Kabeltechnik Sp. z o.o.

Płochocin

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Kabeltechnik Sp. z o.o.
1 2 6 1

Opinie o Kabeltechnik Sp. z o.o.

Administrator

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Kabeltechnik Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

były pracownik

Nigdy, przenigdy więcej firmy typu kabeltechnik! Pracownik to dla państwa prezesostwa nikt. Można opierdolić, nie zapłacić, oszukiwać i udawać, że wszystko jest cacy. Pan Sylwester zapomniał tylko, że wśród swoich pracowników ma również takich, którzy potrafią dodać dwa do dwóch i wiedzą co się dzieje w tym pierdolniku. Pieniążki zamiast na wypłatę dla pracowników idą na leki prezesa, na wyposażenie domu prezesowej, na pensję córki, która wcale nie pracuje fizycznie w firmie.... A współpracownicy? Da się przeżyć, ale wśród nich też są układy i układziki, jednym wolno więcej, drugim nie wolno się odezwać...

Noc

Nie warto tam nawet próbować. Podstawowym problemem tej firmy jest Pan Prezes... standardy są takie: albo całodzienne awantury i wyżywanie się na pracownika albo opóźnienia w wypłacie sięgające 1,5 miesiąca. Firma rodem z PRL...

Magellan

Często co jakieś kilka miesięcy pojawia się oferta pracy z tej firmy. Mam pytania do osób tam pracujących lub byłych pracowników. Jak tam jest? warto próbować? Czemu jest taka rotacja?

Zostaw opinię o Kabeltechnik Sp. z o.o. - Płochocin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabeltechnik Sp. z o.o.