Opinie o KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej w Czaplinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej w Czaplinek

Ewa Nowy wpis

Bardzo polecam, moje wrażenia były w 100% pozytywne. Firma bardzo poważnie podchodzi do wszystkirgo, nie tylko do bezpieczeństwa ale do całości. Dla kadry (usunięte przez administratora) to jest bezcenne. Bo w kiepskiej firmie to na wychowawcę spadają wszystkie niedociągnięcia. Tu jest wszystko na poziomie, przejrzyste dokumenty i warunki, porządni kierownicy, dobrze się pracuje. Ale to nie jest praca dla leniuchów, ktorzy myślą, że dzieci będą sie zajmować sobą.

Julia Nowy wpis

Poważnie stawka jest zależna od tego na ile się człowiek wytarguje? Nie ma jakiejś stałej? A jak już się z nimi pojedzie kilka razy to ta stawa już jest stała? Jestem po kursie opiekuna kolonijnego, studiuję pedagogikę i chciałam zacząć z nimi jeździć, no ale nie znam branży więc nie wiem czego się spodziewać.

ananasek Nowy wpis
@Julia

Ogólnie w turystyce często stawki są zależne (z tego co mi wiadomo), i już nawet nie od tego na ile się człowiek wytarguję, tylko np. zakresu obowiązków, kolonii którą się prowadzi ilości turnusów i ustaleń z pracodawcą, w tych czasach większość firm decyduje się na indywidualne umowy i co się z tym wiąże stawki, ze względu na wygodę za równo pracownika jak i pracodawcy. Nie wiem jak to działa na 100% w tej konkretnej firmie, ale myślę ze może to być właśnie z tym powiązane.

Córka była na obozie OTAKU...wychowawcy na medal z super podejściem do młodzieży i to tyle. Jedzenie byle jakie...np makaron z parówką doprawiony tylko solą.Zero organizacji...kilka obiecanych punktów z programu nie odbyło się np wycieczka do Aquaparku . Za takie pieniądze jedno wielkie rozczarowanie

nienwazne Nowy wpis
@Marta

Jeśli wycieczka do Aquaparku nie odbyła się, był to zapewne ostatni turnus, w którym program nie zalicza wycieczki.

Jenifer

Wszystko by było ok gdyby wszyscy opiekunowie potrafili pracować z dziećmi. Np Pani Zosia to naprawcze super opiekunka chociaż tym razem nie trafiła się mojemu dziecku. I to niestety zrujnowało cały fun, ponieważ Pan Bronek podejścia do dzieci już nie ma. Jako klient Kogis oceniałam pozytywnie po 5 obozach. Poleciałam znajomej i niestety teraz jestem odpowiedzialna za zmarnowany wyjazd dzieciaków bo ten jeden Pan zupełnie się nie nadaje do pracy jako opiekun i jestem nastawiona już negatywnie. Po prostu dzieciaki są zawiedzione a to bardzo smutne

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Dawid

@ala a jakieś zwolnienia były ?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma poradziła sobie w aktualnej sytuacji? Warto szukać tu pracy?

Ala
@Bartek

Zdecydowanie tak! Wszystko było dopięte na ostatni guzik ;)

Agnieszka

Moje dzieci właśnie wróciły z obozu w Czaplinku. Wróciły zadowolone, szczęśliwe i bogatsze w doświadczenia. Zawoziłam dzieci do Czaplinka osobiście i osobiście je odbierałam. Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne i takie pozostało do dziś. Kadra bardzo sympatyczna, uczynna, pomocna i jak się potem okazało niezmiernie doświadczona. Córka w dniu wyjazdu miała łzy w oczach żegnając się z obozowiczami i kadrą. Dzieciaki miały mnóstwo atrakcyjnych zajęć, co skutkowało brakiem nudy. Jedzenie smaczne, urozmaicone i dostosowane do gustów najmłodszych. Sam ośrodek położony malowniczo nad jeziorem. Teren ogrodzony i monitorowany. Pawilony czyste, z niezbędnym wyposażeniem. Sanitariaty ok. Dziękuję całej obsłudze obozu, tym bardziej, że był to pierwszy tego typu wyjazd moich dzieci. Byłam spokojna, a dzieciaki już snują plany na przyszły rok :-) Szczególnie emocjonalnie wspominają kisielówę :-) - wtajemniczeni wiedzą :-)

