Opinie o Riwal Sp. z o.o. w Nowe Miasto nad Wartą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Riwal Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Riwal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riwal Sp. z o.o. w Nowe Miasto nad Wartą

kopytko Nowy wpis

Witam. Może ktoś napisać coś o stanowisku kierowcy, zarobki czas pracy, itp. Jest rekrutacja we Wrocławiu, nie wiem czy warto startować.

abrono Nowy wpis

No niekoniecznie @chrum, aczkolwiek jest to ważna cecha pracownika który jest przedstawicielem handlowym. Doświadczenie jest ważne

Iguśka Nowy wpis

Niestety miałam przyjemność z firmą. Ma ambicje na wielkie korpo a w rzeczywistości jest śmiesznym tworem. Dyrekcja w 70% jest mega miła ale jak przyjdzie do podsumowania wyników będą jechać po Tobie i komentować Twoje wyniki na forum wszystkich. Dyrektorka która rzuca wszystkim co ma pod ręką w miejscach publicznych przy ludziach.... żal

Iguśka Nowy wpis

Jak wypruwasz sobie żyły i masz własną baze klientów pieniądze są spoko jako handlowiec ale jako mechanik czy serwisant .... pożal się boże

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Riwal Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
m

znam firme dobrze maja fajny sprzed ceny mozna negocjowac przy dluzszym wynajmie kasa zawsze na czas nic pod stolem warunki pracy tez spoko

hans 1945

z tym dbaniem o pracownika to jest cienki temat mają gdzies pracownika jak coś to radz sobie sam

hans 1945

to jesteś ostatni palant jeżeli nie odziarniasz silikonu y jesteś mega wór

anonim_01

chyba ktoś tu czarny pr urządza . . . firma trzyma poziom, na pewno nie traktuje pracowników jak śmieci. Raz lepiej raz gorzej jak wszędzie. Atmosfera nie do przebicia. No i nie unika wzięcia odpowiedzialności za pracownika. Wszystko po-opłacane. Pensja zawsze na czas. Miodzio.

galeon

a u ciebie jak traktują?

nick

nie polecam traktują ludzi jak śmieci

zylu

szukam roboty wŁodzi szukacie pracowników mam prawko i gadane, jakie opinie o tej firmie dziekuje

hunter

Chcesz wynająć i popatrzeć na silikon? zadzwoń do mnie - oddział Poznań - czekam :)

colosus

nie ma kto pisać bo kilka panienek z wody mineralnej tam robi - do tego do korta sie dorwał jeden z drugim :)

cibi

śmieszne zarządzanie

podnosnik nozycowy 4x4 12 m robocza za 170 zł - zaden problem - tak klienta chciala mi panienka z Riwala kupic - :) ale nie dal sie kupic - gratuluje poziomu cen i zdolnosci negocjacyjnych - dobrze was szkolą

łukasz klapa

Słyszałem, ze duzo dziewczyn u was pracuje. Wezcie mnie do siebie bede riwalizowal z konkurencja. Wysylam jusz CV

Zostaw merytoryczną opinię o Riwal Sp. z o.o. - Nowe Miasto nad Wartą

Riwal Sp. z o.o.