Opinie o Formeds Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Formeds Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Formeds Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formeds Sp. z o.o. w Poznań

JaaaAga

Witam. Jakie są godziny pracy na produkcji ?

Salomon

Pod jakim adresem jest produkcja tej firmy?

Hej, pisze w sprawie ogłoszenie dla asystentki księgowości. Trwa obecnie rekrutacja i stąd moje pytania. Firma wymaga dobrej znajomości angielskiego. Nie wiem co tu uznają jako dobry poziom. Jak znam na B2 i mam na to dyplom, to tu wystarczy do codziennej pracy?

Na pracuj pl widnieje ogłoszenie , ale szkoda ze nikt tego z firmy nie odczytuje. Brak jakiego kolwiek kontaktu. Szkoda bo chcetnie bym podjęła pracę.

Małgorzata Nowy wpis
@Kandydat

Dawno temu wysyłałeś CV? Ciekawe, czy odpisują właśnie każdemu czy wybranym, okaże się może za jakiś czas? No i czy po rekrutacji też można liczyć na feedback?

Kandytat Nowy wpis
@Małgorzata

Minął już ponad miesiąc, cv nadal jest dostarczone ale nie otworzone. Można prosić o jakiś nr tel , nigdzie na stronie nie ma?

JaaaAga

Witam. Jakie są godziny pracy na produkcji ?

@JaaaAga

6-14 i 8-16

Iza

I od czego zależy na które godziny się chodzi? Bo sa dosyć podobne z tego co piszesz. Jak w ogóle tu na dzień dzisiejszy zarobki na produkcji wyglądają? Premie jakieś oferują?

@Iza

Godziny pracy zależą od wewnętrznych ustaleń, część miesiąca można zaczynać pracę o 6 a część o 8, a jeśli komuś w ogóle nie pasuje np. na 6, to cały czas pracuje od 8. Zarobki to stała podstawa plus premia miesięczna za zaangażowanie, którą przyznaje kierownik, plus premia obecnościowa, plus premia kwartalna. Tak więc całkiem nieźle można wyjść :) Chyba że ktoś jest leserem i ściemnia ;)

Salomon Nowy wpis

Pod jakim adresem jest produkcja tej firmy?

Grażyna

Ktoś wie może, jaką dają umowę na początek na posadzie Przedstawiciel handlowy? Trafiłam na ogłoszenie od tej firmy. Ale szukam detali. Ktoś wie, czy jest szansa na UoP na okres nieokreślony od razu po zatrudnieniu? A może UZ na start?

@Grażyna

Zawsze jest umowa o pracę, na początek 3-miesięczny okres próbny, kolejna umowa na rok lub dwa lata i później na czas nieokreślony.

Małgorzata

Też szukałam tej informacji właśnie. I realna do osiągnięcia jest ta umowa na czas nieokreślony czy to funkcjonuje tylko na papierze, że tak powiem? Ogólnie chciałabym też wiedzieć, czy praca jest w miarę stabilna. Duża rotacja czy ok?

Ola

Firma chwali się,że robi super naturalne suplementy,jak to jest z tą produkcją.Czy tutaj tylko się konfekcjonuje preparaty,które przyjeżdżają np z Chin

Małgorzata
@Ola

No właśnie ciekawe, co tam się robi tak dokładniej. Mam nadzieję, że coś ktoś napisze, a ty wiesz coś? I chciałabym wiedzieć, w jakich godzinach jest praca. Po ile się pracuje i w jakich porach?

Pracownik Produkcji

Rozmowa telefoniczna ze sympatycznym starszym panem po 30. Ten pan był chyba kierownikiem produkcji.

Standardowe o poprzednie doświadczenia zwłaszcza o te związane z pracą na produkcji.

Mam pytanie, jak wygląda praca jako operator? I jakie zmiany są?

Czy pracownicy Formeds Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie

Nie

hm
@Nie

tylko dla pań z działu sprzedaży, o resztę pracowników nikt nie dba ;-/

@hm

To w jakim kontekście im dają na to tę szansę? :( Pzt., to czy pozostali nie mogą sami się zorganizować?

Halina
@hm

Czemu tylko Panie z działu sprzedaży mają taką możliwość, a reszta nie?

Produkcja

5400 brutto zapłacą chociaż?

Zvb
@Produkcja

Wypłata jest spoko. Zależy od stanowiska i doświadczenia. Jeśli jesteś świerzak to dostaniesz troszkę mniej, ale po jakimś czasie możesz liczyć nawet na więcej. Ważne żeby się wykazać i pokazać co się sobą prezentuje.

Yami
@Zvb

To prawda. Po okresie próbnym dostajesz podwyżkę. Możesz liczyć także na awans. Wypłata zawsze na czas.

