beck-pollitzer

Sosnowiec

Opinie o beck-pollitzer

zwiazkowiec

Sprawa za brak rekompensaty za spanie po dwie osoby już niedlugo zostanie oddana do sadu mamy nagrania pana W jak obiecywał oraz nagranie z wizyty pana L. Zobaczymy kto wygra? Zobaczymy.

Olo

Jak narazie to przyjmuja samych mazgajow do pracy. Gdzie indziej nie dali rady to Beck ich przygarnia. Praca nie za fajna. Nie polecam.

Marta

@Lisa piszesz "z tego co ja się orjentuje". Rozumiem, że nie masz osobistych doświadczeń z pracy przy tym projekcie. Czy ktoś z osób, które rzeczywiście aktualnie przy nim pracują obecnie mógłby odnieść się treści poruszanych we wpisie @Lisa?

Popek monster
@Marta 17.11.2017 11:37

Marto tu są łamane wszelkie możliwe prawa pracownika ale nie ma się co dziwić bo ludzie na to pozwalają tak jak pisałem wcześniej byłem na tym projekcie BHP żenada zero kadra śmiech na sali a udaj (usunięte przez administratora) wie kogo wszystko jest budowane na plecach ludzi dezorganizacja pan W poprostu cham i prostak a i jeszcze teraz dostałem informację od znajomego że zaczęli szukać i liczyć godzin z przepustki ile kto gdzie niech najpierw oddadzą pieniądze za kampy ludzia którzy zgodzili się spać razem i mieli obiecane po 40euro a teraz pan W ich okłamuje a wogule to gdzie są związki zawodowe w Islandii to wszystko trzymajcie się ludziska tam

Rekin
@Marta 17.11.2017 11:37

Popek i Lisa pełne poparcie, ten projekt i ta firma to wielka porażka. Zastraszanie? w niektórych przypadkach rzekłbym mobbing, co widać teraz jak ludzie rzucają prace. Zrobili ludzi w c...... z tymi mieszkaniem we dwóch ,a teraz jakieś śmieszne lojalki z których wynika że zapłacą jak będą mieli ochotę a ludzie nic nie mogą zrobić. Bhp czepia się tylko naszych innych omijają z daleka ( strach???) ,niemiaszki chodzą oficjalnie z papierosami po budowie i nikt im słowa nie powie. Ale bije na głowę wszystkich prezesina który mówi że nawet jak ktoś idzie do WC to powinien nieś w klucz lub jakiś element,żeby było widać zaangażowanie w pracy. Niema pustych przebiegów. Pan W i kadra to jest osobna historia.

Ta pani miała na imię Paulina nazwiska nie pamiętam .Pozdrawiam

@Name 26.11.2017 22:39
Ta pani miała na imię Paulina nazwiska nie pamiętam .Pozdrawiam

Moja opinia o pani Paulinie jest wyssana z palca ,PROSZĘ W TO NIE WIERZYĆ !!!!!!!!!! WYPIŁEM ZA DUŻO I WYPISYWALEM TE BZDURY.PRZEERASZAM ZA TE KŁAMSTWA!! SZKOLENIE BYŁO IDEALNE!

Name

Cześć.3 miesiące temu miałem szkolenie BHP w tej Firmie praca miała być na Islandii,nie pojechałem ponieważ osobą która mnie szkoliła zachowywała się jak po narkotykach (zamulona , śpiąca i non stop na telefonię . Przestraszyło mnie to,bo jak można tak nie odpowiedzialnych ludzi zatrudniać do szkoleń-szok.Pozdrawiam

Rekin

Projekt w Husaviku TRAGEDIA za 260h nie ma nawet 3 tysi. Żarcie porażka,kadra to wielka popierdóka. Ale bije na głowę wszystkich szefowa BHP po budowie biega w adikach a od ludzi wymaga. Co do inż . Piotra W. to wpis powyżej 100% trafny facet ŻENADA.

