Opinie o JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w Wrocław

JOT-BE NIeruchomości Nowy wpis

Szanowny „Agencie wprowadzony”, w związku z nieprawdziwymi stwierdzeniami, które naruszają dobra osobiste naszego Biura i godzą w jego renomę oraz dobre imię, wzywamy Panią/Pana do natychmiastowego sprostowania lub usunięcia zamieszczonego wpisu. Odnosząc się do informacji zawartych w Pani/Pana opinii pragniemy wskazać na następujące okoliczności (które w całości podważają treść zamieszczonego przez Panią/Pana wpisu): - żaden z pracowników biura nie jest zatrudniony od dwóch dni; - zapisy umów zawieranych z osobami podejmującymi współprace z naszym Biurem są przejrzyste i każda osoba, która planuje nawiązać z nami współpracę otrzymuje do wglądu treść umowy celem przeanalizowania jej treści. Jeżeli zapisy umowy budzą obawy, jesteśmy otwarci na możliwość negocjacji zapisów, tak aby wypracować rozwiązania satysfakcjonujące obie strony; - umowy podpisywane z osobami nawiązującymi współpracę z naszym Biurem nie zawierają zapisów o treści przez Panią/Pana przytoczonych, nie ma zatem możliwości, aby znalazły się one w rzekomo podpisanej z Panią/Panem umowie; - nigdy nie dołączaliśmy i nie dołączamy do umów zawieranych z osobami podejmującymi z nami współpracę „Oświadczenia”, na mocy którego mieliby oni zrzec się prawa do odstąpienia od umowy; - nie prowadzimy praktyk, które rzekomo mają mieć na celu „w sprytny sposób doprowadzić do podpisania umowy” z naszym Biurem. Współpracę z nami nawiązują osoby, które w sposób swobodny i dobrowolny podejmą taką decyzję. Nadmieniamy również, że znaczna część naszego zespołu współpracuje z nami od przeszło 10 lat, i jest to wynik ich zadowalania ze współpracy z naszym Biurem. Mając na uwadze powyższe, pragniemy wskazać, że Pani/Pana opinia wprowadza w błąd potencjalne osoby chcące nawiązać współpracę z naszym Biurem. Raz jeszcze zatem wzywamy do natychmiastowego usunięcia względnie sprostowania opinii a także o zaniechanie ewentualnego dalszego jej powielania. W razie nieuczynienia zadość powyższemu wezwaniu (w nieprzekraczalnym terminie 24 godzin), zostaną przez nas podjęte kroki mające na celu ustalenie autora zamieszczonej opinii, a następnie zostaną podjęte stosowne kroki prawne, celem zapewnienia ochrony naszych praw.

@pracownik Nowy wpis

Jestem pracownikiem i żadnego podobnego zapisu nie widziałam. Od początku zatrudnienia wszystko jasne i klarowne.

Pracownik biura Nowy wpis

Pracuję w biurze Jot-Be Nieruchomości od ponad 10 lat i chciałbym podzielić się swoimi odczuciami. Współpraca z Jot-Be jest w pełni klarowna i transparentna. To miejsce, gdzie atmosfera sprzyja efektywności, a indywidualne zaangażowanie naprawdę przekłada się na satysfakcjonujące rezultaty finansowe. Ważnym aspektem pracy w tej firmie jest wsparcie administracyjne i prawne. Pracownicy tych działów są dostępni na co dzień, pomagając w pokonywaniu wielu przeszkód i ułatwiając nasze codzienne czynności. To daje poczucie bezpieczeństwa, pewności i umożliwia skoncentrowanie się na istocie pracy, pozwala zaoszczędzić czas na poszukiwanie odpowiedzi w sieci w wielu kluczowych kwestiach. Żaden agent nie zostaje tutaj pozostawiony sam sobie i może liczyć na wsparcie na każdym etapie naszej ścieżki zawodowej. Dodatkowo, atmosfera w biurze sprzyja nawiązywaniu udanych relacji i łatwej wymianie informacji, np. odnośnie pozyskanych ofert, co bardzo często przekłada się na sprawne dopięcie umów. Wielkość biura stwarza przestrzeń do podejmowania ciekawych wyzwań i prowadzenia udanych transakcji. Podsumowując, 10 lat w tej firmie to nie tylko czas pracy, ale przede wszystkim czas rozwoju i satysfakcji. To miejsce, w którym wartość indywidualnego zaangażowania jest naprawdę doceniana, co czyni pracę tutaj niezwykle satysfakcjonującą.

