Work Solutions Sp. z o.o.

Adres: Kochanowskiego 55, 51-602 Wrocław

NIP: 5252377149 KRS: 0000263750

0 0 5 5 1

Opinie o Work Solutions Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Choracy

Ale przecież o tym wszystkim ludzie są informowani i zgadzają się. Po co teraz to larum, firma jest spoko.

TakNie

witam. ta agencja to jedna wielka porażka, pracowałem to wiem wszystko co piszą w głoszeniu to kłamstwo ubrań nie dają,butów też cegi dostaniesz od kierownika niemieckiego nie zawsze nowe, dojazd do pracy 22 km(innych kwater nie maja) jesli masz swój samochód bo firma nie daje transportu.ciągłe kłótnie z szefową, ludzie niezbyt koleżenscy. to naprawde strata czasu

Tak1Nie

Edyta

@Nowy, piszesz, że masz wyjechać, ale czy to oznacza, że chcesz wyjechać do pracy za granicę i dopiero się rozglądasz, czy już kontaktowałeś się w jakiś sposób z firmą Work Solutions i będziesz podejmował niebawem pracę? Daj znać, jak oceniasz kontakt z tą firmą i oferowane przez nią warunki.

Nowy

Pracował ktos tu lub pracuje, bo mam wyjechac do De. Co to za agęcja

TakNie

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Work Solutions Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Jak dotąd nie ma informacji związanych z stażem.

TakNie

Zostaw opinię o Work Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować: