Opinie o Eiffage Polska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eiffage Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eiffage Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eiffage Polska w Kielce

Lukasz Nowy wpis

radze się dobrze zastanowić zanim się zdecydujesz

x Nowy wpis
@Lukasz

dlaczego?

prawda 2 Nowy wpis

Firma całkiem dobra, dobre zasady ale, Ale, uważajcie na kierowniczka b. Maciusia W. z Wrocławia. rozmowa z betonem

Michał Nowy wpis

Może ktoś określić jaka jest mniej więcej średnia wieku w firmie?

Gregor

A ja mam takie pytanie odnośnie zarobków.Czy możliwe jest,aby zwykły powiedzmy majster miał na umowie koło 4500zł?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eiffage Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
ALEKSANDRA223

Czepiam się szczegółów? Elementarna wiedza z podstawówki to szczegół? Czy w tej firmie tak samo się buduje jak szefostwo posługuje się językiem polskim?

René Artois :)

Czepiasz się szczegółów. Pracuje już w tej firmie kilka ładnych lat, raz jest lepiej raz gorzej. Owszem ciężko czasami wywalczyć podwyżkę czy awans ale jak się ma kartę przetargową i jest się wartościowym pracownikiem to da się osiągnąć zamierzony cel. Benefity typu multisport zamienne na np. bilety kinowe są, wczasy pod gruszą są, karty podarunkowe na dzień dziecka i karty na święta Bożego Narodzenia też. Szkolenia jeśli jest dużo chętnych - grupowe są a i indywidualne też się zdarzają jeśli ktoś ma taką potrzebę, kwestia lojalki za indywidualne - jak w każdej innej firmie. Jest też system premiowy, ci z biura mają lepiej niż ci na budowie - biuro rozliczane co roku a budowa po zakończeniu kontraktu - kiedyś był system premiowy ale się się tylko o nim słyszało a na koncie nie przybywało :). Od 2-3 lat się to powoli zmienia w dobrym kierunku. Ludzie są na prawdę zajebiści, rodzinna atmosfera i wypowiem się tu tylko o regionie południowym bo z północnym mam mniej do czynienia, choć i zdarzają się też kwiatki. Co do wyroku to nie napiszę nic, od tego jest upoważniona osoba. Na pewno nie jest tak źle jak to koleżanka wypisuje. Każda większa bądź średnia firma miała jakiś trudniejszy okres. Wracając jeszcze do samego zatrudnienia - praktyki popłacają (te na budowie szczególnie) bo zdarza się że jak ktoś się mocno angażuje a nie tylko grzeje stołek to może liczyć na etat. Minus to średnie zarobki - wiem, że gdzie indziej mogą więcej płacić ale nie wiem czy kiedykolwiek trafię na podobnie zgrany team. To tyle. Żadna reklama tylko rzeczywistość.

KAMA

niestety, piękny język polski zagrożony, szkoda...

bandit

Hej Kamilku do góry Chyba nie znasz życia dzieciaku i nigdy nie byłeś na budowie Realia są takie, że zawsze ten kto płaci rządzi i jeśli nawet masz racje to droga sądowa w Polsce jest bardzo długa ...... Więc cwaniaki od Generalnego Wykonawcy wykorzystują sytuację proponując ugodę lub generalnie mają w (usunięte przez administratora) bo wiedzą że ponad 50% wykonawców nie pójdzie na drogę sądową. I koło się zamyka a zarabiają tylko na wykonawcach bo większość przetargów branych jest poniżej kosztów.

kamil

jak spartoliles robote grubasie to za co mnieli ci zapłacic ktos to musiał po tobie poprawiac i temu komus tez musieli zapłacic jak sie podpisuje umowe to trzeba sie z niej wywiązywać niestety

prawda

Polityka firmy polega na podpisywaniu bardzo niekorzystnych umów dla wykonawców póżniej robią z wszystkiego problemy.oszuści, nie płacą, naprawdę uważajcie.

Wykonawca
@prawda

Ciebie tez przekręcili? Mnie na bagatela 70 tys. PLN. Oszuści, wystrzegajcie się tej firmy. Najpierw podpisują umowę później każą podpisać ugodę i nie wypłacają wszystkiego. Przestrzegam przede wszystkim przed budowami w Warszawie !!!!!!!

\\\"Młodszy\\\"

Klimat w firmie - nie do zabicia :) Podejrzewam że już nigdy więcej niestety nei uda mi się znaleźć tak zgranego stada:) Ludzie świetni (choć oczywiście wyjątki też są), warunki pracy dobre, kasa... no - zawsze można w tym względzie zrzędzić ale naprawdę- fajne miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Eiffage Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Eiffage Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Eiffage Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eiffage Polska?

Eiffage Polska