Beck-Pollitzer

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Beck-Pollitzer

Aktualność

Miło nam powitać wszystkich poszukujących informacji o Beck & Pollitzer Polska sp. z o.o.

Dziękujemy za podzielenie się opiniami na temat naszej firmy.

Chcemy być tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy, dlatego widząc zainteresowanie naszą działalnością postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Informacja zwrotna, zarówno pozytywna jak i negatywna, od naszych byłych i obecnych pracowników oraz kandydatów jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Do tej pory jedynie
z uwagą śledziliśmy powyższe dyskusje i wyciągaliśmy wnioski, wprowadzając dzięki nim wiele usprawnień. Od dziś obiecujemy bardziej aktywnie włączać się do dyskusji odpowiadając na pytania, które Was nurtują.

Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy. Osoby, opisujące sytuacje,
w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie bardzo prosimy o kontakt pod adresem Poland.recruitment@beck-pollitzer.com  z podaniem szczegółów i personaliów uczestniczących w nich osób.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Jesteśmy tu dla Was!

Zmieniamy się dla Was!

Zapraszamy do obiektywnej i rzetelnej dyskusji

Tym wszystkim, którzy z nami pracują – DZIĘKUJEMY - To dzięki Wam budujemy markę Beck & Pollitzer.

Osoby, które są zainteresowane pracą u nas zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert pracy zamieszczanych m.in. na serwisie GoWork.pl lub do bezpośredniego kontaktu
z działem rekrutacji Poland.recruitment@beck-pollitzer.com

Więcej o naszej firmie przeczytać możecie w zakładce „o firmie” oraz na naszej stronie Internetowej.

Serdecznie pozdrawiamy,

Beck & Pollitzer Polska
Aleksander O.

Szanowni Państwo i Szanowana obecna Dyrekcjo Beck & Pollitzer, Cieszę się, że tak bardzo pałacie entuzjazmem oraz optymizmem. Chciałbym Wam obecnym zarządzającym Firmą zadać pytanie: - Na jakiej podstawie i z jakiego powodu możecie Państwo zerwać kontrakt ? Wszyscy już na tym forum zostali poinformowani, że główne osoby zarządzające obecnie Beck & Pollitzer są odpowiedzialne za obecny stan finansowy Spółki. Osoby odpowiadające za ten słynny i zerwany kontrakt w Niderlandach są najbardziej winne, ponieważ one przygotowywały wyceny / kosztorysy. A pisanie że stara Dyrekcja jest za to odpowiedzialna jest nieprawdą. Oczywiście nie wybielam starej Dyrekcji ponieważ, nie o to mi chodzi, ale bazowała na Waszych wyliczeniach !!! Jesteśmy tu i teraz. Odpowiedzcie mi na pytanie jaką mam gwarancję, że przy podpisaniu dużego kontraktu nie wycofacie się w połowie? tak jak to uczyniliście w Holandii ? (tylko nie odpowiadajcie, że to Anglia : - Przecież to była taki ważny kontrakt i miał być lepszy od Islandii, wysłaliśmy elitę do Niderlandów) Gdzie się podziała wiarygodność B&P, że dopniemy każdy projekt do końca ? Co? - Nie dopniemy Niderlandów bo byśmy musieli oddać wszystko i jeszcze pracować za darmo z 20 lat ? Ale możemy porządzić teraz i zepchnąć co złe na innych niepracujących już... przecież nie mają prawa głosu. PS: Podejście kadrowe : Możecie pisać jacy uczciwi jesteście to fakt uczciwie zapłacicie tyle ile musicie, ale jak jest problem to nikogo nie będziecie trzymać, zwolnienia pracowników w poprzednich dwóch latach na każdym szczeblu pokazuje jak ważni są osoby w Waszym otoczeniu: Tak popatrz się na kolegę którego dziś widziałeś w pracy, zrobisz coś jak zrobi jakiś błąd pomożesz ? pomożesz chyba pogrążyć albo się odwrócisz. (przecież pamiętacie kiedyś ta Stara Dyrekcja Was wychowywała) Ale zasada rzucenia kamieniem chyba do organizacji Beck & Pollitzer Polska najbardziej pasuje : Jak ktoś rzuci w kogoś kamień, to znajdą się zaraz następni i z chęcią ukamieniują :) Tylko pamiętaj, że jutro to możesz być TY! Niemniej jednak życzę powodzenia i będę się bacznie obserwował zmianą jakie czynicie. Chylę czoło Olo.

