Armtech Dariusz Zieliński Sklep

Żukówo

Armtech Dariusz Zieliński Sklep

Opinie o Armtech Dariusz Zieliński Sklep

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Armtech Dariusz Zieliński Sklep?

piki

niestety firma w tak krótkim czasie nie przeszła jednak żadnej poważniejszej metamorfozy a co za tym idzie raczej ciężko będzie dogodzić większości osób wypowiadających się na tej stronie. Niemniej Armtech nie przestanie zapewne próbować ... powoodzenia

topex

Radzę unikać tej "firmy", no chyba że interesuje Cię wolontariat.

gość

Czy wiecie coś więcej o tej firmie ??

zigi

To dziadostwo jest. Daj sobie spokój i zapomnij o tej "firmie".

Zostaw opinię o Armtech Dariusz Zieliński Sklep - Żukówo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armtech Dariusz Zieliński Sklep