Lacroix-Opakowania Sp.z o.o.

Ostrołęka

Opinie o Lacroix-Opakowania Sp.z o.o.

Marek

Pracowałem tam niecałe dwa lata. Niestety ze względu na zmianę miejsca zamieszkania zostałem zmuszony do zmiany pracy. Bardzo dobrze wspominam pracę w Lacroix. Szefowa ostra jak brzytwa, ale konkretna i zdecydowana. Niektóre z pracownic biurowych mocno gwiazdorzą i tu jest największa rotacja pracowników. Wypłaty są zawsze na czas, dobry socjal, przyjemna (jak na zakład pracy) atmosfera.

marcin
użytkownik zarejestrowany

Na produkcji podono dobrze się zarabia, praca na lini lekka może nie ejst zalezy co ,,idzie'' na taśmie głownie produkuje sie opakowania, praca pewnie w systemie ja z chcecia bym sie na wakacje tam załapał

użytkownik zarejestrowany

Doswiadczenie

Z tego co kojarzę, zarobki ok, ale wszystko zależy od stanowiska. Firma z nastawieniem na przyszlosc, warto tam zlozyc CV. Siedziba we Francji sporo pracuje nad ulepszeniem procesu produkcyjnego i rozwojem sprzedazy, choc rynek polski nie jest łatwy.

Firma sama w sobie jest ok, tylko dyrektorka zakładu ma siebie za królową świata, jej ego przerasta każde inne. Niestety każde stanowisko w tym zakładzie wiąże się z kontaktem z tą osobą... Pracę w tej firmie polecam więc tylko osobom o mocnych nerwach...

Zostaw opinię o Lacroix-Opakowania Sp.z o.o. - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lacroix-Opakowania Sp.z o.o.