mi p.Kranza bo wcisłowie go oszukali i wykorzystali. Chciał dobrze dla jww, bronił ich ale widząc jak go za plecami kłamali dał sobie spokój. A to, że ludzi sami za nim poszli to chyba nikogo nie powinno dziwić, chyba że się ma na nazwisko Wcisło, żyje się w nadmuchanej przez siebie bańce i wierzy we własne kłamstwa. Wstyd że ktoś tak pisze, a może to być jedynie jedna z 2 rozżalonych w jww osób...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Beck-Pollitzer.

@Lisa piszesz "z tego co ja się orjentuje". Rozumiem, że nie masz osobistych doświadczeń z pracy przy tym projekcie. Czy ktoś z osób, które rzeczywiście aktualnie przy nim pracują obecnie mógłby odnieść się treści poruszanych we wpisie @Lisa?

Popek monster
@Marta

Marto tu są łamane wszelkie możliwe prawa pracownika ale nie ma się co dziwić bo ludzie na to pozwalają tak jak pisałem wcześniej byłem na tym projekcie BHP żenada zero kadra śmiech na sali a udaj (usunięte przez administratora) wie kogo wszystko jest budowane na plecach ludzi dezorganizacja pan W poprostu cham i prostak a i jeszcze teraz dostałem informację od znajomego że zaczęli szukać i liczyć godzin z przepustki ile kto gdzie niech najpierw oddadzą pieniądze za kampy ludzia którzy zgodzili się spać razem i mieli obiecane po 40euro a teraz pan W ich okłamuje a wogule to gdzie są związki zawodowe w Islandii to wszystko trzymajcie się ludziska tam

Rekin
@Marta

Popek i Lisa pełne poparcie, ten projekt i ta firma to wielka porażka. Zastraszanie? w niektórych przypadkach rzekłbym mobbing, co widać teraz jak ludzie rzucają prace. Zrobili ludzi w c...... z tymi mieszkaniem we dwóch ,a teraz jakieś śmieszne lojalki z których wynika że zapłacą jak będą mieli ochotę a ludzie nic nie mogą zrobić. Bhp czepia się tylko naszych innych omijają z daleka ( strach???) ,niemiaszki chodzą oficjalnie z papierosami po budowie i nikt im słowa nie powie. Ale bije na głowę wszystkich prezesina który mówi że nawet jak ktoś idzie do WC to powinien nieś w klucz lub jakiś element,żeby było widać zaangażowanie w pracy. Niema pustych przebiegów. Pan W i kadra to jest osobna historia.

Lisa
@Marta

Po pierwsze firma ta strasznie kreci, za zwolnienie z powodu wypaku w pracy tez nie racza zaplcic, (tak powinni, takie jest prawo na Islandii!!!!) znalesc do nich kontakt na Islandii tez problematyczne. Firma jest zarejestrowana , ale pod podanym adresem tam tej firmy nie ma, zadnego numeru telefonu. Przy tym projekcie nie pracuje, ale tlumacze dla prawnika ktory ma juz 3 sprawy z ta fima na Islandii. Tak chodzi o wypadki w pracy i ewidentne lamanie prawa na Islandii

awr

(usunięte przez administratora) ODDAJCIE KASE ZA SPANIE W POKOJACH 2 OSOBOWYCH NA ISLANDII

Zyga

Jak jesteś potrzebny to wydzwoniaja po kilka razy a kiedy zwolnisz się to mają gdzieś nie wypłacili następujących reczy: 1. za mieszkanie po 2 2. Rekompensaty grudniowej 3. żadnego dokumentu potwierdzajacego pobytu na Islandii Nie odbierają tel i wiadomości, kreca Pozdrawiam chłopaków którzy zostali na święta w Islandii.

@Zyga

Chyba tylko Tobie bo mi wszystko zapłacili

zwiazkowiec

Sprawa za brak rekompensaty za spanie po dwie osoby już niedlugo zostanie oddana do sadu mamy nagrania pana W jak obiecywał oraz nagranie z wizyty pana L. Zobaczymy kto wygra? Zobaczymy.

Olo

Jak narazie to przyjmuja samych mazgajow do pracy. Gdzie indziej nie dali rady to Beck ich przygarnia. Praca nie za fajna. Nie polecam.

Ta pani miała na imię Paulina nazwiska nie pamiętam .Pozdrawiam

@Name

Moja opinia o pani Paulinie jest wyssana z palca ,PROSZĘ W TO NIE WIERZYĆ !!!!!!!!!! WYPIŁEM ZA DUŻO I WYPISYWALEM TE BZDURY.PRZEERASZAM ZA TE KŁAMSTWA!! SZKOLENIE BYŁO IDEALNE!

Name

Cześć.3 miesiące temu miałem szkolenie BHP w tej Firmie praca miała być na Islandii,nie pojechałem ponieważ osobą która mnie szkoliła zachowywała się jak po narkotykach (zamulona , śpiąca i non stop na telefonię . Przestraszyło mnie to,bo jak można tak nie odpowiedzialnych ludzi zatrudniać do szkoleń-szok.Pozdrawiam

Wujek Tom Adminn

Kolego nie znasz zasad tego portalu chyba. Chcemy się tu dowiedzieć czegoś o pracodawcach a nie o osobach. Jeśli masz cenną radę lub opinię dot. pracodawcy to napisz. Jak chcesz kogoś obrażać to zły adres. Jak masz problem to umów się z gościem ale z tego widać, że Cię strach obleciał :-) skoro tu na forum tak piszesz - może podaj swoje dane i telefon kontaktowy i adres ale pewnie cienki jesteś i nie stać Cię na to.

@Ktoś widzę, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. A może udało Ci się uzyskać odpowiedzi na swoje pytania bezpośrednio od firmy? Dodatkowe informacje mogą być istotne dla innych osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Chociaż, jeśli chodzi o obowiązki na tym stanowisku to są one dość dobrze opisane w ofercie pracy.

Ktoś
@Marta

Marta Pytam dlatego że najlepiej dowiedzieć się takich rzeczy od ludzi którzy tam pracują. W ofertach prarcy zawsze jest wszystko pięknie opisane i cudwnie wszystko wygląda na rozmowach. A rzeczywistość jest całkiem inna... Dlatego jeśli dostanę ospowiedź od tych najlepszych i najbardzej cennych osób czyli pracowników na stanowiskach szeregowych wiem że powiedzą mi prawdę.

Ktoś

Witam! jest ogłoszenie na koordynatora - jak wygląda ta praca? na czym polega? czy warto? jakie pieniądze? jak wygląda system pracy? dwa na dwa? inny? czy cały czas w terenie? I dlaczego szukają na to stanowisko?

Do końca dnia można jeszcze przesyłać swoje CV w odpowiedzi na ofertę pracy na stanowisko Asystent/ka w Dziale Księgowości. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć o pracy na tym stanowisku? Każda dodatkowa merytoryczna informacja może być bardzo pomocna.

Chłopek roztropek

Popku, jeżeli tak pracujesz, jak się wysławiasz, to dziwię się, że jeszcze pracujesz na tej budowie. Do tarcia chrzanu potrzeba ludzi.

Zenon

Odradzam pracę w tej firmie. - brak ubezpieczenia Islandia Husavik -bardzo niskie zarobki za 220 godz otrzymałem 2500 Euro tragedia gdyby nie nadgodziny to zarobiłbym może 1500Euro -prowadzący inż Piotr W. to dno kompletne na spotkaniu rano jak i wieczorem non stop klnie. Ludzi traktuje jak śmieci. Jego powiedzonko do (usunięte przez administratora) pana nie znika z jego ust. Porażka nie polecam firmy!!!!!

Chłoporobotnik
@Zenon

No to lipa. Emigracja na wyspę z zimnym klimatem, praca po 10 godzin i w przeliczeniu 10500 PLN (czyli 10 Euro/godzina). Jedna wielka lipa. To w krajach sąsiednich (Dania, Norwegia, Niemcy) za te godziny na to samo wyjdziesz albo o kilka tysięcy lepiej i blisko domu w razie potrzeby kilka godzin i jesteś w domu np. na weekend. A z Husaviku do Keflaviku samochodem 7 godzin potem lot do Polski z odprawą 5 godzin powrót do domu z lotniska 2-3 godzin i wychodzi cały dzień tułaczki. Byłem w Islandii i pracowałem ale za 235 godz/mies otrzymywałem na PLN 16 000. To lipa w firmie BECK dla pracowników fizycznych. Oczywiście firma zarabia na waszej pracy w 100%.

Konrad

Ta firma jest śmieszna , małym firma nie polecam się tam zatrudniać ponieważ nie płacą na czas, są oszustami .

Leszek

W moim przypadku skończyło się na samej REKRUTACJI, którą opiszę poniżej: 1. Kontakt telefoniczny - Niestety sami pracownicy rekrutujący nie wiedzą, że w internecie jest inny adres niż w rzeczywistości (dot. siedziby sosnowieckiej - na mój moment tak było), na szczęście po mojej prośbie otrzymałem maila, który sprostował sprawę. 2. Aplikowałem na stanowisko do Krakowa, podczas rozmowy okazało się, że szukają kogoś na Śląsk i nic nie wiedzą odnośnie Krakowa. 3. Nikt nie zapoznał mnie z charakterystyką firmy, skąd się wywodzi, jaki jest profil działalności etc. 4. Samo spotkanie trwało 45min, ponieważ przekroczyliśmy zaplanowane 30min!!! (następna osoba czekała na swoja kolej). 5. Po spotkaniu brak jakiekolwiek odzewu. Osobom ambitnym, szanujących siebie i swój czas oraz wiedzących co chcą robić w życiu - życzę powodzenia w poszukiwaniach pracy i szczerze pozdrawiam!

Szelek
@Leszek

Leszek, To aplikując nie sprawdziłeś charakterystyki firmy, skąd się wywodzi i co robi???? Wow, jestem pod wrażeniem! ;)

Leszek
@Szelek

Szelek, Aplikując do ww. firmy sprawdziłem informacje zamieszczone w internecie, ale tak z jak adresem (co opisałem powyżej) może być różnie, dlatego warto jest dopytać u źródła. Niestety czasu na prezentację firmy chyba nie przewidziano podczas rozmowy, a ja pytań zadać nie zdążyłem. Pozdrawiam.

Myszka

Widze, ze niektórzy mają problem z poprawną polszczyzną a narzekają na zarobki...Proponuje wrócić do szkoły zamiastg tak po piSSowsku biadolić od rzeczy ,

fsa
@Myszka

Widzę, że niektórzy krytykują innych a sami pisać nie potrafią i mają "małe" problemy z polskimi znakami diakrytycznymi. Ale pewnie lepiej krytykować innych. Łatwiej drzazgę zauważyć w czyimś oku niż belkę w swoim.

Zostaw merytoryczną opinię o Beck-Pollitzer - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Beck-Pollitzer?

Zobacz opinie na temat firmy Beck-Pollitzer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beck-Pollitzer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beck-Pollitzer