X
@Rekin 07.09.2017 22:18

Masz rację,dekarze robią po 8h i dwie soboty mają 2100-2200.

Lisa
@Rekin 07.09.2017 22:18

Witam, na temat tej budowy w Húsavíku, z tego co ja sie orjetuje to ta firma ewidentnie lamie prawa pracownicze, ubezpieczenia brak, nie ma zadnej odpowiedzialnosc jesli chodzi o wypadki w pracy, zastraszanie ludzi, obietnice z ktorych firma sie nie wywiazuje ( mowie o warunkach mieszkalnych) , klamstwa i zmusznnie ludzi do pracy np. w niedziele.

Wujek Tom Adminn

Kolego nie znasz zasad tego portalu chyba. Chcemy się tu dowiedzieć czegoś o pracodawcach a nie o osobach. Jeśli masz cenną radę lub opinię dot. pracodawcy to napisz. Jak chcesz kogoś obrażać to zły adres. Jak masz problem to umów się z gościem ale z tego widać, że Cię strach obleciał :-) skoro tu na forum tak piszesz - może podaj swoje dane i telefon kontaktowy i adres ale pewnie cienki jesteś i nie stać Cię na to.

Marta

@Ktoś widzę, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. A może udało Ci się uzyskać odpowiedzi na swoje pytania bezpośrednio od firmy? Dodatkowe informacje mogą być istotne dla innych osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Chociaż, jeśli chodzi o obowiązki na tym stanowisku to są one dość dobrze opisane w ofercie pracy.

Ktoś
@Marta 20.09.2017 12:58

Marta Pytam dlatego że najlepiej dowiedzieć się takich rzeczy od ludzi którzy tam pracują. W ofertach prarcy zawsze jest wszystko pięknie opisane i cudwnie wszystko wygląda na rozmowach. A rzeczywistość jest całkiem inna... Dlatego jeśli dostanę ospowiedź od tych najlepszych i najbardzej cennych osób czyli pracowników na stanowiskach szeregowych wiem że powiedzą mi prawdę.

Ktoś

Witam! jest ogłoszenie na koordynatora - jak wygląda ta praca? na czym polega? czy warto? jakie pieniądze? jak wygląda system pracy? dwa na dwa? inny? czy cały czas w terenie? I dlaczego szukają na to stanowisko?

Kaja Zemankiewicz

Powyżej ktoś pisząc totalne bzdury podpisał sie moim imieniem. Chciałam tylko zaznaczyć, że nie ja to pisałam. Na prawdę CHAMSTWO że ktoś napisał coś podpisując się za mnie... Internety... każdy może wszystko wyrzygać anonimowo

Spiernikowa
@Kaja Zemankiewicz 08.09.2017 06:42

Jak po pijaku się pisze to potem się wypiera, droga KAJU. Znamy Twoją opinię na temat tego pracodawcy i nie tylko. Jak odrzucił ktoś Twoja zaloty to potem po pijaku wypisujesz brzudulo. Idź lepiej znowu pomaluj włosy na różowo, bo róż masz wypisany na twarzy.

Ryjek
@Kaja Zemankiewicz 08.09.2017 06:42

Ciesz się, że nie rzygają na ciebie naprawdę, a jest osoba, która powinna to zrobić, znasz? Może to ty sama powinnaś się na siebie wyrzygać, w lustro możesz patrzeć ?

Marta

Do końca dnia można jeszcze przesyłać swoje CV w odpowiedzi na ofertę pracy na stanowisko Asystent/ka w Dziale Księgowości. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć o pracy na tym stanowisku? Każda dodatkowa merytoryczna informacja może być bardzo pomocna.

Chłopek roztropek

Popku, jeżeli tak pracujesz, jak się wysławiasz, to dziwię się, że jeszcze pracujesz na tej budowie. Do tarcia chrzanu potrzeba ludzi.