Szanowny @Pracowniku dziękujemy Ci za Twoją opinie i podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Każda opinia, zwłaszcza wyrażająca optymizm wobec naszej działalności jest dla nas niezwykle cenna i budująca. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że to forum nie jest miejscem do spekulacji i przedstawiania teorii spiskowych. Zasada szacunku dotyczy wszystkich – zarówno obecnych, jak i byłych Pracowników. Każdy z nich przysłużył się do budowania marki Beck & Pollitzer Polska co bardzo doceniamy i za co jesteśmy wdzięczni! Pozdrawiamy Beck & Pollitzer Polska

@uczciwa opinia

Zgadzam się! Firma miała słabe chwile ale teraz prze do przodu. Poprzedni prezes zostawił firmę z długami i otworzył firmę konkurencyjną(to nie był przypadek). Na całe szczęście jest zdrowy zespół który ciągnie Beck & Pollitzer ku górze. Wytrwałości dla wszystkich Beckowiczów :)

Na stronie firmy nie ma żadnych wolnych etatów w Polsce, jedyne co by mi pasowało to oferta pracownika sklepu w UK. Wymagane jest doświadczenie, ale nie podano ile lat trzeba mieć. Tak na prawdę gdybym aplikował przez stronę to jest szansa, że firma pomoże mi przenieść się do innego kraju?

Holender

Przypomniało mi się, że kiedyś tam pracowałem. Piszę z perspektywy czasu, bez osobistych pretensji. Jakieś 15lat temu pierwsza praca w delegacjach. Szok. Ta firma kojarzy mi się z alkoholizmem. Starzy alkoholicy dawali radę z robotą, doświadczenie... Ja byłem nowy i nie wiem jak to określić, może "(usunięte przez administratora)alkoholików". Autentycznie, nie piłeś, trzeba cię zniszczyć. Ale może coś się zmieniło, jak nie.., to świetna praca dla pijących.

@Holender

A za delegacje płacili jakoś ekstra plus dostawałaś jeszcze diety? Szefostwo dawało przyzwolenie na spożywanie alkoholu podczas pracy? Jak to w ogóle wpływało na wykonywanie obowiązków przez pracowników, robota była wykonana na czas?

M
@Holender

Pracuję już prawie 20 lat. Pewnie jak w każdej firmie zdarzają się przypadki nadużywania alkoholu, ale kierownictwo reaguje na takie incydenty. Jak komuś zależy na pracy to nikt nikogo nie zmusza do picia i nie niszczy z tego powodu. Bzdury chłopcze piszesz i tyle

QWERTY Nowy wpis
@M

Oooo no to dobrze wiedzieć, że szefostwo reaguje. A w jaki sposób? Są kary typu nagana, jakaś kara finansowa, czy zdarzają sie zwolnienia dyscyplinarne na tej podstawie?

M Nowy wpis
@QWERTY

Wszystkie kary które wymieniłeś są stosowane.

Czy można liczyć w Beck-Pollitzer na prywatną opiekę medyczną?

WQERT Nowy wpis

Tak, można

Lidia

Chciałam zapytać, czy oferty ze strony firmy są aktualne? Bo zainteresowałam się jedną, a mianowicie tą na Project Control Managera. Dobrze można tu zarobić na tym stanowisku? I czy opłaca się aplikować pod kątem rozwoju w zawodzie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Beck-Pollitzer.
zainteresowany

Czy firma Beck-Pollitzer realizuje Greenfieldy czy StartUp'y dla Amazona? Są wolne etaty, są zatrudnienia/wolne etety na te projekty?

Obiektyw

Dziwnie się sprawy mają. Rotacje na poziomach managerskich i odejścia doświadczonych ludzi. Nowy zarzad ale czy to dobry wybór? Okaże się ale ewidentnie tam potrzeba świeżej młodej krwii.

Krzysztof
@Obiektyw

A jak ten nowy zarząd się "prezentuję"? Minęło już kilkanaście dni, więc coś o nich już można powiedzieć.

Viktor

Bardzo dobry zespół pracowników który może rozwiązać najtrudniejsze inżynierskie zadania.

Brrrr.

