Agencja Pracy Pollux

Legnica

Opinie o Agencja Pracy Pollux

Rozczarowani

Witam wszystkich którzy chcą pracować w firmie Pollux. Z naszego doświadczenia wiem że ta firma jest agencja oszustów kłamców, dorosłych ludzi traktują jak śmieci a wiekówka może wszystko!!!koordynatorzy są nieodpowiedzialni i brak kontaktu z nimi. Przestrzegamy ludzi przed pdjeciem w firmie Pollux-patolux.

asta
@Rozczarowani 29.06.2017, 16:41

Umowa przy pakowaniu obuwia-stawka godzinowa,ale nikt nie mówi,że to praca na akord.Pracownicy etatowi mają dużo do zyskania,dlatego polluxowców traktują jak pomiatajło-oczekują,że już w pierwszych dniach będą robić normy,które ustalają przodownicy pracy.Nie każda osoba może jak automat pracować stojąc 8godzin i stukać normę..żeby flaki sobie wypruła-normy nie zrobi,bo nie ma wprawy-to żle naklei,to żle ułozy,czas goni,norma ucieka..Doświadczeni pracownicy mało nie zeżrą,a przecież sami też zaczynali..bez normy nie ma umowy-nie wyrabiasz-do widzenia.Cały czas pracuję na swoje 13 zł brutto,ale i tak jestem nikim,bo norma-tego przy podpisywaniu umowy nie mówią,bo pewnie wiele osób by zrezygnowało.

Justa

Czy ktoś teraz pracuje w tej firmie proszę o szczegółowe informacje o nich. Bardzo ważne!!!

Damian

Pracuje przez tą firme w electrolux w Siewierzu i nie narzekam a tym płaczką radze czytać umowe co podpisują bo idzie taki do roboty i wyimaginuje sobie kwote wypłaty a potem zdziwienie nie podoba się nie podpisuj a jeśli się spodziewasz na starcie ponad 2 tysiące brutto w tym kraju to radze się obudzić

Pollux B.V.

Droga Anno, 4.przykro nam, ze miałaś z naszą firmą złe doświadczenia. Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Możesz się z nami skontaktować drogą mailową, pisząc na adres uzk@pollux.nl

Nigga

kuku
@Nigga 13.04.2015, 15:15
witam dostałem ofertę pracy od biura Pollux mam wyjazd w niedziele za tydzień dokładnie do Roosendaal co sądzicie ?...

odradzam pracę w Holandii z tej firmy przeczytać dokładnie regulamin o karach

mala

Ludzie co wy piszecie pracuje przez ta agencje i wszystko jest na czas i za nadgodziny normalnie placa

wwwwwwwww

to po co robicie przez nich? mało wam opinii ludzi których wykiwali? więc koniec tematu.

Pollux B.V.
@wwwwwwwww 21.02.2015, 09:28

Przykro nam, ze miałeś z naszą firmą złe doświadczenia. Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Możesz się z nami skontaktować również drogą mailową, pisząc na adres uzk@pollux.nl

dalton
użytkownik zarejestrowany

szkoda, że takie agencje blokują możliwość samemu załatwienia sobie pracy w takiej firmie jak Pollux

wiesio
użytkownik zarejestrowany

Trzeba wiedzieć czego się spodziewać, praca przez agencje pracy pollux ma swoje plusy i minusy, prace znajdą, ale mega wielkich pieniędzy z tego chyba nie będzie.

aninimka

czy ktoś z was pracował na stanowiskach biurowych w firmach gdzie pollux robił rekrutację. napiszcie jak to się tam odbywa.

lajkonik

witam.czy ktos wybiera sie przez agencje w czerwcu na pomidory?

assss

wogóle tragedia jeżeli jest ktos z poza Legnicy to odrazu nie ma pracy dla takiej osoby. co to są za ludzie?

Zostaw opinię o Agencja Pracy Pollux - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Pollux