Dallmayr Vending & Office

Wrocław

Opinie o Dallmayr Vending & Office

?????

obiektywny i rzetelny pisze prawde

użytkownik zarejestrowany

@operatorss masz rację, czyli według Twojej wypowiedzi w pracy można liczyć po pewnym przepracowanym czasie na podwyżki? Każdy kto się stara będzie doceniony. Myślę, że to dobra strategia firmy. Ktoś jeszcze tak samo myśli jak ten użytkownik o firmie Dallmayr Vending & Office?

operatorss

Jestem operatorem w tej firmie od prawie roku i napisze tylko tyle jestem bardzo zadowolony z tej firmy i idzie dobrze zarobić!Nie ma takiej pracy że od razu sypną Ci nie wiadomo ile kasy dadzą firmowy samochód telefon itp ...i najlepiej mało co robić a zarobić.Na wszystko trzeba sobie zapracować. Ludzie są na prawdę bardzo w porządku wszystko jest tak jak powinno być umowa wynagrodzenia itp.Najważniejsze żeby dbać o swój teren maszyny oraz klienta a resztą idzie z górki:)I wtedy wszystko jest na prawdę GIT:)POLECAM!

użytkownik zarejestrowany

@operator rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat benefitów i możliwości rozwoju oferowanych przez Dallmayr?

użytkownik zarejestrowany

@Postronny rozumiem, że Ty również jesteś pracownikiem firmy. A co Ty możesz powiedzieć na temat warunków pracy w firmie?

Zainteresowany

Account Manager? jakieś doświadczenia, opinie, zarobki w podstawie, jaka premia jak duże regiony? jaka praca?

Od kilku lat pracuję w biurze Dallmayr i jestem bardzo zadowolony. Świetna atmosfera, firma ciągle się rozwija i daje też możliwość rozwoju swoim pracownikom. Jest w pełni refundowany kurs angielskiego, możliwość wykupienia karty multisport, ubezpieczenie grupowe, dwa razy w roku wyjazdy integracyjne. Polecam.

Zadowolona

Ja rownież nie narzekam na pracę w Dallmayr Vending & Office. Jest to pracodawca rzetelny i fair wobec pracowników, a takich coraz mniej na rynku pracy. W tej firmie pracuje się zgodnie z przepisami prawa pracy i w ogóle prawa. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Mamy możliwość korzystania ze szkoleń, np. j. angielskiego jest też dostępna karta Multisport. Są wyjazdy integracyjne :-) W biurze pracuje się przyjemnie, na brak zajęć nie można narzekać ale spokojnie wszystko da się zmieścić w 8 godzinach, nadgodzin nie ma. Ekipa jest sympatyczna, panuje miła i przyjazna atmosfera. Polecam!

2oi
użytkownik zarejestrowany

no a za te delegacje jest coś ekstra płacone? ciekawi mnie dokładnie na jakich stanowiskach miałabym się spodziewać takich delegacji

Technical Operator

Pracuje i Dallmayr i nie narzekam. To prawda co piszą, że młody dynamiczny zespół. Z każdym się można dogadać, pośmiać. Płacą to na co jesteś ugadany i zawsze w terminie, a nieraz wcześniej :-). Jeśli ktoś lubi się uczyć i rozwijać to tu ma taką szanse. Jeśli myślisz że jako operator dostaniesz dwa automaty do obsługi które odwiedzisz raz czy dwa razy w tygodniu i dosypiesz tylko produkty, coś tam pościemniasz i zarobisz 2 czy 3 tysie to sobie odpuść. Chłopaki nie narzekają na zarobki, ale "pot po pośladkach leci", jak to mówią. Mówię Chłopaki bo ja pracuje w innym dziale-serwis.Ale często też wspomagamy operatorów więc temat jest nam znany. Faktycznie dają to co do pracy jest Ci potrzebne, a prawo jazdy w dzisiejszych czasach to raczej standard, książeczka sanepidowska niestety wymóg, w końcu pracujesz ze spożywką. Firma się rozwija, stawia coraz więcej maszyn więc zajęcie jest i dlatego szukają ludzi.Automaty stawiamy w różnych lokalizacjach szkoły, biura, zakłady pracy, stacje pkp, pks, stacje benzynowe nawet jak kogoś stać na wynajem maszyny to postawimy mu w domu i będziemy serwisować. Jeśli potrzebujecie więcej szczegółów na temat danej oferty to dzwońcie i pytajcie przecież to do niczego nie obliguje, a na pewno uzyskacie odpowiedz. Jak to mówią koniec języka za przewodnika, w końcu jest to praca gdzie masz kontakt z ludźmi, więc nie możesz być dzikusem. Ciekaw jestem dlaczego Antoni "zdecydowanie odradza", niestety nie podał nawet jednego argumentu. Ja sobie chwale, może moja poławica trochę narzeka bo są też delegacje kilkudniowe i sama musi sobie radzić z przychówkiem, ale na koniec miesiąca uśmiech jej wraca na twarz. Ps. Oczywiście imprezy integracyjne w standardzie.