Szczerze mówiąc nie ma tragedii. Nurtuje mnie tylko jedno . Jak to jest ze nowo przyjmowani pracownicy bez uprawnien na co kolwiek otrzymują wyższe stawki ? To napewno nie jest droga do tego aby zatrzymać starych i doświadczonych. Czy może zwolnić się i przyjąć na nowo ? Może to jest sposób aby doścignąć w stawce nowych pracowników. Milo bylo by dostać jakas odpowiedz , wiec z góry dziekuje

@Brrrr.

W Beck & Pollitzer Polska obowiązuje siatka płac uwzględniająca szereg czynników branych pod uwagę przy kalkulacji wynagrodzenia m.in poziom stanowiska pracy, posiadane uprawnienia, umiejętności udokumentowane referencjami lub oceną przełożonych, znajomość języków obcych oraz staż pracy -dlatego nie polecamy zasugerowanego rozwiązania z rezygnacją z pracy i ponownym zatrudnianiem ponieważ pozbawi się Pan/i wówczas dodatku stażowego. Polecamy jednak szczerość i otwartość w komunikacji. Jesteśmy otwarci na negocjacje i rozmowę na temat wynagrodzeń. Dlatego jeśli czuje Pan/i, że kwestia Pana/i wynagrodzenia wymaga wyjaśnienia - chętnie wszystko wytłumaczymy i wyjaśnimy, a także wspólnie zaplanujemy ścieżkę rozwoju zawodowego w B&PP uwzględniającą uzyskanie dodatkowych kwalifikacji- za co przysługiwać będą dodatki do wynagrodzenia, a co za tym idzie podwyżka! Zapraszamy do kontaktu! Beck & Pollitzer Polska

@Brrrr.

a ileż osób ze starej gwardii tam zostało? 2? 3? To, że nowi dostają lepsze stawki to już trwało przynajmniej od 5 lat, dlatego też wiele osób, które tworzyły tę firmę od 2001r. zwyczajnie odeszło jak przestali być doceniani i szanowani jeszcze za kadencji poprzedniej Dyrekcji, której już teraz nie ma.

@Beck-Pollitzer

Od kiedy jest ten dodatek stażowy? bo jakoś do 2019r. tego nie było.

@OniOniOni

Nowe zasady wynagradzania Pracowników realizujących projekty obowiązują od grudnia 2020 roku. Stale także staramy się udoskonalać i zmieniać nasze zasady współpracy oraz warunki pracy tak, aby były dostosowane do potrzeb naszych Pracowników oraz wymagań rynku. Oczywiście zachęcamy do bezpośredniego podzielenia się z nami wszelkimi uwagami na temat aktualnej Siatki Płac oraz sugestiami względem oczekiwanych zmian - obiecujemy, że każdą uwagę pieczołowicie przeanalizujemy i postaramy się wdrożyć w życie! Pozdrawiamy, Beck & Pollitzer Polska

@OniOniOni

Dziękujemy za Twoją opinię! W odpowiedzi na zadane pytanie chcielibyśmy poinformować, że nasz Zespół liczy w tym momencie 136 osób, a blisko 40% naszej Załogi to osoby, które pracują z nami od minimum 5 lat, a większość z nich znacznie dłużej. W ostatnim czasie firma mocno się rozbudowała i dzięki temu mogliśmy powiększyć nasz Zespół o nowe osoby, które stanowią ok 60% kadry. Liczymy, że nowi Pracownicy będą z nami budować naszą Firmę przez wiele kolejnych owocnych lat i pozostaną z nami równie długo jak nasza "stara gwardia"! Wkładamy wiele starań w budowanie efektywnej i przyjaznej kultury organizacyjnej w Beck & Pollitzer Polska czego efektem są zmiany wprowadzane w ostatnim czasie w naszej Firmie. Naszym celem jest między innymi to, aby nasi Pracownicy mieli poczucie, że są doceniani i szanowani. Jesteśmy przekonani, że sercem naszej firmy są Ludzie, a ich know how i ciężka praca to nasza największa przewaga konkurencyjna! Jesteśmy dumni z Naszego Zespołu! Lojalność, zaangażowanie i fachowość naszych Pracowników pozwala nam stale iść do przodu i profesjonalnie wykonywać nasze usługi co niewątpliwie bardzo doceniamy! Pozdrawiamy, Beck & Pollitzer Polska

