Opinie o Work Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Wnikliwie zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy.

Informujemy, iż zarówno my, jak i zespół administratora serwisu GoWork.pl uważnie obserwujemy wszelkiego rodzaju komentarze, które łamią regulamin, bądź przepisy polskiego prawa, będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.
W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.

Pamiętajcie jednak, że wolność wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Nie ma tu miejsca na obrażanie, naruszanie godności czy też pisanie nieprawdy. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz te, które naruszają zasady regulaminu serwisu, będą archiwizowane przez Administratora.

Mając na uwadze ciężką pracę całego zespołu nie możemy przyglądać się temu bezczynnie.
We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem info@worksolutions.pl
Andrzej Nowy wpis

Zastanawiam się dlaczego pracownicy którzy nie sprawdzili się w firmie piszą negatywne opinie o niej? Najgorsze że ich opinie to stek bzdur. Myślę że trzy powody takiego zachowania...kompleksy,niechęć do pracy a wygórowane żądania pieniężne, niefachowość (mam na myśli kwalifikacje zawodowe a chwalenie się o nich) to na marginesie . Firma jest bardzo rzetelna wypłacalna na czas że wszystkimi świadczeniami. Pracuje na prefabrykacji max bogla i moje zarobki to 2300 euro netto miesięcznie...to bardzo dobra i rzetelna firma jeżeli jesteś rzetelnym fachowcem ...Polecam

M.K. Nowy wpis

Pracuję na projekcie w Schneverdingen w Dolnej Saksonii przy produkcji prefabrykatów. Kwatera taka sobie ale za to blisko do pracy..... M.K.

Daniel Nowy wpis

To nie prawda ja pracuje tyle czasu i nadel jestem zadowolony naprawde bardzo porzadna firma polecam karzdemu kto potrafi pracowac

Pracowałem u nich przez kilka lat, mimo, że to agencja, jak masz doświadczenie na pref dostaniesz umowę na czas nieokreślony. Wszystko na legalu, kasa się zgadza i na czas. I przede wszystkim nie rzucają cie między projektami. Nie mam zarzutów. Polecam.

.....
@Paweł

Gdzie są pieniądze pracowników za nie wypłacone zjazdówki.Które zostały nie wypłacone po otrzymaniu wypowidzeń

Firma Work Solutions Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko praca. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

To nie .firma dla krętaczy czy pijaków. Jeśli chłopie nic nie umiesz, a wieczorkiem byś polewał i heja na chorobowe - to trzymaj sie z daleka . Jadę do pracy za granicę i chce mieć święty spokój, normalny nadzór na zakładzie i normalnych ludzi na kwaterze. Standardy pracy są u nich wysokie, więc gonią patałaszków bardzo szybko i boleśnie . To mi się podoba najbardziej. Polecam. Pracuję blisko granicy, co weekend jestem w domciu, kasa powyżej 2000Eor. Miodzio. Szczerze polecam.

Zibi
@Paweł

Piszesz głupoty i durnoty ja tez pracuje na prefabrykacji i nigdy nie otrzymałem 2000 euro wypłaty , to jest jakas bzdura ,a czy ty jestes Kubusiem Puchatkiem firmy Work i ona kaze Ci pisać te pozytywne komentarze lub jesteś ich kapusiem i dlatego masz powyżej 2000 euro?? Na zakładzie prefabrykacji na którym byłem jest mobbing. złe warunki mieszkaniowe. itp.