Zenon

Odradzam pracę w tej firmie. - brak ubezpieczenia Islandia Husavik -bardzo niskie zarobki za 220 godz otrzymałem 2500 Euro tragedia gdyby nie nadgodziny to zarobiłbym może 1500Euro -prowadzący inż Piotr W. to dno kompletne na spotkaniu rano jak i wieczorem non stop klnie. Ludzi traktuje jak śmieci. Jego powiedzonko do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pana nie znika z jego ust. Porażka nie polecam firmy!!!!!

Chłoporobotnik
@Zenon 17.07.2017 14:24

No to lipa. Emigracja na wyspę z zimnym klimatem, praca po 10 godzin i w przeliczeniu 10500 PLN (czyli 10 Euro/godzina). Jedna wielka lipa. To w krajach sąsiednich (Dania, Norwegia, Niemcy) za te godziny na to samo wyjdziesz albo o kilka tysięcy lepiej i blisko domu w razie potrzeby kilka godzin i jesteś w domu np. na weekend. A z Husaviku do Keflaviku samochodem 7 godzin potem lot do Polski z odprawą 5 godzin powrót do domu z lotniska 2-3 godzin i wychodzi cały dzień tułaczki. Byłem w Islandii i pracowałem ale za 235 godz/mies otrzymywałem na PLN 16 000. To lipa w firmie BECK dla pracowników fizycznych. Oczywiście firma zarabia na waszej pracy w 100%.

Konrad

Ta firma jest śmieszna , małym firma nie polecam się tam zatrudniać ponieważ nie płacą na czas, są oszustami .

Leszek

W moim przypadku skończyło się na samej REKRUTACJI, którą opiszę poniżej: 1. Kontakt telefoniczny - Niestety sami pracownicy rekrutujący nie wiedzą, że w internecie jest inny adres niż w rzeczywistości (dot. siedziby sosnowieckiej - na mój moment tak było), na szczęście po mojej prośbie otrzymałem maila, który sprostował sprawę. 2. Aplikowałem na stanowisko do Krakowa, podczas rozmowy okazało się, że szukają kogoś na Śląsk i nic nie wiedzą odnośnie Krakowa. 3. Nikt nie zapoznał mnie z charakterystyką firmy, skąd się wywodzi, jaki jest profil działalności etc. 4. Samo spotkanie trwało 45min, ponieważ przekroczyliśmy zaplanowane 30min!!! (następna osoba czekała na swoja kolej). 5. Po spotkaniu brak jakiekolwiek odzewu. Osobom ambitnym, szanujących siebie i swój czas oraz wiedzących co chcą robić w życiu - życzę powodzenia w poszukiwaniach pracy i szczerze pozdrawiam!

Szelek
@Leszek 26.04.2017 15:30

Leszek
@Szelek 19.05.2017 12:14
Leszek, To aplikując nie sprawdziłeś charakterystyki firmy, skąd się wywodzi i co robi???? Wow, jestem pod wrażeniem! ;)...

Szelek, Aplikując do ww. firmy sprawdziłem informacje zamieszczone w internecie, ale tak z jak adresem (co opisałem powyżej) może być różnie, dlatego warto jest dopytać u źródła. Niestety czasu na prezentację firmy chyba nie przewidziano podczas rozmowy, a ja pytań zadać nie zdążyłem. Pozdrawiam.

Myszka

Widze, ze niektórzy mają problem z poprawną polszczyzną a narzekają na zarobki...Proponuje wrócić do szkoły zamiastg tak po piSSowsku biadolić od rzeczy ,

fsa
@Myszka 03.04.2017 14:19

Widzę, że niektórzy krytykują innych a sami pisać nie potrafią i mają "małe" problemy z polskimi znakami diakrytycznymi. Ale pewnie lepiej krytykować innych. Łatwiej drzazgę zauważyć w czyimś oku niż belkę w swoim.

bell

odnośnie tego ogłoszenia to takich ogłoszeń jest 6 na różne województwa. wie ktoś może dlaczego tak dziwnie rozpisane? no chyba nie szukają 6 inżynierów/kierowników?

mareeeek

Dzisiaj pojawilo sie ogloszenie na stanowisko: Inżynier – Kierownik Projektu. Jakich zarobkow mozna oczekiwac i jak wyglada stabilnosc firmy?