Wiecie może, czy w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Czy w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Dzień dobry, proszę o informację jakich opinii dotyczy pytanie?

Aplikowałeś do firmy JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jaki jest wkład kierownictwa JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

JOT-BE Nieruchomości

Dzień dobry, budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników naszej firmy ma miejscu poprzez realizację kilku istotnych czynników. Kierownictwo naszego biura m.in. wspiera załogę na każdym z etapów naszej pracy, okazuje życzliwość i wsparcie, słucha głosu pracowników, stara się w sposób szybki i sprawiedliwy rozwiązywać sytuacje konfliktowe. Niewątpliwym atutem, który wpływa na dobre relacje w zespole, są wspólne wyjścia po pracy oraz wyjazdy integracyjne

Jakie wartości są cenione w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.?

Naszą misją jest wspieranie Klientów w transakcjach na rynku nieruchomości wykorzystując wieloletnie doświadczenie i dostarczając najwyższej jakości usług, opartych na eksperckiej wiedzy, uczciwości i szacunku.

Czy to prawda, że pierwsze wynagrodzenie wypłacane jest dopiero po dwóch miesiącach od zatrudnienia?

@Kandydat

Dzień dobry, nie jest to prawdą. Wynagrodzenie wypłacane jest po zakończeniu okresu przewidzianego umową. Najczęściej jest to okres 1 miesiąca.

Teresa
@Marta

Okres ten jest elastyczny jeśli chodzi o ustalenia go przed podpisywaniem umowy? Są możliwe tygodniówki?

Czy w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Dzień dobry, tak, w okresie próbnym jest możliwość współpracy na podstawie umowy zlecenia.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.?

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Jak najbardziej! Co roku firma zaprasza na duży wyjazd integracyjny i spotkania świąteczne. Regularnie dofinansowywane są spotkania zespołu inicjowane przez pracowników, m.in. wyjazdy na narty, wyjścia integracyjne czy szkolenia.

@JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Szkolenia!!!!! ale żart, tam nigdy nie było szkoleń

@były pracownik

Dzień dobry, anonimowy wpis nie pozwala nam określić, czy osobą piszącą powyższą opinię jest Pani czy Pan, przepraszamy zatem za bezosobową formę naszej odpowiedzi. Nie możemy zgodzić się ze stwierdzeniem, że w naszej firmie nigdy nie było szkoleń. Odwracając tok myślenia moglibyśmy domniemywać, że osoba, która użyła słowa „nigdy”, musiałaby u nas pracować od zawsze, czyli od prawie 40 lat, gdyż już niedługo będziemy mogli pochwalić się tak pięknym jubileuszem istnienia naszego biura. Niestety takiej osoby nie ma. Prosimy zatem o nieupublicznianie informacji, które są niezgodne z prawdą. Nasza firma systematycznie organizuje szkolenia o zróżnicowanej tematyce, m.in. z zagadnień prawnych, sprzedażowych i obsługi narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy Pośrednika. Odbywały się również kursy językowe, komputerowe i fotograficzne. Aktualna lista szkoleń dopasowywana jest do bieżących potrzeb, jakie generuje rynek nieruchomości.

Czy jest możliwość w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. pracy na część etatu?

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Jak najbardziej jest taka możliwość! Zapraszamy do wysłania CV.

Jakiś czas temu zakończyłem swoją przygodę z tą firma. Za bardzo duże zaangażowanie dostajesz małe wynagrodzenie (koszty wszystkie po twojej stronie) i ciągłe niezadowolenie. Bardzo niska podstawa nie zapewnia nawet pokrycia kosztów w przypadku braku transakcji, dla poczatkujących tragedia. Bardzo duża rotacja pracowników

Jak ze studentami w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Witamy! Wszystko zależy od kompetencji danej osoby i predyspozycji do wykonywania obowiązków właściwych dla danego stanowiska, ale jak najbardziej zapraszamy do współpracy także osoby studiujące. Pozdrawiamy, Zespół JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Janusz

Fajnie, że klienci zadowoleni ale mnie interesuje praca/ współpraca z firmą. Wiecie coś w temacie?