@OniOniOni

Ha Ha Ha (dodatek stażowy a kto tam tak długo pracuje ?!?) -jednostki wiec mogą śmiało o tym trąbić !!!! ;))))))))))))))))

@Beck-Pollitzer

Czy ty wierzysz w to co piszesz ? jak firma się rozbudowała jak zliczałem ludzi z pierwszej linii - stałe kontakty pracowników fizycznych wynosiły ok 200 + 48 w biurze (w tym inżynierowie ~28 osób) !!!! lata 2005-2015 później były spadki....(i branie notoryczne podwykonawców się zaczęło !!!) - coś mi się wydaje, że chyba ktoś przed kimś historie zatarł .....

uczciwa opinia

Drodzy Państwo - Beck & Pollitzer jest uczciwą firmą a większość zamieszczonych w tym miejscu opinii to zdecydowanie desperackie wypociny tych, którzy rozwiązali swój stosunek pracy w mało sprzyjających warunkach. Poza tym skoro w firmie jest tak źle i lepiej być na zasiłku to oczywiście droga otwarta - żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo decydować za siebie. A tak na marginesie - znakomita większość osób, które w przeszłości były pracownikami Becka prosi o powrót do firmy:) ciekawe dlaczego skoro jest w niej tak "źle" :)) Oczywiście żeby nie było tak różowo - firma ma swoje słabe punkty ale jaka firma ich nie ma?! I tak na zakończenie - pracuję tu od ponad 10 lat, były wzloty i upadki ale uważam, że opinie rozgoryczonych osób wprowadzają innych w błąd i są po prostu nieuczciwe. Zanim ktokolwiek zdecyduje się na zamieszczenie swojej opinii niech się choć przez chwilę zastanowi co pisze.

Gosc
@uczciwa opinia

Tak firma która wysyłając ludzi do Islandii nie zapewnia im ubezpieczenia ani tam ani w Polsce ... oczywiście mówimy o pracownikach fizycznych i tych których żona nie pracuje w kadrach ... Ciekawe co by zostało napisane w protokole kontroli gdyby islandzkie zz się zainteresowały polskimi robotnikami w Husawiku... poczekamy zobaczymy...

Niegość
@Gosc

Doczytaj o ubezpieczeniu i koordynacji przepisów, a następnie zabieraj głos. Czytać ze zrozumieniem jest ciężko, to fakt, a umiejętność ta należy do nielicznych. Może nasłuchałeś się nieuków, którzy na Islandii chwalą się znajomością przepisów, tyle tylko, że z 2006 roku... Trochę stare, nieprawdaż?

Zorientowany

No ja Cię proszę.... Obecni zarządzający nie mają kompetencji do zarządzania. Nawet nie wiedzą, że łamią prawo. Chociaż... może wiedzą,....

@Zorientowany

@Zorientowany, dziękujemy za Twoją opinię. Pragniemy podkreślić, że dokonujemy wszelkich starań, aby to właśnie kompetencje osób zatrudnionych w naszej firmie decydowały o zadaniach i rolach jakie pełnią. Osoba zarządzająca naszą firmą to osoba, która zdobyła wykształcenie wyższe techniczne na prestiżowej Uczelni w Stanach Zjednoczonych. Rozpoczynała karierę w Beck & Pollitzer od stanowiska Inżyniera pnąc się po szczeblach kariery zawodowej dzięki swojej ciężkiej pracy, zaangażowaniu i właśnie dzięki posiadanym kompetencjom. Przez wiele lat z powodzeniem zarządzała kilkoma oddziałami Beck & Pollitzer w Europie, a od marca 2020 także oddziałem Beck & Pollitzer Polska wprowadzając postępowe zmiany. Z całym przekonaniem uważamy, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. To samo tyczy się osób, które kierują poszczególnymi działami i mają okazję wdrażać swoje pomysły mające na celu usprawnienie funkcjonowania firmy. Nie możemy jednak przejść obojętnie obok komentarza sugerującego łamanie prawa. Nie ma na to zgody w Beck & Pollitzer. Jeśli zatem ktokolwiek ma wiedzę na temat konkretnych zdarzeń noszących znamiona łamania prawa bardzo prosimy o szczegółowy opis sytuacji na adres mailowy Poland.recruitment@beck-pollitzer.com. Dziękujemy! Beck & Pollitzer Polska

Gabriel

Czy są przyjęcia dla inżynierów spawalników/technologów/KJ?