Wiki

Współpracuję z nimi już pare lat, niektorzy żeczywiście piszą durnoty. Nie jest wcale źle. Załatwiają dojazd albo zwracaja kasę,jak samemu dojadę, zawsze mamy kwatery i to wcale niezłe . Kasa na czas za wszystkie przepracowane godziny a jeszcze dodatek 25%. To czego teraz szukać. - nigdzie nic lepszego w innej agencji nie znajde p- bo już kiedyś próbowałem - krwiopijcy i naciągacze. Obiecywali cos innego a potem było inaczej - sam kłopot i brak kasy. Dobrze, że mogę z WS -em pracować dalej. POLECAM

Czy Work Solutions Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Witam, pracownik tymczasowy w Niemczech ma dwie instytucje odpoczynku: urlop wypoczynkowy i dzień wolny płatny z tytułu odbioru nadgodzin z banku godzin. Zasada przyznawania urlopu jest prosta: urlop przyznawany jest na wniosek Pracownika złożony minimum na tydzień przed planowanym urlopem tak aby umożliwić Pracodawcy Użytkownikowi zaplanowanie zasobów do realizacji produkcji. W sytuacjach wyjątkowych, z uwagi na ważne interesy zakładowe klienta, Pracodawca może być zmuszony udzielić pracownikowi urlopu w późniejszym terminie. Prawo do urlopu wypoczynkowego w prawie niemieckim przysługuje po upływie 6 miesiąca trwania stosunku pracy. W tym okresie udzielenie urlopu uzależnione jest prawnie od dobrej woli pracodawcy. W Work Solutions ta dobra wola jest standardem i każdy wniosek niezależnie od stażu pracownika rozpatrujemy tak samo. Pozostajemy do dyspozycji w razie dalszych pytań. Zespół Work Solutions

Stan

Powiedzcie jakie kierunki obsługuje agencja i czy teraz mimo epidemii pracują?

@Stan

Witam, informujemy, że aktualnie koncentrujemy się na obsłudze rynku niemieckiego. Mamy projekty zlokalizowane na całym terytorium Niemiec. Pomimo pandemii kontynuujemy realizację aktualnych projektów, jak też uruchamiamy nowe. Trudne okoliczności wymagają od nas monitorowania na bieżąco przepisów administracyjnych niemieckich, w szczególności przepisów każdego landu oraz polskich w zakresie zmieniających się bardzo dynamicznie obostrzeń, zasad przemieszczania transgranicznego i świadczenia pracy w warunkach podwyższonego ryzyka. Każdy pracownik przed wyjazdem wyposażony jest w pakiet dokumentów (Zaświadczenia ze strony niemieckiego klienta, Zaświadczenia Pracodawcy i Oświadczeń wskazujący aktualną podstawę prawną do przemieszczania się bez kwarantanny). Dzięki szczegółowej analizie formalno-prawnej przepisów każdego landu możemy dostosowań status zwolnienia pracownika z przepisów ogólnych. Dzięki temu nasi pracownicy mogą regularnie, raz na tydzień, bez kwarantanny przemieszczać się do Polski, korzystając z udokumentowanego zwolnienia z obostrzeń. Jednocześnie stosujemy się do dodatkowych regulaminowych zasad bhp naszych klientów- Pracodawców Użytkowników, które w niektórym okresie i landzie narzucają regularne testowanie Covid -19. Pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Zespół Work Solutions

Czy w Work Solutions Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Work Solutions sp. z o.o. nigdy z pracownikiem tymczasowym delegowanym transgranicznie nie zawiera umów zlecenia. Zawierane są umowy o pracę na czas określony lub nieokreślony . Umowy o pracę oparte są na prawie właściwym niemieckim i niemieckich układach zbiorowych IGZ-DGB. Nie zawieramy umów na okres próbny. W razie jakichkolwiek dalszych pytań pozostajemy do dyspozycji. Zespół Work Solutions

Andrzej Z firmą Work Solutions pracuję w Niemczech od kilku lat i jestem zadowolony. Pracuje na warunkach niemieckich, pełny legal, wypłata nadgodzin z dodatkami, rejestrowany czas pracy. Wynagrodzenie zawsze na czasz. Mam umowę na czas nieokreślony, Wcześniej pracowałem na projektach we Francji i w Polsce i nigdy mnie nie rozczarowali. Profesjonalna, miła obsługa w biurze. Nie traktują cię jak robola ale jak fachowca. Panie w biurze rozwiążą każdy problem. Polecam gorąco.

