Opinie o Ciałbud Wiesław Ciałkowski w Ciemne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ciałbud Wiesław Ciałkowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ciałbud Wiesław Ciałkowski o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciałbud Wiesław Ciałkowski w Ciemne

Pracownik Nowy wpis

Ludzie ciał. .. to są bez wychowania. Nie mają szacunku do ludzi.firma prawie upadła.

Agata Nowy wpis

Pomimo braku aktualnych wpisów, na stronie internetowej znalazłam informację, że firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników? Na jakie stanowiska głownie? Ktoś z byłych lub obecnych pracowników jest w stanie napisać kilka słów na temat pracy w Ciałbud'u ?

zbyszek1 Nowy wpis

Wspaniały człowiek.

diana Nowy wpis

a to kobieta tutaj może iść robić do niuch na budowę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ciałbud Wiesław Ciałkowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
do zimowa pani

przepraszam, ale co to znaczy, że praca w budowlance Panią kręci i pasjonuje? Ja rozumiem, żeby to była jeszcze jakaś bardzo ciekawa praca, która pochłania.. no ale budowlanka? Poza tym nie wyobrażam sobie, zeby w tej firmie miała pracowac jakaś kobieta na tym stanowsiku.. nie wiem czy to rodzaj jakiegoś fetyszu?

Płock

Ze by nie te przy du pasy R to by było w normie.Ludzie R są nie tykalni .Koledzy powinni być po pracy a nie jak to widać w pracy i się z reszty smieją ,wszystko im przyniosą.posprzątają po nich .ale to jest wina Majstra (niestety koledzy)jak można im coś powiedzieć.Ogólnie firma w porządku.Jak by ich rozłączył od MAJSTRA R to by długo nie popracowali w tej firmie.PŁOCK

Pasażer

Firma reklamuje się, jako nowoczesna i profesjonalna. Niestety, tylko w reklamie. Remontując budynek dworca PKP w Grodzisku Mazowieckim pasażerom PKP i PKS oraz przechodniom funduje piekło znalezienia się w środku burzy piaskowej trwającej kolejny dzień wokół budynku (a to na razie jedno skrzydło !). Elewacja jest czyszczona metodą ścierania NA SUCHO !!!???? Wszystko i wszyscy pokrywają się grubą warstwą pyłu, bo firma postanowiła zaoszczędzić na niewątpliwie droższej i może bardziej pracochłonnej metodzie przy użyciu tzw. karczerów czyszczących na mokro, czyli z ograniczeniem pylenia do minimum albo w ogóle. Czyli właśnie nowocześnie !!!!!! Ludzie mają już naprawdę dosyć niesamowitych utrudnień w związku z trwającymi od marca br remontami torowisk i peronów, a tu jeszcze "prezent" od CIEŁBUDU w postaci niekończącej się burzy piaskowej ( sprzyja sprzyja temu dodatkowo, co TRZEBA było wziąć pod uwagę, bezdeszczowa, lekko wietrzna pogoda), na dużej przestrzeni wokół wielkiego budynku. Zatem - ostrożnie z wyborem tej firmy ! Już lekceważą pasażerów i przechodniów, a remont dopiero się rozpoczął. Czyli przedkładają oszczędności nad uczciwe dotrzymanie warunków opisanych w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wymaganej przez PKP, którą zaakceptowali podpisując umowę. Warunki wyraźnie wymagają konieczności ograniczenia uciążliwości remontu dla pasażerów, do minimum. Ale, co tam warunki. Najważniejsze to podpisać umowę . Koszt przedsięwzięcia : kilka milionów !!! A potem to już tylko kombinowanie oczczędności ! I do przodu ! A pokrywający się kurzem ludzie ? Nie rozśmieszajcia nas ! A kogo to obchodzi ???!!! Teraz bezterminowo rządzi FIRMA i jej "fachowcy".

bobo

coby nie pisac to fakt ze adrian to gamon

ziom

zmyslac to kazdy potrafi ale udowodnic to zaden nie potrafi oczernic chłopaka najłatwiej !!

dodajmy piszac nieprawde

zet zet

A Ty piszac takie rzeczy tylko mine jemu podkładasz :)

zet zet

To jak [usunięte przez moderatora] zapisał Ci te dwa tygodnie oznacza ze okradł stryja . ładnie sie odplaca wujowi za danie pracy pozdrawiam :D

ziom

nieboisz sie go to mu to powiedz [usunięte przez moderatora] w twarz!!!!!!! a jak nie to zamkinij ryj

pdr

tak gadasz na niego [usunięte przez moderatora] , jak bys miał odwage [usunięte przez moderatora] to bys sie przedstawił to bys [usunięte przez moderatora] zęby zbierał

WO

Do firmy nie mam zastrzezen ale do [usunięte przez moderatora] tak to imbecyl nie dosc ze ten swiniopas nic nie umie to gnoij ludzi ifahowcuw a [usunięte przez moderatora] JAKI JEST to kazdy wie jak ih kto hwali to moze nic nie robic i jestdobze ale jak im kto nie na reke to [usunięte przez moderatora] SIE POSTARA ajeszcze [usunięte przez moderatora] nic nie robi to podsluhuje ispecjalnje psuje robote drugim na rozkaz [usunięte przez moderatora] czy w koncu sie umli bo w ciemnym nawet spzataczka nie wytrzymala tego smrodu pozdrowienia dla kierownika [usunięte przez moderatora] ps. widzialem mocniejszyh od niego aty jak mi sie wydaje jestes jestes ztyh [usunięte przez moderatora] rub tak dalej

ziom

tez tak myśle liste obecnosci prowadzi [usunięte przez moderatora]

polo

co ty gadasz jak by cie nie było 2 tygodnie toby cie zwolnił przecież on nie prowadzi list obecności to cie nie rozumiem dlaczego tak na niego piszesz , myśle że się za coś mścisz !

kolo

Ja nie dam zlego slowa powiedziec na [usunięte przez moderatora] Kiedys nie bylo mnie 2 tyg. w pracy a zapisal mi wszystkie godz tyle ze musialem rzucic mu 5stowek

paplo

jakby cie [usunięte przez moderatora] dorwał to by ci nogi z tyłka powyrywał

ziom

pewno cie z roboty wywalili i teraz takie brednie wypisujesz oni sa od tego żeby pilnować roboli

Zostaw merytoryczną opinię o Ciałbud Wiesław Ciałkowski - Ciemne

Ciałbud Wiesław Ciałkowski