@Produkcja

Oferowali jakieś 2500 netto a po okresie próbnym premia . 10% z tego. Poprostu śmiech na sali. Plusem jest 1 zmiana ale docelowo ma mieć 2.

Ona
@Kandydat

Potwierdzam zarobki bardzo słabe, mydlą oczy podwyżką a potem (usunięte przez administratora) szczeże nie polecam tej firmy

Lopez

@;)

Są? Po ile?

bunia
@Zofia

po ile kasy czy po jakim czasie?

@bunia

Po ile kasy mniej więcej, bo z tego co widzę jeśli chodzi o czas to napisał, że po roku. Częściej chyba nie ma na co liczyć?

?
@Produkcja

Cz ktoś może coś napisać jak wygląda praca na produkcji w firmie i jakie są warunki placowe.Z góry dziękuję za odpowiedź.

K

Witam. Czy firma FORMEDS szuka operatorów maszyn? W obecnej firmie pracuje ponad 10 lat i jestem operatorem maszyn etykietujących. Brak rozwoju spowodował że człowiek szuka lepszych warunków pracy. Chodzi też o finanse. IIe można zarobić w waszej firmie.

Grzesiu

Słyszałem sporo dobrego o pracy na magazynie w Formeds i dlatego szukam tu więcej informacji. Czy firma potrzebuje ludzi?

Rekrutacja

Witam, mam pytanie odnośnie urlopu macierzyńskiego. Jak dana firma podchodzi do tego tematu? Czy ktoś może coś powiedzieć na en temat? Pozdrawiam

Lovi

Nie polecam. Słabe warunki płacowe.

Młody
@Lovi

Lovi, jakie konkretnie stanowisko?

lusia
@Lovi

czy wypłata jest co miesiąc czy co tydzień? na konto czy do ręki?

klakier
@lusia

@Lusia i wiesz coś o kasie za robote? i czy w robocie można sobie ćmika wypalić czy za to gonią?

abc
@klakier

nie można, sprawdzają na kamerach, czy nikt na przerwie nie pali

@Lovi

Słabe, czyli jakie konkretnie? Minimalna krajowa czy coś więcej? Nawet jeśli słabe, to można dorobić sobie nadgodzinami albo premią...

Rafał
@abc

To znaczy, że wszystko jest okamerowane i Wielki Brat patrzy? Ciekawe gdzie jeszcze macie ten monitoring? Żeby na dymka nie można było pójść to już przesada!

Ja11

Mega słaba firma, na pierwszy rzut oka widać braki u kadry pseudo kierowniczej

abc
@Ja11

potwierdzam, na wyższych stanowiskach niekompetentni ludzie

@abc

Czemu od razu niekompetentni? Jakie braki? Łatwo tak generalizować, może warto podać jakieś przykłady?

Agucha

Witam wszystkich, czy zatrudniają na umowę o pracę czy przez agencję? Czy jeśli umowa o pracę to jest odrazu na czas nieokreślony? Czy zatrudniają tylko panów czy panie też są mile widziane? Czy pracodawaca robi problemy z L4 i opieką na dziecko? I czy można robić nadgodziny w weekendy i mieć wolne w tygodniu? Chodzi o łączenie pracy z opieką nad małym dzieckiem.

Matiu

Słyszałem, że na produkcji pracują na 1 zmianę, a to duży plus.

Dominika
@Matiu

Hej, ale tylko tak słyszałeś czy to sprawdzona w 100% informacja? :P Może ktoś jeszcze by się do tego odniósł i napisałby jak wygląda grafik pracy? Jakie są godziny pracy w Formedsie?

Quest
@Dominika

1 zmiana, weekendy wolne.

Dominika

Hej, czy do rozmowy o pracę w Formedsie warto się jakoś specjalnie przygotować? Możecie mi opisać jak ona przebiega? O co jest się pytanym i na co kładziony jest nacisk? :)

Dawid

@mr83 a gdzie dokładnie w internecie ?

Zbigniew

Witam. Wszedłem do tego wątku, aby ustalić jakie warunki trzeba spełniać, aby móc w ogóle myśleć o zatrudnieniu w firmie Formeds? Pracodawca ma jakieś konkretne wymagania, które winien spełniać zainteresowany pracownik? Fajnie, gdyby ktoś zechciał wejść w dyskusję na ten temat.

mr83
@Zbigniew

Zbigniew warunki jakie trzeba spełnić zależą od stanowiska, którym zainteresowany jest potencjalny pracownik. Wymagania zawarte są w ogłoszeniach, które firma zamieszcza w Internecie.

Wiktor

@Ja11 jakie braki?

Iga

Macie szkolenia ze sprzedaży ?

Aaa

Podobno słabo płacą? A dużo wymagają. Ktos cos wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Formeds Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Formeds Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formeds Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formeds Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formeds Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formeds Sp. z o.o.