Niderlandy
@Gabriel

A ty co chcesz obecną dyrekcje zwolnić ??? w sumie historia lubi się powtarzać :))))))

Policer

Te słabe chwil chyba ciągle trwają, wygląda na kulminację albo jeszcze przed

@Niderlandy

W sumie tak...

Przemek

Dzień dobry wszystkim. Szukam nowej pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Sosnowca. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Beck-Pollitzer? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Przemek

@Przemek

Dzień dobry Przemku, Dziękujemy za Twoje zainteresowanie naszą firmą oraz rozpoczęcie ciekawego wątku! Aktualnie standardowy pakiet benefitów dla Wszystkich Pracowników obejmuje: - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym m.in: bony na Święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego), - Prywatną opiekę medyczną, - Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego. Pracujemy także aktualnie nad rozszerzeniem tego pakietu o dodatkowe benefity. Ze względu na specyfikę organizacji naszej pracy nie posiadamy kantyny z obiadami. W większości nasi Pracownicy wykonują pracę w delegacji. Jesteśmy firmą świadczącą usługi dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, których siedziby zlokalizowane są w różnych miejsca w Polsce i na Świecie. Stąd też większość naszych Pracowników pracuje w delegacji i często podróżuje. Nasza firma gwarantuje zakwaterowanie i transport na projekty, ale w większości projektów wyżywienie należy zorganizować sobie we własnym zakresie. W biurze naszej firmy, które mieści się w Sosnowcu odbywa się praca administracyjna i przygotowawcza (planowanie, przygotowanie projektów, prace magazynowe). W przypadku pracy w biurze gwarantujemy dostęp do, w pełni wyposażonego zaplecza socjalnego oraz możliwość wspólnego zamawiania posiłków z pobliskiej firmy cateringowej – z opcji takiej Pracownicy biura korzystają każdego dnia już od wielu lat i bardzo chwalą sobie takie rozwiązanie! W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat warunków pracy w naszej firmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu! Pozdrawiamy, Beck & Pollitzer Polska

Jaki jest styl zarządzania w Beck-Pollitzer?

Dziękujemy za ciekawe i bardzo inspirujące pytanie! Trudno na nie odpowiedzieć jednoznacznie z uwagi na wielość typologii stylów zarządzania, które uwzględniają różne aspekty. Po dokonaniu analizy uznajemy, że naszej firmie najbliżej do sytuacyjnego stylu zarządzania. Dlaczego tak uważamy? Ponieważ ten styl charakteryzowany jest jako: „zarządzanie poprzez zdrowy rozsądek” (niezbednikmanagera.pl). „Wychodzi on z założenia, że w dzisiejszym, ogromnie konkurencyjnym świecie trudno narzucać w firmie jeden, konkretny styl przywództwa. Rolą kadry kierowniczej jest tu m.in. umiejętne wyczuwanie, jaki potencjalny styl kierowania mógłby przynieść określone korzyści”(gowork.pl). Blisko nam także do idei zarządzania przez wartości. Jak wskazuje na to CEO Beck & Pollitzer: „Nasze wartości określają, kim jesteśmy. To rzeczy, które uważamy za ważne w naszym sposobie życia i pracy. Podstawowe Wartości firmy Beck & Pollitzer to fundamentalne przekonania naszej globalnej organizacji. Kierują naszymi działaniami i zachowaniem. Wpływają na sposób, w jaki ze sobą współpracujemy i na sposób, w jaki obsługujemy naszych klientów. Każdego dnia każdy z nas dokonuje wyborów i podejmuje decyzje, które bezpośrednio wpływają na sposób, w jaki doświadczamy siebie nawzajem oraz na sposób, w jaki doświadczają nas nasi klienci i szersze społeczności. Nasze wartości dają nam pewność, że stosujemy te same zasady, pozwalające na podejmowanie spójnych decyzji w całej naszej globalnej organizacji. Nasze Podstawowe Wartości wskazują, jak pracujemy jako firma. To są nasze zasady przewodnie.” Podstawowe wartości B&P: Współpraca i wzajemny szacunek Pełna pasji współpraca z klientem Konsekwencja i wytrwałość we wszystkim co robimy Zasady BHP Pozdrawiamy, Zespół B&PP

Zadowolony

Zdecydowanie polecam pracę w Becku. Narzekają tylko Ci, którzy z różnych powodów rozwiazali umowę z firmą i nie mają pojecia jaka jest rzeczywistość. A prawda jest taka, że po wprowadzeniu siatki płac i zrezygnowaniu z "usług" pośredników da się zarobić. Za czasów optyka i wcześniej braci było to niemożliwe. Pozdr.