Aktualność
Witajcie,
jesteśmy już z Wami od 15 lat, budując trwałe, długoterminowe relacje oparte na zaufaniu, odpowiedzialności i otwartym dialogu. Dzięki waszemu zaangażowaniu, motywacji i fachowości podejmujemy się realizacji ambitnych projektów spełniając wysokie oczekiwania naszych klientów z Niemiec i Francji. Nasz wspólny sukces i rozwój zawdzięczamy współpracy i solidarności z Wami, z osobami dla których powyższe wartości są podstawą do podjęcia decyzji o pracy za granicą na warunkach lokalnych.

Szanując Wasze zdanie i Wasze opinie, chcemy od dzisiaj brać czynny udział w dyskusji na łamach serwisu gowork. Będziemy rozwiewać Wasze i nowych kandydatów wątpliwości, udzielać rzetelnych odpowiedzi na Wasze merytoryczne uwagi i pytania.

Podkreślamy jednocześnie, że wolność wyrażania opinii nie oznacza publikowania nieprawdziwych informacji, pomówień czy oszczerstw naruszających  dobre imię Work Solutions, pracowników, kandydatów  czy naszych klientów. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i naruszające regulamin serwisu gowork są pod nadzorem Administratora.

Liczymy na Państwa kulturę wypowiedzi i merytoryczny dialog. Tylko do takich komentarzy możemy się odnieść. Wiarygodna komunikacja jest dla nas bardzo cenna.

Zachęcamy również do złożenia aplikacji i udziału w naszych rozmowach kwalifikacyjnych nowych kandydatów. To najlepsza okazja żeby lepiej nas poznać.

Arkadiusz

Ja pracowałem w tej firmie kilka lat temu ,miałem swoją brygadę ,kasa co miesiąc punktualnie,płacone setki pięćdziesiątki za soboty premie diety a wasze opinie nie rozumie ? Chyba że idzie (usunięte przez administratora)i podrabia swoje CV ,dostaje projekt do realizacji na miejscu no i nie ma pojęcia z której strony trzymać młotek a o gwoździach już nie wspomnę no to wybaczcie.

Artur
@Arkadiusz

Może odkąd skończyłeś pracę w firmie Work Solutions warunki pracy uległy zmianie? Tak czy inaczej ciekawi mnie, co takiego wpłynęło na to, że nie pracujesz już za ich pośrednictwem? Może zmieniły Ci się zawodowe plany? Sprecyzuj, bo nie chcę się tego domyślać a zaciekawiła mnie Twoja dalsza kariera po Twoim wpisie.

Lucjan

Wyjechałem z tej agencji, praca na prefabrykacji betonu, własnym autem na własny koszt. Na miejscu okauje się że pracy było na 3 dni i szefostwo wysłało mnie do domu. Agencja juz teraz nie odbiera moich telefonów. Nie polecam, wprowadza ludzi w błąd i obiecuje nierealne pieniądze. Zarobiłem około 150euro a na paliwo udałem 112 euro. Uważajcie na nich

Edyta

Rozumiem, że jesteś niezadowolony, ponieważ oczekiwałeś dłuższego zatrudnienia. Może mimo to są jakieś plusy? Powiedz proszę, czy firma zapewnia zakwaterowanie i transport do pracy,

Romek

Firma działa od 2006 roku, więc zdobyte doświadczenie jest bezcenne. Znają wiele zawiłości więc mogą pomóc, polecam!!

Edyta

@Nowy, piszesz, że masz wyjechać, ale czy to oznacza, że chcesz wyjechać do pracy za granicę i dopiero się rozglądasz, czy już kontaktowałeś się w jakiś sposób z firmą Work Solutions i będziesz podejmował niebawem pracę? Daj znać, jak oceniasz kontakt z tą firmą i oferowane przez nią warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Work Solutions Sp. z o.o.

Work Solutions Sp. z o.o.