Inteligentne Instalacje Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Inteligentne Instalacje Sp. z o.o.

Jpoe

Wiesz co, no jeśli chodzi o instalacje prądowe, to doświadczenie się niezbędne, bardzo ważne, odzyskanie kontroli nad swoim życiem jest równie ważne i potrzebne, więc trzeba wysłać CV jak najszybciej, tak uwazam

Wycykany

Ocho, niezapłacili? Pan [usunięte przez moderatora] obiecał i nie zapłacił? To u nich normalna

nowak

Link zgadza sie w calosci, od A do.Z.

pytanko

nowak - 2013-05-06 16:44:03 Porażka. Nie odbierają telefonów, ściemniają, pracują tam już tylko ludzie bez wiedzy merytorycznej + niedoszły ksiądz.a który to chciał być księdzem? Ten? [usunięte przez moderatora]

nowak

kim

Katastrofa, katastrfa, jeszcze raz katastrofa. Zarząd nie ma pojęcie jak prowadzi się firmę z branży elektrycznej. CI co mieli o tym pojęcie dali nogę. Dajcie sobie spokój

Zostaw opinię o Inteligentne Instalacje Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inteligentne Instalacje Sp. z o.o.