OniOniOni

Za starych dobrych czasów były i cieszyły się powodzeniem ale to se ne vrati.

@OniOniOni

Ostatnimi czasy sytuacja epidemiologiczna niestety pokrzyżowała nam wiele planów dotyczących organizacji imprez i spotkań integracyjnych. W związku z tym ostatnio faktycznie częstotliwość takich spotkań była mniejsza niż dotychczas. Postawiliśmy w tym wypadku na bezpieczeństwo! Mimo wszystko udało nam się zorganizować kilka ważnych dla nas wydarzeń. Jesteśmy miedzy innymi dumni z plenerowej imprezy zorganizowanej z okazji 20-lecia naszej Firmy! Udało nam się na niej gościć wielu Pracowników, którzy na co dzień pracują na Projektach i rzadko bywają w siedzibie firmy, odwiedzili nas także byli Pracownicy - takie spotkania szczególnie cieszą! Podczas imprezy wręczyliśmy m.in dyplomy za długoletnią pracę w B&PP - było ich całkiem sporo ;-) Podsumowanie z naszej imprezy znajdziecie Państwo m.in w poniższym nagraniu: https://beck-pollitzer.com/highlights-2021/ (polskie spotkanie przedstawione w przedziale 3:32 - 3:41 całego filmu) Pozdrawiamy serdecznie Beck & Pollitzer Polska

Franek łowca bramek

Czy "lokaj" z rodziny "Adamsów" obudzi się w końcu z letargu i zaakceptuje fakt że społeczeństwo świadomie i z premedytacją swego czasu zrezygnowało z królów i stanu "niby" królestwa.... które jest systemem archaicznym... Jak nie, życzę dalszej "nibyladiii.." i "idylly" - bujania na "fali" w tym temacie....

@Franek łowca bramek

Dziękujemy za Twój komentarz. Choć chyba nie do końca rozumiemy co autor miał na myśli to jednak doceniamy literacki talent! Wyszukane metafory, porównania, nawiązanie do twórczości filmowej! Twój polonista byłby z Ciebie dumny! A my poważnie zastanawiamy się czy nie ogłosić konkursu krasomówczego - takie talenty nie mogą się marnować w anonimowych wpisach ;-) Pozdrawiamy, Rodzina.... Beckowiczów :-)

J
@Beck-Pollitzer

Bardzo kiepsko wygląda taki typ komunikacji z komentującymi osobami. Tonący brzytwy się chwyta i to widać. Chcieli Państwo być może wykazać się elokwencją, ale to raczej nie jest poziom, jaki powinna w swoich wypowiedziach prezentować poważna firma.

@J

Szanowny „J” dziękujemy za Twoją opinię! Jak każda jest dla nas niezwykle ważna i z pewnością mocno ją przeanalizujemy. Cenimy sobie każdy merytoryczny komentarz dotyczący naszej działalności i z każdej merytorycznej uwagi wyciągamy wnioski dążąc do poprawy. Czasem jednak, pomimo, że jesteśmy poważną firmą, zdarza nam się podchodzić do życia z dystansem i przymrużeniem oka ???? Jeśli jednak poczułeś się urażony naszym żartobliwym komentarzem – przepraszamy, nie taka była nasza intencja! Jednocześnie podkreślamy, że jesteśmy otwarci na wartościową dyskusje o faktach. Cenimy sobie jasną, otwartą i precyzyjną komunikację. Nie bagatelizujemy żadnej uwagi, która niesie jasny przekaz! Zachęcamy zatem od takiej formy komunikacji. W przeciwnym wypadku narażamy się na niezrozumienie i błędną interpretacje! Pozdrawiamy! B&PP

Papa

Znikają komentarze , dziwne ;) Ciekawe kiedy znikną ludzie bo exbekowcy wymiatają już na rynku od ponad roku, a czym i jak Beck zatrzyma ludzi żeby przeżyć? Oto pytanie, i ciekawe jak długo ten komentarz będzie widoczny . Obserwujemy ten fantastyczny kierunek i model i program na dalszy rozwój firmy ;)

Aktualność

Dziękujemy za podzielenie się opiniami na temat naszej firmy.

