Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.

Edit

Nie polecam !!! Firma tragedia...

Zawiedziona

Nie polecam. Wyzysk i brak szacunku.

Pablo

i znów mnie (usunięte przez administratora) :D już 2 raz ! Jakże miałem zrobić ten nierealny plan :((((

M P. F**k Y

Porażka. Na pierwszy rzut oka wszystkie piękne kulturalne a potem wychodzi chamstwo i wyzysk. !!! Omijać bo kręcą walki jakich mało. US powinien dobrze to skontrolować co się dzieje w PDB nie mówiąc o tym że nie płacą ani dostawcom ani pracownikom. Porządni ludzie jak widać na stronie int. Już nie pracują ... I dobrze o szkoda ich było.

miki

odradzam!!! duza rotacja ludzi, malo szacunku dla czlowieka

Norbi

Nie tylko PHB ktoś zapomniał o Zombudzie. Robią wały na wszystkim a dostawcom wiszą kupe kasy

klimat

Uwaga!!! Przestali płacić dostawcom a pracownikom płaca a raty. Prezes otwiera nowe spółki. Myślę że niedługo położy PDB jak kiedyś PHB.

były

Nie mam dobrego słowa o PDB, niekompetentni ludzie, oszukujący się na wzajem. Umowa na śmieszną wartość, reszta do ręki po miesiącu a i tak się prosisz. Premie na ogromne sumy 40zl :) do tego opierdalanie ludzi za byle co, harujesz jak wół gdzie inni za Ciebie dostają pochwały. Wyzysk ludzi a zarząd panoszy sie jakby zatrudnial 4000 osób a nie 40 :).

W każdej firmie handlowej wymagają tego samego czyli uczciwej pracy i realizacji planów.W PDB normą jest umowa o pracę z dużo wyższym wynagrodzeniem w branży, w której rotacja zaczyna być stałym zjawiskiem – popatrz na SIG,3W DB czy inne AB. Cieszę się, że miałem okazję pracować w tej firmie, bo poznałem fajnych i życzliwych ludzi. Rozstanie na poziomie, z dużą dawką szacunku do pracownika; także polecam PDB, aby samu sprawdzić jak jest naprawdę i nie sugerować się do końca negatywnymi wpisami.Pozdrawiam

STOKROTKA

Ja pracuję na dystrybucji i nie dam złego słowa powiedzieć na kierowniczkę działu,atmosfera bardzo dobra a to że ludzie narzekają to jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.Prezes jest specyficzny ale nie słyszałam aby komuś krzywdę jakąś zrobił, jak coś potrzebujesz to zawsze można się dogadać.Wypłaty mogłyby być wyższe ale ważne że wszystko jest na czas.Zapraszamy do PDB!

nieznana

Patrząc na komentarze nie sadze by byly pisane przez te same osoby, ale ja osobiscie bylam kiedys na spotkaniu w sprawie pracy i warunki jak wszedzie nieciekawe.

lena

Powyższe negatywy (z błędami ort.) są pisane przez jedną i tą samą osobę i dyskredytują się swoją niespójnością i goryczą która się z nich wylewa.Aby poznać prawdę wystarczy zapytać tych co tam pracują jak jest naprawdę.Firma jak każda ma swoje dobre i złe strony.

ON

Przez pryzmat przepracowanego czasu potwierdzam podsumowanie wyżej umieszczone. Rotacja bardzo duża, inwigilacja oraz zła atmosfera.

rotacja

Napiszę prawdę o tej firmie. Na rozmowie gwarantują Ci super pensję, po przejściu okresu próbnego. Gdy przychodzi co do czego, pieniędzy brak i mówi się przez X czasu -wykaż się (a zyski za Twoją pracę osiąga ktoś inny). Prosisz później o zmianę warunków umowy na godne! To jest afera i pretensje. Prosisz o docenienie Twojej pracy i jej efektów, to zostajesz wręcz zaatakowany wiązanką po której zastanawiasz się czy to jest właśnie opisywany w różnych forach psychologicznych mobbing? Prezes ma swoją wizję firmy i tak ma być. Osoby nic nie robiące i donoszące to karierę robią. Reszta haruje za małe pieniądze i jest co chwile poniżana przez Prezesa. Zatrudnia się osoby także krótki okres czasu, by podłapać kontakty i znajomości. Rotacja? Podsumowując średnio około 3 osoby na miesiąc!!! Bywają sytuację, że przyjeżdżasz i nagle dowiadujesz się, że jesteś zwolniony. Jak Cię zatrudniają są mili, ale po ustaniu stosunku pracy zapominają co to szacunek i godność. Pan Prezes lubi wiele rzeczy robić na pokaz a rzeczywistość jest inna. Kiedyś, dawno temu ta firma była na dobrym poziomie, jednak zapomnieli, że firmę tworzą pracownicy i bez dobrej atmosfery wyników nie będzie. Osobiście obecnie nie polecam.

lopino

Polecam pracę w PDB, jasne zasady i dobre pieniądze.W firmie panuje dobra atmosfera i jest fajna ekipa która się trzyma, ludzie pracują po kilka lat a rotacja jest mała.Generalnie dobre miejsce dla dobrych zawodników.Polecam.

zdecydowanie nie

kolo

Kolego Sikający Rycerzyku, dziwne są te Twoje wypowiedzi,pracowałem tam i nie dam złego słowa powiedzieć na tą firmę.Płacą bardzo dobrze a że wymagają to chyba normalne w tych czasach.Jak jesteś dobry to spokojnie wyciągasz 6 a nawet 8 tyś. zł miesięcznie to o co Ci chodzi?Skoro jest tak źle jak piszesz to jak wytłumaczysz bardzo małą rotację jak na tak dużą firmę?Niestety z powodów rodzinnych nie mogłem tam dłużej pracować ale z czystym sumieniem polecam PDB szczególnie tym którym się chce pracować.

sikający.rycerzyk

Niech was ręka boska broni.Traktuje się pracowników jak padłe bydło,inwigilowane isprawdzane na każdym kroku a każda sztuka ma prawo do własnego zdania jeżeli jest zgodne ze zdaniem prezesa.GPS w aucie,prócz tego SAP,czyli meldowanie się pod każdym punktem i po wyjściu raport w CRM-ie od razu w aucie,a no i nowa pani kierownik działu dystrybucji awansowana nie chcę wiedzieć za co...Nie dajcie się nabrać nasłodkie słówka na rozmowieo pracę.

Czy warto podjąć pierwszą pracę w firmie Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.