Postronny
@obiektywny i rzetelny 23.11.2016, 17:22
Witam . Kilka spraw mi nie pasuje w tej euforystycznej wypowiedzi . Więc może uzupełnię dość lakoniczną ( ale wydaje się że od...

Dziwaczna sprawa .. żaden z operatorów z WRO nie odszedł? - skąd więc te dane? Fakt ze szkół firma się wycofała ale nowych instalacji jest tyle, że serwis nam nie wyrabia z przygotowaniem urządzeń. Co do zarobków to powinieneś wiedzieć że są zależne od ilości maszyn jakie masz .. nikt z operatorów we WRO nie zarabia tyle co napisałeś, a znacznie więcej - chłopie skąd masz te dane? 150km to dużo???? - Ty chyba nigdy nie pracowałeś jako serwisant ... standardem w serwisie są trasy po 300-400km dziennie.

operator
@Postronny 11.01.2017, 12:44

Firma jak najbardziej w porządku ludzie ok kasa też zadowalająca, są momenty natłoku spraw lecz da się to sensownie poukladac polecam prace w dallmayr

antoni

odradzam zdecydowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guitar

Czy ktoś coś wie a propos przedstawicieli handlowych tej firmy? Ta kawa to niszowy produkt, nie jakaś masówka jak Tchibo itp, zastanawiam się kogo obsługują przedstawiciele, są teraz dwa ogłoszenia, na północ i południe, czyli ogromne tereny, albo szukają wielu ludzi. Ciekaw jestem kogo obslugują, sieci, prywatne sklepy, nowoczesny handel, kawiarnie? Czy to wydzielone? No i jak się pracuje...?

handlowiec
@Guitar 01.08.2016, 18:26

Pracuję od kilku miesięcy w Dallmayr Vending&Office w dziale handlowym i my zajmujemy się dzierżawą urządzeń do kawy i automatów, głównie pracuje z dużymi firmami. Jest jeszcze druga spółka Dallmayr w Polsce, Dallmayr Kaffe czy jakoś tak, o którą chyba CI chodzi? Oni sprzedają kawę do sklepów i marketów, ale tu z info nie pomogę... Ja osobiście polecam, są możliwości rozwoju, przez te klika miesięcy dużo się nauczyłem, zarządzanie firmą naprawdę na wysokim poziomie, poza tym masz do dyspozycji wszystkie narzędzia pracy czyli samochód itp., zarobki ok, ogólnie mówiąc to firma i praca super. Próbuj…

do MG

Skoro było tam tak fajnie, to dlaczego odszedłeś?

MG

Pracowałem w biurze Dallmayr we Wrocławiu i moja opinia jest pozytywna. Organizacja i warunki pracy były komfortowe. W firmie są podejmowane działania mające na celu podnoszenie kwalifikacji pracowników i ich lepszą integrację. Dużym atutem było to, że tworzyłem zgrany zespół z osobami pracującymi w moim dziale. Uważam, że wyniosłem dobre doświadczenia z pracy w Dallmayr.

pan janusz

nie polecam zła atmosfera w pracy

Kana

Ciekawe a co robiłeś? bo ja wiem że w biurze płacą nienajgorzej

Gall anonim

Praca jest nudna i nie polecam . zarobki to 1600 netto masakra -

Ex partner

Właśnie rozpoczęli poszukiwania na tzw. partnerów franczyzowych. Sam byłem takim partnerem i jak wielu innych polecam zachować dużą ostrożność przed pięknie roztaczanymi wizjami. Niestety forum, które prowadził chłopak z Wrocławia jest zamknięte - a szkoda, bo było tam dużo ciekawych informacji.

ados

Spotkałem raz na stacji pracownika tej firmy, podpytalem czy warto pracować w dallmayr, on jest zadowolony, jeździ nowym berlingo, dostal sluzbowy telefon, skrzynke narzedziową delegacje ma płatne lącznie z nadgodzinami, czesto ma szkolenia z maszyn, mowi ze teraz bardzo duzo nowych maszyn instalują, wyglada ze naprawde sie tam poprawiło, wczesniejsze komentarze niestety mówiły co innego...

in658wa

Mogę potwierdzić, że warunki pracy są dobre i przestrzega się w firmie wszystkich przepisów. Zasady pracy są jasne od początku i nie ma niemiłych niespodzianek.

ciekawski@

…do klientów dają takie automaty co na zdjęciach w szołrumie są ?

kavasaky
@ciekawski@ 17.10.2015, 21:49
…do klientów dają takie automaty co na zdjęciach w szołrumie są ?

Takie automaty widziałem w kilku miejscach, ale nie tylko inwestują w nowe automaty, ich operatorzy jeżdżą nowymi cytrynami. Wiem bo obserwuję tą firmę od jakiegoś czasu, jestem zainteresowany pracą operatora. Czekam tylko żeby ukazała oferta na moim terenie

Szynszyl

Ktoś powyżej opisał, że trzeba rozróżnić pracownika firmy od franczyzobiorcy i ma dużo racji. Ja od przeszło roku pracuję w firmie i ogólnie jestem zadowolony z atmosfery i podejścia do pracy - kasa choć zawsze mogła by być lepsza jest zawsze na czas, wszystko jest na biało (nie ma nic pod stołem co jest w wielu małych firmach normą). Pracownik nie jest robotem jak np. w Amazonie, w miare młody i zgrany zespół. Brakuje natomiast dodatków pozapłacowych jak karty benefit, opieka medyczna czy dofinansowanie do urlopu..

Z tego co widzę, opinie w większości pisane nie sa przez pracowników firmy, a jej Partnerów, prowadzących własną działalność. Ja pracuje tu już parę lat i narzekać niemogę. Fajna atmosfera pracy, pieniadze zawsze na czas, nadgodziny wypłacane,jest w porządku.

Magazynier

Jeśli ktoś chce podjąć pracę na magazynie to proponują 2000zł brutto.Jak się spytałem pani która prowadziła rozmowę ile to jest netto odpowiedziała-To trzeba sobie policzyć.Jednym słowem nie jest w stanie powiedzieć ile zapłaci.Z kolei po chwili dodała że z nadgodzinami zarabia się tam 2000zł netto.Czyli coś jednak jest w stanie wyliczyć przy założeniu że ktoś będzie pracował za takie g...Ludzie obudźcie się!!!Nie pracujcie za takie nędzne grosze.W ten sposób nigdy nie będzie tu lepiej.

kalamar henryk
użytkownik zarejestrowany

ja również jako poszukiwacz pracy jestem bardzo zainteresowany zatrudnieniem w Alois Dallmayr Automaten Service.natomiast nie wiem za bardzo czego się spodziewac po tej firmie bo z tego co widzę to ich strona internetowa jest uboga jak pustelnik z bieszczad. może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja firmy obecnie i czy są stabilni finansowo?

zainteresowany

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie w roli "Operator urządzeń kawowych" ??? Pracował tam ktoś. Jestem bardzo ciekaw. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zdziwiony

Wystarczy wpisać w google OPINIE o DALLMYR a uzyskacie odpowiedź czy warto współpracować z tą (usunięte przez administratora)

ciekawy

Napiszcie coś o franczyzie. Oferta wydaje się ciekawa. Z góry dzięki.

Sly 2012

Witam-zastanawiam się nad podjęciem współpracy z tą firmą, w zakresie obsługi auotomatów do kawy. Jeżeli ktoś ma doświadczenie w tym temacie, proszę o info.

Zostaw opinię o Dallmayr Vending & Office - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dallmayr Vending & Office