Jesteśmy tu dla Was!

Zmieniamy się dla Was!

Zapraszamy do obiektywnej i rzetelnej dyskusji

z działem rekrutacji Poland.recruitment@beck-pollitzer.com

Serdecznie pozdrawiamy,

Beck & Pollitzer Polska
Aleksander O.

Beck & Pollitzer Polska wspiera klientów w trudnych czasach

Informujemy, że na portalu Info Inwest ukazał się artykuł na temat naszej działalności.

Artykuł dostępny pod linkiem:

Zachęcamy do lektury!

Jaka jest stawka początkowa w Beck-Pollitzer? 17 listopada na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. BHP (biegły j. obcy) i zastanawiam się czy aplikować.

Lepiej nie aplikować.

Szanowni Kandydaci, propozycje stawek w Beck & Pollitzer ustalane są indywidualnie w oparciu o wiedzę, doświadczenie, kwalifikacje i kompetencje Kandydatów, jednocześnie z dbałością o to, by stawki były rynkowe i konkurencyjne. Serdecznie zapraszamy zatem do bezpośredniego kontaktu aplikując na ogłoszenie lub pisząc na adres Poland.recruitment@beck-pollitzer.com. Z poszanowania dla Waszego czasu, obiecujemy dokonać wszelkich starań, aby już podczas wstępnej rozmowy z wybranymi Kandydatami wyjaśnić wszystkie interesujące kwestie oraz zweryfikować to czy jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu, aby osobiście "wyrobić" sobie zdanie na temat proponowanych przez nas warunków. Z pozdrowieniami, Beck & Pollitzer

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Beck-Pollitzer?

Dorota

Głównie 'POROZUMIENIE STRON" ...

@Dorota

Nie jest nam znana taka forma umowy jaką wskazujesz... Zazwyczaj zawieramy z naszymi Pracownikami UMOWY O PRACĘ i takie umowy preferujemy! Oczywiście forma i warunki zawieranych umów są ustalane w POROZUMIENIU z Pracownikami :) Pozdrawiamy Beck & Pollitzer Polska

Oni Oni

Zwolnili głównego dyrektora, kolejne 3 osoby z biura dostaly wypowiedzenie....bonów na święta nie było, podwyżek ani premii nie bedzie, bo firma umoczyla cieżkie miliony u Holendra.

Oni One
@Oni Oni

Dwaj Managerowie po podstawówkach położyli budowę. Zamiast patrzeć roboty zrobili sobie 2-letnie wczasy.

beck
@Oni Oni

nie placz bo przez wiele lat byly solidne podwyzki i bony etc rozne wyjazdy, szkolenia w kraju i zagranica wiec trzeba bylo sobie odlozyc na czarna godzine

pollitzer
@Oni Oni

kogo zwolnili? kto jest teraz dyrektorem?

@beck

@beck już ich Pani Hr Manager tak nie broni, solidna podwyżka 2-3%? To nawet nie było 200-300zł netto. Solidną podwyżkę to mamy w nowym miejscu: 1000zł po 4 mies. pracy, w Becku nigdy takiej nie było, nno chyba, że dla wybrańców losu. Bonów na święta nie ma już od lat, szkolenia w kraju-tak jak ktoś sobie je znalazł a potem jeszcze Januszy przekonał, za granicą? Na pewno nie dla osób z biura.

@pollitzer

Prezesa i dyrektora, teraz nowym jest mądra osoba więc może się poddzwigną, czgeo im życzę.

covid-19
@Oni Oni

nie pie..ol. ktos sie zatrudnil np w 2008r i mial ok 2tys zl netto ale juz w roku 2018 czyli 10 lat pozniej 5tys zl netto. policz sobie wiec jakie rocznie musial dostawac podwyzki odejmujac inflacje. pracownik w biurze.

koronawirus
@Oni Oni

szkolenia byly w anglii dla ludzi z biura wiec nie klam. bony byly odkad pamietam plus coroczne durne wyjazdy integracyjne na ktorych wreczani nagrody. sa na to dowody w postaci zdjec. wiec podejrzewam ze nie pracowalas w tej samej firmie co ja.

wirus
@Oni Oni

glownemu ksiegowemu kilka lat temu proponowali ok 7-8tys netto i auto sluzbowe wiec na tle innych firm bardzo konkurencyjne zarobki

beck
@Oni Oni

mylisz sie nie jestem pania z hr

@covid-19

Ładne bajki piszesz, jedna jaskółka wiosny nie czyni.Zapytaj jakie niskie pensje były długie lata w kadrach czy księgowości.

