Z.A. Pułay S.A.

Puławy

Opinie o Z.A. Pułay S.A.

kilaj

Ogólnie ludzie mówię, że skoro nikt nie narzeka, to jest ok. i trzeba nadmienić, że pracuje tam duża ilość osób, może to świadczyć o tym, że firma może się dostosować do czasu, jaki możemy poświęcić

Pracownica

Ja zwolniłam się z tej pracy. Jako pracownik z wyższym wykształceniem + studia podyplomowe przez ponad rok miałam tylko umowę zlecenie a niecałe 800zł! Godziny pracy nienormowane, mimo próśb chociaż o pół etatu kierownik powiedział mi ze nie przewidują etatu. Szło się na rękę i siedziało od rana nawet do 21! ale było to chyba za małe poświęcenie jak dla kierownika :(

Pierwsza umowa na okres próbny (3 miesiące) jako aparatowy to 1650 zł/brutto + 912 zł/brutto dodatek zmianowy co robi razem 2563zł/brutto

Zostaw opinię o Z.A. Pułay S.A. - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.A. Pułay S.A.