Ewart Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Paciorek

Białystok

Opinie o Ewart Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Paciorek

a.g.

Polecam. Perfekcyjnie, w terminie. Żadnych problemów. Meble do kuchni i łazienek pokazowe. Cena warta jakości.

Nick

osobiście nie polecam,porażka

Róża

Chyba ktoś się bardzo uwziął na Państwa firmę (pewnie konkurencja) :) Ja w 100% polecam. Zarówno przy kuchni jak i szafie( właściwie to dwóch) nie miałem żadnych zastrzeżeń. Mineło kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. jeszcze raz polecam. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

pracownik(były)

Witam.Jak w każdej firmie,na początku wszystko pięknie ładnie,po czasie człowiek spostrzega z jakimi głąbami ((usunięte przez administratora)) się współpracuje,książkę można by było o tym napisać.Więc dodam tu tylko tyle, żę wyżej jest 100% prawdy:krzywo,kłamliwie i za drogo jak na tą jakość-NIE POLECAM

o mały włos

Widziałam robotę tej firmy u znajomej,byłam u niej jak przykręcali szafki,jeśli ktoś lubi częste reklamacje to polecam,jeśli nie trzymałabym się od niej jak najdalej,cały szefuncio robi dobrą mine do złej gry,jednym słowem (usunięte przez administratora) !!!

niezadowolony klient

to oczekuj dalej ,jakoś nie wszyscy mówią wam dzień dobry, my -oni nie!!!,jak kasa ci nie ważna to przede wszystkim meble uczciwie rób,proste z dokładnością i przyznaniem się do reklamacji z winy firmy, pisze tylko by ostrzec innych ( zły ma w 100% racje pisząc taki komentarz) przed waszą chałturniczą porażką,a czy u ciebie pracowałem, za chiny

Artur P.

Witam pana złego. A dlaczego przedstawiając opinię o mojej firmie i o mnie osobiście nie poczuwa się Pan do przedstawienia ?Jakieś obawy ? Czy może nieznajomość warunków panujących wewnątrz firmy a mydlenie oczu innym? A może się za szybko pożegnaliśmy w pracy ? Nie zgadzam się z pańską opinią , a poza tym nie mam w zwyczaju kupować czyjegoś zdania. Pieniądze to nie wszystko drogi panie \"zły\". Poza tym sugeruję poprawić troszeczkę ortografię. Kontakt do mnie jest dostepny , więc oczekuje odpowiedzi ... Dotychczas jakoś klienci z którymi miałem do czynienia potrafią mi powiedzieć dzień dobry na ulicy. (usunięte przez administratora)

zły

widać kiedy gość to pisał,hehe byłeś na podwójnym gazie? czy za dużo w kopertę na święta dostałeś,albo jednorazowa współpraca,te kierownictwo,za których się uważają,a nie powinni,bo człowiek po szkole bez praktyki więcej wie i umie,nie dokładni,zwłaszcza szef,liczy się mu tylko kasa (dobry aktor),nie polecam

Zostaw opinię o Ewart Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Paciorek - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewart Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Paciorek