Mikomax Meble Biurowe Andrzej Strzymiński

Białystok

Opinie o Mikomax Meble Biurowe Andrzej Strzymiński

marko

firma działa i widzę, że oferta mebli jest coraz większa. Według mnie to dobrze, że są firmy, które specjalizują się w typowo biurowych meblach. :) @pika

eks pracownik

Atmosfera kumpelska - pracujesz to zarabiasz, ale do kokosów daleko. Szef w porządku, wprowadzi, przeszkoli i masz pracować i zarobić na swoje stanowisko, ale negocjowac kasę ciężko jak wszędzie. Szukasz klientów, robisz aranżacje i wyceny, jak trzeba to montujesz meble.

Anonim

Co do zarobków to mozna by podyskutowac. Ale atmosfera bardzo przyjemna. Polecam

Bardzo przyjemna atmosfera i nawet nieźle da się zarobić. Fajnie pracuje się w firmie z dużym autorytetem u klientów. Polecam wszystkim klientom i pracownikom.

Zostaw opinię o Mikomax Meble Biurowe Andrzej Strzymiński - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikomax Meble Biurowe Andrzej Strzymiński