Eferaes
@mareeeek 29.03.2017 16:56

Jak na zakres obowiazkow i odpowiedzialnosc placa jest mizerna w szczegolnosci ze praca w systemie zadaniowym bez ewidencji czasu pracy, ok 60h tygodniowo, bez dodatkowego wynagrodzenia czy urlopu.

vxz
@Eferaes 08.04.2017 11:26

czyli ile? inżynierem to ty chyba nie jesteś, bo trochę popisałeś a na pytanie nie odpowiedziałeś :S

df

oczywiście że tak jest ze każda firma ma swoje plusy i minusy nigdy nie będzie tak ze coś jest idealna

Zumilas

Czytam i czytam i się dziwię. Ludzie każda firma ma swoje plusy i minusy. Ale tu chodzi o uczciwość. Mogę potwierdzić że są uczciwi. Kaska na czas. Nogdy nie mialem opoznien chyba ze zonca pomylila mi sie w fdktorze. Jest ok a zawsze moze byc lepiej Uwazam ze Jeśli tylko masz chęć do roboty i daż trochę z siebie to wszystko gra. Jeski znikasz na budowie lub snujesz się po kątach to nikt tego nie wytrzyma. Nawet koledzy bo ktoś musi te robotę zrobić.

Zumi

Su

Wykonywałem dla nich usługi związane z rejestracją suwnicy, płacą zawsze bardzo terminowo. Ludzie nie narzekajcie w każdej firmie nie jest perfekcyjnie.

ziomek0000

Współpracuje z beckiem od ponad 2 lat. Pieniadze zawsze na czas(chyba ze wystąpi błąd w rachunku/fakturze to zdarzają sie nawet do tygodnia poślizgu) Pieniadze zawsze mogly by być lepsze ale nie ma co narzekać.

oferty

olek możesz napisać coś więcej o problemach z płatnościami? Przysłali mi zapytanie ofertowe na usługi i zastanawiam się czy wogóle podejmować z nimi współpracę.

olek

Ni nie wiem. Pracowałem bezpośrednio dla Becka i do dziś nie mogę się doprosić płatności. Faktura przeterminowana o miesiąc....

hans klos

A jak wygląda u nich kwestia płatności za faktury ? Czy są rzetelni i płacą na czas?

@hans klos 28.11.2014 19:51

płatnosc u nich to podstawa chyba ze pracujesz u posrednika dla bec ka

@hans klos 28.11.2014 19:51

płatnosc u nich to podstawa chyba ze pracujesz u posrednika dla bec ka

pan uczciwy

jesli chcesz miec przerwe w zyciorysie to sie zatrudni ci co tam pracowali bądz przcuja wiedzą jak tam jest super piszsz bzdury zeby oczy zamydlic innym skoro jest tak super to skąd te negatywne opinie ????? tylko niemówcie że to pisza ludzie zemsty! piszą bo tak jest !!!zazrudnij sie to sie przekonasz.

uczciwa opinia

Drodzy Państwo - Beck & Pollitzer jest uczciwą firmą a większość zamieszczonych w tym miejscu opinii to zdecydowanie desperackie wypociny tych, którzy rozwiązali swój stosunek pracy w mało sprzyjających warunkach. Poza tym skoro w firmie jest tak źle i lepiej być na zasiłku to oczywiście droga otwarta - żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo decydować za siebie. A tak na marginesie - znakomita większość osób, które w przeszłości były pracownikami Becka prosi o powrót do firmy:) ciekawe dlaczego skoro jest w niej tak "źle" :)) Oczywiście żeby nie było tak różowo - firma ma swoje słabe punkty ale jaka firma ich nie ma?! I tak na zakończenie - pracuję tu od ponad 10 lat, były wzloty i upadki ale uważam, że opinie rozgoryczonych osób wprowadzają innych w błąd i są po prostu nieuczciwe. Zanim ktokolwiek zdecyduje się na zamieszczenie swojej opinii niech się choć przez chwilę zastanowi co pisze.