mmm
@Agnieszka

wydaje mi się, że jest to opinia osoby 'wewnętrznej', ponieważ moje doświadczenia są zupełnie inne. Program pozornie bogaty, bardzo kulał i najatrakcyjniejsze zabawy i wyjazdy nie zostały zrealizowane.

Leszek

Cóż taka cisza zapanowała? Mam zamiar aplikować i liczyłem, że tu dowiem sie coś więcej?

Anita

Może kiedyś nie było zbyt dobrze w firmie ale najważniejsze, że aktualnie jest ok!!

Weronika

Polecam pracę w tej firmie - bardzo fajny kontakt zarówno z pracodawca jak i współpracownikami. Na te obozy i kolonie jeżdżą serio fajne i chętne do współpracy dzieciaki, warunki mieszkaniowe są ok :)

S.

Brak organizacji - tragedia po przyjechaniu dzieci na miejsce wycieczki, animatorka nie zainteresowana pracą z dziećmi, niekompetentna i wiecznie obrażona. Strata pieniędzy, zdecydowanie nie polecam i ostrzegam.

Pinda 1

odradzam prace w tej firmie! Nikomu nie życzę tam pracować zwłaszcza z Panią Agnieszką. Może podam kilka przykładów: Zapytana o szczegóły wycieczki nie podała ich jedynie załamała się i powiedziała: "niech koledzy ci wytłumaczą", spóźniliśmy się z grupa na obiad 3,5 min i to była katastrofa, kiedy praliśmy z chłopcem spodnie ponieważ okazało się, że nie ma czystych na zmianę usłyszałam od niej Dlaczego nie pierze sam"?( siedmiolatek) generalnie ciągłe darcie mordy za wszystko o wszystko. Dzieci mówiły o niej Pani wiedźma :). Oczywiście kategorycznie nie można było otwierać kredek z nowego opakowania przecież dzieci mogą rysować połamanymi drzazgami. Panią kierownik należało przekonać do wezwania pielęgniarki do dziecka bo przecież dzieci lubią przesadzać. Jeżeli chodzi o płacę, to za 10-cio dniową prace od 7:00 do 23:00 można było dostać od 0 zł w zamian za atrakcje na koloni do kilku tys. ja zarobiłam 700 zł moja koleżanka 400 po prostu nie umiała się targować :) kolega ponad 2 tys. Jeżeli chodzi o pracę z innymi kierownikami nie miałam przyjemności. Droga firmo KOGIS apeluję zatrudniajcie osoby kompetentne i zrównoważone.

Agnieszka
@Pinda 1

Ja pracowałam w tej firmie. Jako kierownik i też mam na imię (usunięte przez administratora). Ale nie o mnie chyba chodzi ????ludzie są różni. Powiem coś że swojego doświadczenia z Kogisem. Pracowałam kilka turnusów. Poprosiłam o konkretnego wychowawcę, bo na wcześniejszym turnusie się sprawdził. Niestety zawalał pracę na kolejnym. Reakcja była natychmiastowa! Zmieniono wychowawcę. I było ok. Zawsze pilnuję osobiście spraw z chorymi dziećmi i programu. Bardzo proszę nie uogolniać! Bo Kogis to w 99% super kadra i zadowolonych dzieci i rodziców. Zapraszam na kolonie Kogis.

Zostaw merytoryczną opinię o KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej - Czaplinek

• Jak się pracuje w KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej?

Zobacz opinie na temat firmy KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej