Interwel

zdrowia, wszelkiej pomyślności
oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym
życzy zespól Interwel
Przemysław

Pracowałem w Brinku i dobrze wspominam prace. Pieniądze na czas, zakwaterowanie ok, ludzie na domku też. Koordynator też spoko jeśli się jest takim samym do niego. Wiadomo, różne rzeczy na domkach się dzieją ale to zależy od ludzi. Ja akurat miałem na domku fajnych ludzi i nie narzekam. Jak się dba tak się ma. Nie ma do czego się przyczepić. Czy ktoś orientuje się czy po tej pandemii będą przyjęcia do brinka? Chętnie bym wrócił. Pozdrawiam, Przemysław

Pracownikk

Pracowalem dla Interwela w zeszłym roku przez około 7 miesięcy na naczepach. Praca jak to praca, pracować trzeba, zakwaterowanie w porządku, nie ma co narzekać. Na kontakt z biurem i koordynatorem nie narzekam, wszystko było ok. Ci co tak narzekają to robić im się nie chce i wolą zapijac się w trupa i narzekać, że nie mogą chlac na zakwaterowaniu bo pilnują. Zjechać do Polski musiałem bo żona wylądowała w szpitalu. Ale może wrócę. Pozdrawiam Krzysiek

Spawacz

Pozdrawiam przesympatyczne Panie w Polsce i w Holandii (usunięte przez administratora) Dziękuję za fajną pracę!!!!

Mateusz
@Gerwazy

Pracowalem w Holandii przez rozne agencje. Od kilku tygodni pracuje przez Interwel i uwazam ze biuro zapewnia dobre warunki mieszkaniowe w porownaniu z tymi z ktorymi mialem stycznosc , wyplata co tydzien bez problemu, kontakt z koordynatorami rowniez bez zarzutu.. Byc moze cos z Toba bylo nie tak...Biuro rozwiazuje dobrze problemy w mojej ocenie (takze z osobami problematycznymi).

Ludwik

Nie polecam zatrudniają kryminalistów, którzy mają wyroki już nawet i w trzech państwach. Nigdy nie wiesz z jakim psychopatą zamieszkasz lub zaczniesz pracować

Ggggg
@Ludwik

Gościu tak w interwel wygląda od lat, nic nowego.. Miałem taką sytuację że przez cały tydzień wracam po pracy i dziennie była nowa pijana twarz w moim pokoju..

@Ludwik

Przed przyjęciem kandydata do pracy, sprawdzamy go najpierw w bazie poszukiwanych przez policję- https://poszukiwani.policja.pl/- jeżeli osoba taka widnieje w kartotece policyjnej, to jej kandydatura zostaje natychmiast odrzucona. Nie jesteśmy w stanie skontrolować baz z innych państw. Jeżeli miał Pan doczynienia z takim "kryminalistą", mógł to pan zwyczajnie do nas zgłosić.

Xyz
@Interwel

Czyli człowiek który siedział 25lat za morderstwo, i nie jest poszukiwany przez policję dostanie pracę w INTERWELU. TO miłe jak agencja pisze kogo zatrudnia.. Teraz tylko się potwierdziło 100% jak działa rekrutacja w interwelu

@Xyz

Niektórzy klienci wymagają zaświadczenia o niekaralności, ale nie jest to reguła przy podjęciu pracy. Sprawdzamy każdego, kto widnieje w portalu policyjnym, ale zgodnie z polskim prawem o ochronie danych osobowych nie mamy dostępu do wszystkich informacji. Jeśli czuje się Pan zagrożony proszę o kontakt (praca@interwel.nl), bo jak rozumiem jest Pan naszym pracownikiem? Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników dlatego będziemy wdzieczni za zgłoszenie potencjalnych zagrożeń.

Ludwik
@Interwel

Jest ktoś kto u was pracuje, a w zeszłym roku został ukarany w Holandii za pobicie współpracownika w miejscu pracy. Jest agresywny i na szczęście ja już z nim nie pracuje i nie mieszkam. W Niemczech ma wyrok za pobicie dwóch osób pałką teleskopową i w Polsce ma wyrok za kradzieże i rozboje, gdzie to przed tym wyrokiem zaczął uciekać za granicę. I na waszym miejscu sprawdzał bym zaświadczenia o niekaralności dla bezpieczeństwa waszych innych pracowników, a nie tylko wtedy kiedy klient sobie tego życzy.

@Ludwik

Jak można się skontaktować z Panem ?

@Ludwik

Jak można się skontaktować z Panem ?

@Ludwik

Dzień dobry , czy może Pan się ze mną skontaktować na maila kopyto1105@gmail.com Jest to dla mnie bardzo ważne

eca

Niekompetentne biuro pracy !!! Sprowadzaja ludzi a na miejscu okazuje sie ze praca dotyczy innej oferty za mniejsze pieniądze, nie wspomne o ich porazajacych lokacjach. Unikajcie jak ognia tej agencji. Pozytywne opinie to sami sobie tu pisza

Gut
@eca

Taka prawda, no cóż że Polacy tak traktują rodaków

Piotr Nowy wpis
@eca

Co masz na myśli pisząc o przerażających lokalizacjach?

Obca
Kandydat

Witam. Mój mąż właśnie pracuje w interwel i powiem szczerze że to co słyszałam i widziałam jest masakryczne . Chłopaki na domu ćpają , piją i się biją . Mąż siedzi cicho bo nie ma jak do Polski wrócić a na dodatek musi wychodzić na wieś żeby z rodziną porozmawiać bo mnie od dziwek wyzywają. Nie wiem co zrobić żeby mąż wrócił do domu . Ja i dzieci bardzo za nim tęsknimy ale on nawet ostatnio nie chce do nas dzwonić i odbierać. Boje się że dzieje się tam coś złego. Ale nie chce też żeby mój mąż wiedział że w to ingeruje

Gut
@Obca

To że na domkach interwel porobiły się tak zwane ćpalnie to fakt, z tego co piszesz to nie ciekawa sytuacja, a gdzie mąż dokładnie jest

Dorota
@Gut

A nie ma żadnej możliwości by gdzieś się odseparować jak ktoś zgłosi taki problem? Wiesz może?

Agencja godna polecenia kilkumiesięczna współpraca okazała się bardzo dobra jeżeli ktoś trafi na koordynatora Pana Jana Russcher to niema się o co martwić jest to naprawdę świetny koordynator

Patryk
@Były pracownik

Prawda w 100%, Jan to bardzo dobry koordynator.

Emilia
@Patryk

A co z resztą koordynatorów? :) Są też w porządku dla pracowników? :)

Tuki
@Emilia

Niestety, ale nie. Jedynym sumiennym i pomocnym koordynatorem jest Pan Jan.

Mateusz d

Zgadzam się z tobą w 100 procentach konkretny człowiek

Emilia
@Tuki

A co z resztą jest nie tak? Jakoś ludzie wytrzymują...

Mr dyd
@Emilia

Zarobki i zakwaterowanie, 1 wielkie (usunięte przez administratora) instnieja lepsze agencjie niz interwel

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Interwel. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Piter

Witam . Moje spotkanie z Intervel ? Hmm ? No cóż. W Nieuwleusen na domku jest kilku kolesi #Seba , #Józio , #Bartas itd. No Niby Bartas ok ale nie wiadomo o co mu czasem chodzi. Ogólnie i w skrócie. Kolesie na domku trzepią się pod prysznicem . Chleją do oporu i palą zielone. Kij w te jaranie ale bójki na domku to już przesada. Ponoć teraz do nich jakiś nowy dojechał to każdy po kolei mu (usunięte przez administratora) obrabia. Niech z od nich (usunięte przez administratora) póki czas . Tych kolesi (usunięte przez administratora) to tam jest z 6 . Ale no cóż . Od pół roku mnie tam nie ma to tylko kontakt przez tel mam . Ogólnie nie polecam i nigdy tam nie wrócę .

Groclin

Wypowiem się w kwestii lokacji Warunki mieszkaniowe wołają o pomstę do nieba Zagrzybione małe pokoje dwu/trzyosobowe rzadko trafi się jedynka jak już do metraż 1x2 Zaszczane materace, brak szafek Salon - stare śmierdzące kanapy, brak tv Kuchnia - zdezelowane lodówki nie trzymające temp., brak piekarnika, kuchenka 4palnikowa jedna na np. 8 osób, braki w garach i patelniach Internet słabizna ciągnie aby ciągnąć Temperatura max 21 jak pilnujesz termostatu Ogólnie lokacje są umiejscowione w małych miejscowościach „dziurach” w budynkach zdezelowanych przeznaczonych do rozbiórki lub kapitalnego remontu Jeden wielki grzyb i wilgoć A co tydzień odciągają 82,50 Także według mojej oceny 2 z dużym minusem

@Groclin

Dziękujemy za zabranie głosu na forum. Pragniemy, jednak zaznaczyć, że nie kwaterujemy pracowników w pokojach 3-osobowych; metraż 1 x 2 o ktorym piszesz jest niemożliwy w przypadku mieszkań, które wynajmujemy, ponieważ nie spełnia on norm SNF, ktore musimy przestrzegać, aby otrzymac certyfikat.; domy, w których kwaterujemy naszych pracowników reprezentują godne warunki i zawierają wszystkie niezbędne udogodnienia. Należy jednak pamiętać, że to mieszkańcy mają bezpośredni wpływ na utrzymanie ich we właściwym stanie. Koordynatorzy naszej Agencji starają się przypominać pracownikom o tak podstawowych kwestiach, jak utrzymywanie porządku, czy też wietrzeniu domów. Dodatkowo, jak tylko otrzymamy zgłoszenie o jakichkolwiek awariach, czy też pojawiających się innych niedogodnościach, niezwłocznie podejmujemy kontakt z właścicielem domu, który jest odpowiedzialny za wszystkie prace remontowe itp. Prosimy o kontakt bezpośredni na adres praca@interwel.nl celem przekazania szczegółowych informacji o domku, który opisujesz, a wówczas podejmiemy interwencję. Pozdrawiamy.

Ale to Wy
@Interwel

pobieracie opłatę za te "warunki" . Jeden pokój , dwóch lokatorów to koszt +/- 700 euro miesięcznie. Odpowiedzcie czemu takie opłaty za tak złe warunki ? Proszę nie mówić w tej sytuacji o winie pracowników to brak profesjonalizmu ze Waszej strony i ewidentna chęć zysku najmniejszym kosztem.

@Ale to Wy

W momencie, kiedy domy są przekazywane pracownikom do użytku, są do tego odpowiednio przegotowane, posprzątane i wyposażone w niezbędne meble, sprzęty i przedmioty codziennego użytku. Opłaty za mieszkanie są zgodne ze standardowymi w Holandii. Kwestią bezsporną jest fakt, że pracownicy jako użytkownicy domów i ich wyposażenia mają bezpośredni wpływ na stan ich utrzymania, dlatego serdecznie apelujemy, by wspólnie o nie dbać. Jak już wspomnieliśmy, jeśli tylko otrzymamy zgłoszenia na temat złych warunków mieszkalnych, jesteśmy gotowi, by interweniować. Prosimy jednak, by były to zgłoszenia bezpośrednie, tylko wtedy mamy możliwość uzyskania wszystkich szczegółów i podjęcia działań. Pozdrawiamy.

Ja
@Interwel

SNF organizuje kontrole pod kontem bezpieczeństwa a nie warunków jakie panują w waszych domach gdyby tak było to dawno by wam zabrali koncesje Moje pytanie interwel dlaczego usuwacie zamieszczone na tym portalu komentarze ? Piszemy prawdę

@Ja

SNF kontroluje nasze zakwaterowania pod kątem przestrzegania następujących norm: Przestrzeń mieszkalna i prywatność, Zaplecze sanitarne, bezpieczeństwo i higiena, Wyposażenie, Udzielanie informacji, Ochrona przeciwpożarowa, Dobry pracodawca. Po więcej informacji odsyłamy na stronę: https://www.normeringflexwonen.nl/informacje-dla-mieszkancow

@Ja

jeśli spotkałaś/eś się z niewłaściwymi warunkami mieszkalnymi prosimy o kontakt bezpośredni pod adres praca@interwel.nl W wiadomości prosimy o opisanie wszystkich szczegółów i wskazanie dokładnej lokalizacji, abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki, prowadzące do poprawy sytuacji. Pozdrawiamy

Blacha
@Interwel

I tu już nieprawda w momencie kiedy pracownik opuszcza lokacje zostawia pokój w niejednym przypadku zaśmiecony koordynatorzy nie mają czasu przyjechać by to sprawdzić gdy się do nich dzwoni nie odbierają telefonów mają wyrąbane na to co się dzieje w mieszkaniach tylko jak coś potrzebują to dzwonią nie dajcie się nabrać na te bzdury o dobrych warunkach mieszkaniowych

My
@Blacha

Dokładnie mają gdzieś w jakich warunkach mieszkamy najważniejsze żeby nie było burd i kłótni bo sąsiedzi Holendrzy narzekają A to w jakim stanie zastaniesz po urlopie twój pokój to ich nie obchodzi A najlepsze ze jadąc na urlop nie mozesz go zakluczyc Co do nowych pracowników Spanie na materacach kilkuletnich zapoconych po poprzednikach niezbyt przyjemna sprawa

Nlacha
@Interwel

Guzik prawda w momencie gdy pracownicy opuszczają zakwaterowanie nikt nie sprząta po nich pokoi w każdym przypadku nowi pracownicy przejmują cały bałagan po porzednikach koordynatorzy mają na to wyrąbane wogole tego nie kontrolują więc drogi pracodawców nie wciskaj ludziom bzdur o porządkach i super warunkach

Expert
@Groclin

Potwierdzam wypowiedzi wyżej, klimat powalający a po za tym część zarobków z przepracowanych naszych godzin które otrzymujemy od biura pośredniczącego jest nie adekwatna i wstydliwa do wykonywanych naszych czynności w pracy.

Pracodawca

Dziękujemy za Twoją wypowiedź na forum. Jest nam niezmiernie przykro, że tak wspominasz pobyt u nas. Bardzo prosimy, aby wszelkie usterki zgłaszać do nas bezpośrednio, abysmy mogli szybko zareagować. Nasz adres email: praca@interwel.pl Pozdrawiamy, zespół Interwel

Stefan
@Interwel

Dom (100 m!) na wsi do wynajęcia od Holendra , cztery pokoje plus salon, miesięczny koszt 700-900 euro. Po sąsiedzku tego domu, jest lokacja Interwel. podobny dom, podobny metraż. W domu Interwel mieszka 4 osoby płacące co tydzień 85 euro; total miesięcznie za dom Interwel wychodzi 1360 euro. W domu Interwel są jeszcze 2 wolne łóżka, czyli ewentualnie 680 euro więcej zgarnie Interwel. Dom Interwela może generować miesięcznie 2000€ zarobku!

@Stefan

A spróbuj się wyprowadzić na swoje to cie zwolnią bo już na tobie nie zarobią za domek.

@Pracownik

Dzien dobry, bardzo prosimy o weryfikację wszystkich takich wypowiedzi na forum "u źródła", czyli bezpośrednio u nas w biurze. Posiadanie własnego zakwaterowania jest dodatkowym atutem, jak najbardziej zatrudniamy osoby posiadające własne lokum w okolicy miejsca pracy. Osoby poszukujące pracy i posiadające własne zakwaterowanie w okolicy Genemuiden, Kampen, Zwolle, Assen, Staphorst czy Meppel zapraszamy do kontaktu: praca@interwel.nl Pozdrawiamy - zespół Interwel

Interwel to jedna wielka (usunięte przez administratora) pracowalem u nich 3 miesiace za karzdym razem gdy wracalem z nocki przychodzili do mnie patolusy i mnie budzili caly czas prowokacje gdy bylem w pracy to wchodzili mi do pokoju kradli pieniadze I inne rzeczy prywatne kupilem kamere to zaczeli wylanczac router wifi bylo wszystko zglaszane do biura biuro nie reagowalo nawet nie chcieli tego sluchac najgorsze biuro w jakim kiedykolwiek pracowalem w pracy mobing kozano mi jezdzic do zimnej chali a gdy powiedzialem ze nie pracuje tu sam to zaczeli mi grozic.w pracy opowiadali holendra glupoty na muj temat ze ukradlem jakies im portwele odradzam to biuro I psychpatow ktorzy tam mieszkaja

Dawid
@Były pracownik

Okropne rzeczy piszesz? Serio cię okradali i nikt z tym nic nie robił nawet jak zgłaszałeś? A jak z zarobkami? To znaczy jak oceniasz? Dobre czy niewarte zachodu?

@Były pracownik

Jestem w stanie uwierzyć w ta opinie. Koordynatorzy nie pomagają w takich sytuacjach, tylko mówią: „wy Polacy się między sobą okradacie”.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy
zdrowia, wszelkiej pomyślności
oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym
życzy zespól Interwel

Czy w Interwel pracuje się na open space?

Dr coco
@Pytanie

Nie

Adam

Interwel to jedna wielka (usunięte przez administratora) pracowalem u nich 3 miesiace za karzdy razem gdy wracalem z nocki przychodzili do mnie patolusy I mnie budzili caly czas prowokacje gdy bylem w pracy to wchodzili mi do pokoju kradli pieniadze I inne rzeczy prywatne w pracy (usunięte przez administratora) kozano mi jerzdzic do zimnej chali a gdy powiedzialem ze nie pracuje tu sam to zaczeli mi grorzic w pracy opowiadali holendra glupoty na muj temat ze ukradlem jakies im portwele odradzam to biuro i psychpatow ktorzy tam mieszkaja

Oskar

Jedna z gorszych agencji w jakich miałem (nie)przyjemność pracować. Zazwyczaj naganiają do (usunięte przez administratora). Warunki mieszkaniowe proszą się o inspekcje, pracownika ulokują w dwu osobowym pokoju bez okien z alkoholikiem lub ćpunem (w większości przypadków). Częste problemy z wypłatami a jedynym plusem ze są one zazwyczaj na czas. Tak nie traktuje się poważnego pracownika.

Kocur
Klient

Masakra jakaś, wymagania mają dość duże a stawki najniższe jakie można dać

@Kocur

Dzień dobry, oferowane przez nas stawki są zgodne z CAO (holenderskim prawem pracy). Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od oferty pracy i doświadczenia. To oczywiste, że pracownicy techniczni zarabiają więcej, niż pracownicy produkcyjni. Osoby poszukujące pracy w Interwel najczęściej muszą znać język angielski i posiadać prawo jazdy kat. B. Zapraszamy bezpośrednio do kontaktu na adres: praca@interwel.nl lub tel: +31522242520 celem uzyskania szczególowych informacji dot. konkretnej oferty. Pozdrawiamy - zespół Interwel

Przemysław

Heh
@Przemysław

Po tym komentarzu można wnioskować że pracujesz w Interwel. W biurze. I piszesz te wszystkie wspaniale opinie o firmie.

Matdom
@Przemysław

Pracowałem w firmie brink i też miło to wspominam wypłata na czas fakt ze warunki nie były najlepsze w mieszkaniu ale poza tym wszystko było oki

@Matdom

Dziękujemy za zabranie głosu na forum. Cieszymy się, że miło wpominasz pracę, jednak jest nam przykro, że warunki mieszkaniowe nie spełniały Twoich oczekiwań. Czy możesz napisać, co konkretnie należałoby zmienić, aby mieszkało się lepiej? Możesz zawsze napisać do nas na adres: praca@interwel.nl. Pozdrawiamy serdecznie - zespół Interwel.

Kandydat

Czy firma Interwel dopłaca pracownikom do przejazdów Polska-Holandia?

Nick
@Kandydat

nic nie doplacaja

@Nick

Dzien dobry, niektórzy nasi klienci dopłacają dodatki delegacyjne pracownikom. Celem uzyskania szczególowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt z nami na adres: praca@interwel.nl tel.: +31522242520

Aktualność
Rekrutacja na stanowisko SPAWACZ MIG/MAG nadal trwa!
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
email: praca@interwel.nl
telefon: +31(0)522242520
Lost

Agencja to żart. koordynatorzy strasznie chamscy, szczególnie(usunięte przez administratora)Często cos nie tak z Solaris jak nie doliczone wakacyjne to inne cuda ogólnie nie polecam co do warunków mieszkaniowych niżej można przeczytać opis co jest 100% prawda dawno nie widziałem tak złego zakwaterowania i w tyle os na domku.

Aktualność
Gratulujemy Bartoszowi Zgodzie dołączenia do Althuisius. Po udanym okresie pracy tymczasowej Bartoszowi zaproponowano stałą umowę o pracę z naszym klientem.

Życzymy Bartoszowi i Althuisius samych sukcesów.

Wij feliciteren Bartosz Zgoda met de indiensttreding bij Althuisius. Bartosz heeft na een succesvolle uitzendperiode een dienstverband aangeboden gekregen bij onze klant.

Bartosz en Althuisius veel succes.

Aktualność
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzy zespół Interwel

Jaka atmosfera panuje w firmie Interwel? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 16 grudnia. Czy jest rotacja?

@Pytanie

Dzień dobry, wielu klientów zgłasza do nas zapotrzebowanie na nowych pracownikow, dlatego pojawiają się te same oferty. Niektóre firmy są otwarte także w okresie świątecznym, dlatego potrzebni są nowi pracownicy. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Interwel - Nieuwleusen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Interwel?

Zobacz opinie na temat firmy Interwel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interwel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Interwel?

Liczba opinii klientów firmy Interwel, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interwel?

Kandydaci do pracy w Interwel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interwel