Gosc
@uczciwa opinia 11.09.2014 12:58

Tak firma która wysyłając ludzi do Islandii nie zapewnia im ubezpieczenia ani tam ani w Polsce ... oczywiście mówimy o pracownikach fizycznych i tych których żona nie pracuje w kadrach ... Ciekawe co by zostało napisane w protokole kontroli gdyby islandzkie zz się zainteresowały polskimi robotnikami w Husawiku... poczekamy zobaczymy...

Niegość
@Gosc 12.07.2017 06:53

Doczytaj o ubezpieczeniu i koordynacji przepisów, a następnie zabieraj głos. Czytać ze zrozumieniem jest ciężko, to fakt, a umiejętność ta należy do nielicznych. Może nasłuchałeś się nieuków, którzy na Islandii chwalą się znajomością przepisów, tyle tylko, że z 2006 roku... Trochę stare, nieprawdaż?

yeti

firma istnieje w polsce około 12-14 lat cos koło tego kwalifikacjie zeby tam pracowac moga byc mizerne na niekrtorych projektach zastanawiałem sie poco niektorzy tu sa ????????????? zaden z nich był pozytek pracowałem tam bardzo niedawno mozna powiedziec ze wczoraj ile osob tam pracuje tyle opini o firmie wiem jedno nieprzejmują sie pracownikami fizycznymi bo ludzie z inzynieringu to inna bajka maja stała pęsjie dodatkowo diety krajowe i wieksze zagraniczne wolne płatne a ludzie pracujący dla beka duzo gorsze warunki i to tyle pozdrawiam

yeti

kiedyś tam pracowałem i jestem szczęsliwy ze mnie zwolnili wsumie za nic takiego bo niechciałen jechac za granice na projekt poniewarz z mojom stawkom to była by porazka miałe prace w kraju równiez w tej firmie inni pracownicy siedzieli w domu bo podobno niebyło pracy w firmie ale uparli sie na mnie ja tez sie uparłem i nie pojechałem to mnie zwolniono tu jest młyn pracujesz dla becka w pod firmie ktura ma z ciebie kozysc to jestes super gosc a jak jestes niepotrzebny lub podpadniesz to spadaj co do kierownictwa to jest paru kolesi którzy pracuja razem z ludzmi i wiedza co o co chodzi w robocie i umieją pomoc mały świnka zuzia troszke romcajs murawa chary poter i jeszcze paru kasa idzie na pierdoły nieraz a na potrzebne rzecz szkoda zatrudnijcie sie tam i sprobojcie tej smietanki szanowna dyrekcjio zajmi sie firmą tak jak powinnaś a bedzie lepiej pozdrawiam i szacuneczek

ktos tam

Beck jest naprawdę fajna firmą a reszta to ludzie - to ludzie tworzą atmosferę, niech każdy robotnik przyzna sam do lustra ile zarabia na samozatrudnieniu - właśnie - tyle ile niegdzie by nie zarobił. Owszem praca na maxa ale jest ok. Nie ma co narzekać, tylko do przodu

tania siła robocza

Pracuję w tej firmie od lat sam nie wiem po co. Zarobki nędzne które ledwo na chleb starczają.

DLA LUDU!!!!!!!

Ludzie na zasiłku jest lepiej niż w tej poronionej firmie !!!!!!!! Prezes kompletny IDIOTA i tak dobiera personel kierowniczy???? Poza 3 kierownikami cała pozostała reszta to imbecyle którzy twierdzą że podkładka kontrująca to pęknięta podkładka , ktoś im to wcisnął . Ludzie prezes dostaje informacje że kierownik kręci lody na boku np (ZAROBEK NA BOKU ) i co robi ????? MA PRETĘSJE DO ZAŁOGI ŻE MU DONOSZĄ O PROBLEMIE ŻE NA KIEROWNIKA SKARRZĄ CZY KTOŚ UMIE NAZWAĆ TAKIEGO PREZESA ??????? Panie Stachura weź się w garść , ale poco ANGOLE I TAK PŁACĄ A POSADKA CIEPŁA A I NA BOKU COŚ SIĘ PRZYROBI NA LUDZIACH POWODZENIA NIE POLECAM STRATA CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!