@Janusz

Panie Januszu, jeżeli jest Pan zainteresowany pracą pośrednika, zapraszamy do przesłania CV i wzięcia udziału w rekrutacji! Pozdrawiamy, Zespół JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym i empatycznym pośrednikiem nieruchomości- jak Pani Aneta. Niezwykle skrupulatna, dbający z dużą troską o interesy klienta, a do tego bardzo sympatyczny człowiek. Dokumenty na czas, pełna wiedza na temat nieruchomości (bez niespodzianek), skuteczność w negocjacjach, w spokoju szukanie rozwiązań oraz przemiła aparycja. Bardzo polecam!!!

GWARANT

Obsługa naszej firmy w sprawie wynajęcia mieszkania, przez pośrednika w obrocie nieruchomościami: Jot-Be Nieruchomości Sp. z o.o. a osobiście przez Panią Anetę Żak, charakteryzowała się elastycznością działania i sympatycznym podejściem do klienta, została bardzo sprawnie i fachowo przeprowadzona. Nasz kontakt z firmą Jot-Be nie zakończył się z chwilą podpisania umowy wynajmu i wszelkie problematyczne sytuacje związane z wynajmowanym pomieszczeniem, załatwiamy za pośrednictwem firmy Jot-Be i jesteśmy zawsze rzetelnie obsłużeni. Dla zainteresowanych wynajmem, z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Jot-Be, jako rzetelnego partnera. „GWARANT” Agencja Ochrony S.A. 45-131 Opole ul. Cygana 2

ida

Niepokojące są te wasze opinie. Przymierzałam się aplikować ale teraz muszę się zastanowić.

@ida

Pani Ido, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym stanowiskiem umieszczonym poniżej i do złożenia aplikacji. Zespół JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

Janina

Uważajcie na tą firemkę, pracowałam u nich krótko, wymagają dyspozycyjności 24h na dobę,a nie płacą żadnej stawki godzinowej, tylko sama bardzo nisko prowizja i ogromny stres. Poza tym w tej firmie transakcje to żadkość. Odradzam.

m.j.
@Janina

Janino może w pierwszej kolejności zainwestuj w siebie. To co robisz rób dobrze. Piszesz , to nie rób błędów ortograficznych. Jeśli coś robisz źle to nikt Ci nie zaufa. Podobnie jest w pracy. Powodzenia. m.j.

@m.j.

Moniko J. - To co napisała Janina jest prawdą, firma wymaga dyspozycyjności 24h na dobę, za psie pieniądze. Stałe zarobki w Jot-be przy prowadzeniu własnej działalności, na którą zatrudniacie w większości nowych agentów (po opłaceniu sobie księgowej, opłacenie składek ZUS..) to mniej niż jałmużna. Nie w każdym miesiącu dochodzi do transakcji, co odczuwają wszyscy nowi agenci. A bywa też i tak, ze przez kilka miesięcy nowo zatrudniony agent nie otrzyma prowizji od sprzedaży (i wtedy nie zarabia a wręcz traci). Firma jest bardzo źle zarządzana (czego przykładem są odejścia długoletnich pracowników). Nikomu nie polecam tej firmy.

uwaga

Obsługa JOT-BE godna pożałowania w zamian za MEGA PROWIZJĘ 3% i na dodatek od obu stron! czyli łącznie biorą 6%!!!

exagent

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI = MEGAAA ROTACJA!!! Jot-be wystawiam ocenę NIEDOSTATECZNY za całokształt

były agent

Witam, właśnie zakończyłem współpracę z JOT-BE Nieruchomości we Wrocławiu. Zarobki żadne, transakcje bardzo żadkie, szkolenia nie ma wogóle. Na temat standardów zawodowych było hasło pana kierownika - wszystkie chwyty dozwolone. Agenci są kompletnie nie przygotowani do pracy w zawodzie pośrednika nieruchomości, co zresztą nie dziwi ponieważ pan kierownik również nic sobą nie reprezentuje. Wszystkie pozostałe dojazdy do klientów pokrywasz sam. Brak udostępnionej dla agentów bazy klientów. Przy rekrutacji była mowa o dodatkowych profitach, okazało się to tylko marzeniem. Dodatkowo dyżury w biurze po 8 godz. za które nikt nie płaci. JOT-BE oferuje chyba najniższe wynagrodzenie prowizyjne na rynku, a po odliczeniu wszystkiego wychodzi max 10%, istna kpina ... Oczywiśnie wszystko w oparciu o umowę o dzieło, bez ubezpieczenia oczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.?

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.