@wirus

Gł.Księgowy od lat jest ten sam, zatem twoj wpis potwierdza, że nie wiesz o czym mowa.

@koronawirus

Ile tych szkoleń było? Dla 2 os. z marketingu i jednej z księgowości? To faktycznie szkolenia po byku :D.Bony były ale od kilku lat juz ich nie ma a i niskość premii rocznej jest godna pozalowania i kto pisze bajki? :D

polucja
@Oni Oni

ale poer.olisz. 5tys zl netto w 2017r to jest niska pensja?! chyba nie wiesz o czym piszesz albo jestes pociotkiem gowina ktory przy 10tys zl netto mowil ze nie starcza mu do 1go.

manager
@Oni One

to swiadczy tylko o procesie rekrutacji skoro ktos przyjal do firmy kogos po podstawowce i zrobil go managerem

@Oni Oni

tylko ile ten glowny ksiegowy zarabia? popatrz na zarobki w innych firmach. to polowa tego lub mniej niz u was.

hamulcowy
@Oni Oni

jak bylo tak zle to trzeba bylo sie zwolnic

ksiegowa
@Oni Oni

to chyba juz nie bedzie dlugo bo na pracuj.pl jest ogloszenie ze zastepcy szukaja a docelowo glownego ksiegowego

NIE WIEM ZA KOGO TY SIĘ MASZ
@beck

Wybacz ale nie jesteś osobą z tak dużym stażem aby takie bajki pisać. Przez wiele lat (8 od początku powstania firmy) Później był kryzys a później nic nie było tylko obiecanki a teraz będziemy musieli to odrabiać (jeden rok nie czyni sformowania że podwyżki były solidne). Trzeba otworzyć oczy w końcu i zrozumieć, że jest życie a nie tylko Beck. Także sformowanie zaszczyt jest praca w Becku odeszło wraz z Dyrektorami. Ratujemy firmę !!! ale już bez ze mnie (:

hiena
@Oni Oni

? skąd Oni Oni to wiedzą ? !!???? Skąd ten pomysł że mądra ? Ta "nowa" osoba :) :) :) Starzy przesiąknięci całą zgnilizną którzy popełnią te same albo gorsze błędy swych nauczycieli, pieski swych panów na smyczach, angielska dyktatura której zależy tylko na ilości profitów, bez żadnego sumienia. Nic więcej...

@hamulcowy

Tośmy się już dawno pozwalniali i teraz tylko osberwujemy jak ten statek niestety tonie...niestety bo budowalismy tę firmę od początku.

@hiena

Bo znamy tę osobę, która teraz jest Dyr.Takie dziwne? No nie bardzo, mając na uwadze wysługe lat w tej firmie :P.

Ono
@Oni Oni

Mądra osoba, która położyła projekt w Holandii i całą firmę

Yolo
@Oni Oni

@Oni Oni A skąd wiesz, jakie pensje były w kadrach i księgowości? Na forum to omawialiście?

Ola
@Yolo

Nigdy nie powalały. Brali osoby o niskich wymaganiach finansowych.

pensja
@polucja

pensja może "duża" .... tylko przelicz to na dwa wakaty ;) bo większość osób które dopinały tematów i uczciwie pracowały ... nadgodzin mnóstwo ... ale nie płatnych ale się zmienia jak to mówią lepiej późno niż wcale ...ech

@pensja

Cieszymy się, że dostrzegasz i podkreślasz pozytywne zmiany jakie wprowadzane są w naszej firmie. W istocie, zarobki odzwierciedlające realia rynku oraz jasny i klarowny system organizacji pracy i rozliczania czasu pracy to warunki, które sprawiają że stajemy się coraz bardziej atrakcyjni jako pracodawca :) Ps: Informacji o wakatach szukajcie w zakładce oferty pracy :) Pozdrawiamy, Beck & Pollitzer Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Beck-Pollitzer - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Beck-Pollitzer?

Zobacz opinie na temat firmy Beck-Pollitzer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beck-Pollitzer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beck-Pollitzer