Drimpol Sp.j. M.D. Rykowscy

Wola Kurowska

Opinie o Drimpol Sp.j. M.D. Rykowscy

3er

i szukaja takze kierowcy @guti di glowych zadan takiej ososby tutaj nalezy m.in. załadunek, przewóz i rozładunek towarów w celu ich dostawy do klientów

kurek

Odradzam stanowczo!!!Pracowałem tam jakiś czas temu, kierownictwo się panoszy jak nie wiem co, pracowników się traktuje jak niższy szczebel, najlepiej żeby pracowali za marne grosze, na podwyżki nie ma co liczyć mimo, (usunięte przez administratora)Odradzam jeszcze raz, zresztą widać jaka jest tam rotacja pracowników. Brak słów!!!!

Zostaw opinię o Drimpol Sp.j. M.D. Rykowscy - Wola Kurowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drimpol Sp.j. M.D. Rykowscy