Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

Iza

Atlas Copco Polska Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutacje na kilka stanowisk. Jednym z nim jest HR Professional. Co osoby aktualnie zatrudnione, mogą powiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej? Jak Waszym zdaniem należy się do niej przygotować? @tomek czy u dało Ci się znaleźć zatrudnienie u tego pracodawcy? Jeżeli tak, to co możesz powiedzieć na temat dotychczasowej z nim współpracy?

tomek

Hej, wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich teraz zatrudnienie? Chyba nie ma rotacji, bo kazdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie a to się przekłada na relacje

były pracownik

Niedawno pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Technik Serwisu Maszyn Powierzchniowych treść ogłoszenia brzmiała następująco: " Oferujemy: ·Pracę w profesjonalnym zespole , pracującym w przyjaznej atmosferze i nastawionym na współpracę ·Nowoczesne narzędzia pracy·Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie·Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych". Skomentuję to krótko podczas mojej pracy w Atlas Copco zgadzam się z jednym podpunktem w tej ofercie laptop i samochód służbowy reszta to totalna ściema atmosfera w tej firmie przypomina wyścig szczurów, w atmosferze po tygodniu wyczuwasz że jesteś obserwowany i wystawiany na kolejne testy a "mili" współpracownicy donoszą na ciebie do kierownika o błędach jakie popełniasz. Podsumowując jeśli lubisz się podlizywać dyrekcji i kierownictwu i jesteś osobą którą można ulepić jak z plasteliny jesteś idealnym kandydatem do firmy Atlas Copco powodzenia:)

andrzej
@były pracownik 03.09.2016 04:23
Niedawno pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Technik Serwisu Maszyn Powierzchniowych treść ogłoszenia brzmiała następująco: &...

Zapomniałeś o telefonie :)

BigBadddy

Jest ok! :)

Pracuje w atlas copco jako mechanik ,nigdy nie miałem powodów do narzekania. atmosfera jak najbardziej przyjazna szczególnie na szkoleniach wyjazdowych.Wynagrodzenie zadowalające ,ale w kazdej pracy znajdą sie jakieś minusy.

jkl

Witam! Pytanie do osób pracujących w AC. Jak oceniacie warunki pracy, atmosferę, stosunek przełożonych do podwładnych, wynagrodzenie w odniesieniu do nakładu włożonej pracy, możliwości podwyżek wynagrodzenia? Jaki jest wymiar pracy (godzinny, zadaniowy)? Interesują mnie szczególnie opinie osób pracujących na stanowisku Serwisantów Maszyn Naziemnych.

Rotmi

to sie dowiedziales mistrzu tylu informacji ze hohohohoho dobra to teraz ja sprobuje swojej szansy i moze ktos odpowie mi na moje pytania bo niestety ja nie zostawie tego tak bez odpowiedzi - o prace ciezko a tym bardziej o przyjemnych ludzi na forum. opinie to istotna sprawa tylko czemu nikt tutaj ich nie pisze ?

xxx

Umowa pierwsza na pewno jest na czas określony kasa zależy od negocjacji dobry bajer i bedziesz miał a praca w tym serwisie to twój wybór atmosfera pracy nie ciekawa .....

xxx

dziwne że jeszcze pracujesz ... skoro poprzedni geniusze tak świetnie kierowali tym serwisem i mieli wszystkich serdecznie i głęboko wiesz gdzie ...

xxx

[usunięte przez moderatora], ja pracuje w tej firmie od kilku lat i poważnie myśle nad zmiana pracy jak patrze na obecną [usunięte przez moderatora] kadre kierowniczą

ale teraz dziada przyjęli /// porażka dla tej firmy

xx

nie zmienię jest świetnie dostałem podwyżkę 50 złoty ;)

jujk do poszukującej

za taki tekst w Niemczech dyrektor HR wylecial z japonskiej firmy :)

poszukująca

skoro jest tak źle to zawsze można zmienić pracę chyba na siłe nie trzymają

Kto się stara może liczyć na przyzwoite warunki w tej firmie, o czym świadczy duża liczba osób pracujących tam od wielu lat.

co za orzeł to poleca........ jaj sobie robi..... zastanów sie dobrze zanim będziesz chciał tu pracować

tak po 12h pracy pod stresem i za 2200 netto : - wymagania 2 języki i pełne poświęcenie - a dostaniesz samochód i laptopa

a świstaki zawijają w te sreberka...... co za ściema.....:(::(

Zostaw opinię o Atlas Copco Polska Sp. z o.o. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlas Copco Polska Sp. z o.o.