EPJ

MECHANIK - OSOBA ZNAJĄCA SIĘ NA ROBOCIE (NIE WSZYSCY) ELEKTRYK - OSOBA ZNAJĄCA SIĘ NA ROBOCIE (NIE WSZYSCY) KIEROWNIK - IDIOTA PO SZKOLE ORNITOLOGICZNEJ LUB PRZYRODNICZEJ NIE MAJĄCY POJĘCIA O PRACACH KTÓRE WYKONUJE FIRMA ALE KIEROWNIK (NIE DYSKUTOWAĆ) O PREZESACH - ODPOWIEDZ WE WŁASNYM ZAKRESIE SZKODA ŻE TAK MAŁO PRACOWNIKÓW SIĘ WYPOWIADA WIEKA SZKODA

pracuje tu 10 lat i jest coraz gorzej,jesli szef to czyta,to niech zajmie się tymi (usunięte przez administratora)inżynierami,bo jest mi wstyd za nich,ws. W.S. "stary uparty osioł"nie wiem co on jeszcze robi w tej firmie-

kolo
@pracownik 04.04.2014 22:28

masz rację-wiodąca firma na świecie-ze starymi,zapominającymi się "inżynierami" i ze starym sprzętem,tam wszystko i wszystcy mają po 150 lat

fylus29

firma jak firma pracownicy fizyczni ja bubuja i coniekturzy tz kierownicy bo niekturzy niemaja pojecia o pracy maja stawki po znajomosci a od pracy sie migaja sam tam pracuje i widze te przekrety jest [usunięte przez administratora]stale ci sami jeden niedawno mial wypadek i niewróci do pracy do roboty tak ale do podziału wypad do domu taka prawda niestety

ele
@fylus29 08.10.2013 09:57

jak zarabacienw tej firmie na reke i jak wygladaja podzialy?

Lisica

Witam wszystkich, miałem przyjemność pracować w firmie Beck&Pollitzer. Jeśli chodzi o pracownika fizycznego to oczywiście umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza (częściej preferowana). Pracownicy biurowi to inna bajka. Mają wszystko co przysługuje pracownikowi etatowemu tzn. paczki świąteczne, wczasy pod grusza, premię roczną i inne fanty.

Ona

Kinga, może napisz na jakim stanowisku pracowałaś albo w jakim dziale. Bo taki ogólniki to żadna opinia.

bekfucker

mechaniku i elektryku jak jeszcze nie przekonałeś się u innych pracodawców że jesteś śmieciem to polecam tę firmę osiągniesz to dzięki mieszance-firma dla której jesteś ZEREM bez żadnych praw - umowa zlecenie a potem samozatrudnienie i dzięki kolegom którzy mają cię za konkurencję do udziału w robotach. z reguły się boi banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ów i wieśniaków więc reagują jak psy-agresją firma bek and[usunięte przez administratora] wita powodzenia

Kinga

Niskie zarobki i słaba motywacja do pracy lub raczej żadna, dwans zawodowy zerowy. Firma jest jednym wielkim maglem, jeden drugiegio obgaduje a jak podpadniesz co niekturym pracownikom to cie zwolnią. Najśmieszmiejsze jest to że wszystcy w koło wiedzą że jesteś zwolniony tylko nie ty i do końca nic nie wiesz. Nie polecam tej firmy. Obłuda i nie lojalność, nie liczenie się z nikim i nie szanowanie pracowników. Szef ni ema pojecia o zarządzaniu ludzmi.

Zostaw opinię o beck-pollitzer - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie beck-pollitzer