Space Concept Katarzyna Kraczkowska

Płońsk

Opinie o Space Concept Katarzyna Kraczkowska

ilo

Naparwde firma ma spore biuro projektowe, ale zastanawiam sie jak wygląda u nich praca taka na co dzień jednak.

Anna

Miałam przyjemność współpracować z Panią Kasią przy projekcie domu jednorodzinnego. Co najważniejsze - Pani Kasia ma doskonały zmysł do tworzenia ciekawych rozwiązań architektonicznych, dzięki temu budynek mimo problematycznej lokalizacji został bardzo praktycznie rozwiązany. Kompetentna i bardzo miła osoba - jak najbardziej polecam korzystanie z usług firmy.

Space Concept Katarzyna Kraczkowska

Proszę o oficjalne złożenie rekalmacji. Jeżeli będzie uzasadniona zobowiązuję się zwrócić koszty usługi.

Pawel W

Pani Katarzyno to nie sa bzdury tylko fakty - zrobila Pani projekt ktory przecietny student zrobilby lepiej. Polecam nauke nie tylko jezyka polskiego ale i fachu w ktorym Pani pracuje

as

bzdury pisane przez nieudoną konkurencję

Pawel W.

Niekompetencja Pani Katarzyny jest wprost razaca - projekt ktory wykonala okazal sie zawierac mnostwo bledow - nikomu nie polecam. Projektant ktory poprawial projekt zlapal sie za glowe i od razu zabral sie za poprawki...

Byly Klient

W stosunku do innych bedacych na rynku firm ta jest niestety bardzo slaba :(

Zostaw opinię o Space Concept Katarzyna Kraczkowska - Płońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Space Concept Katarzyna Kraczkowska