Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji

Świdnica

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji

Pedały

Szczerze nie polecam się tam zatrudniać,odpowiedzialność kierowników przechodzi na głowy pracowników. Ogólnie mówiąc zarobić jak najwiecej a pracownikow się nie szanuje tak zwane konie ile ciągną to pociągną. Ludzie w tej firmie dosłownie zaczynaja po czasie chodzić po ścianach ze względu na nieodpowiedzialność przełożonych.brak organizacji obciążanie pracowników wszystkim od organizacji po zakup po wykonania po dopilnowanie śmiech na sali. Z odejściem tez nie jest łatwo. Brak sprzętu do ciężkich prac. Żyły można wyjąc. Oczywiście wszystko z zasadami bhp. Kierowników 5 rok do pracy dwie. Kierownicy zero pojęcia o pracy. Wiec jeżeli ktoś z was się tam chce wybrać zastanowić się 3 razy jeżeli macie żony i dzieci i chcecie mieć je nadal omijajcie ta firmę szerokim łukiem. Chyba ze potrzebujecie się nabawić nerwicy w krótkim czasie. Stracić rodzine. I wydać mnóstwo pieniędzy na powrót do kondycji psychicznej i fizycznej. Wiec zdaleka!za żadne pieniądze .zarabiasz krocie dostajesz grosze.

Serwisant piekarz albo grabarz
@Pedały 31.10.2016, 16:42
Szczerze nie polecam się tam zatrudniać,odpowiedzialność kierowników przechodzi na głowy pracowników. Ogólnie mówiąc zarobić ja...

Szesc lat i to wystarczy przez pierwsze cztery bylo dobrze ale ostatnie dwa to dramat. Potwierdzam co do kompetencji przełożonych a wlasciwie braku kompetencji w szczególności jednego przełożonego w serwisie.Brak podwyżki a do domu wracasz coraz później.

misiek
użytkownik zarejestrowany

firma ma swoje motto takie "dachy w dobrym stylu" no i wydaje mi się, ze naparwde dobrze to wygląda jeśli chodzi o prace, bo daja od razu na starcie umowy o prace a to też na pewno dobrze rokuje na przyszłość no i masz też zabezpieczenie w razie czego.

ost
użytkownik zarejestrowany

Teraz to już nie Alpine-Energie tylko EQOS Energie, firma zmieniła nazwę pod koniec wakacji zeszłego roku. Nowa nazwa handlowa to pewnie nie wszystko, co się zmieniło w firmie jak mniemam. Może ktoś polecić prace tutaj, bo 24 marca, czyli tydzien temu wystawili aż pięć ogłoszeń pracy i jedno mnie bardzo zainteresowało.

Miłorz
użytkownik zarejestrowany

Ja to bym się obawiał na miejscu tych ludzi co tak chętnie bez języka wyjeżdżają... Różne sytuacje losowe mogą nastąpić, a będąc w zupełnie nieojczystym miejscu warto być przygotowanym na wszelką możliwość. Chyba, że jakieś biuro jest w stanie zadbać o pracowników, a ja nic o tym nie wiem? Powiedzcie jak to wygląda.

Monia

A jak z pracą w oddziale w Poznaniu ? Jak traktują pracowników itp

peck

a jak tam w Warszawie ? same plusy ???

Gregory

Długo powstrzymywałem się przed komentarzem odnośnie tego pracodawcy. W ALPINE-ENERGIE pracuje się dosyć dobrze, lecz niesmak jest (zasługa dyr. T[usunięte przez moderatora]). Ale widząc powyższe komentarze muszę potwierdzić, że jest to firma (w szczególności "centrala" w Świdnicy) zbudowana na lokalnych prowincjonalnych kontaktach + ich żony, matki, córki, bracia itp. Rynek pracy w tym mieście jest dość ograniczony, więc ciągnie swój swego. W moim odczuciu jednak nie rodzinne koneksje są największą zmorą tej firmy , lecz jak podejrzewam "układy prowizyjne" sięgające niektórych szczebli tego podmiotu. ALPINE-ENERGIE jest tworem jak wiele innych, czyli polskim oddziałem zagranicznej firmy w Polsce. Zasada jest prosta, "wolność Tomku w swoim domku, dopóki odprowadzasz ustalony procent do Austrii a reszta..."

Marian

Hmm... Cóż można powiedzieć. Znajomi prezesa a może jego ulubieńcy pracują.... ups... przychodzą do pracy za ciężkie pieniądze. Masakra. Zarobki zwykłych ludzi przyzwoite, znajomków prezesa powalające. Warunki pracy bardzo dobre. Gdyby nie te układy... W serwisie państwo na G - pani obijająca się wiecznie w pracy grając w pasjansa i pan kierownik, który ziewając całymi dniami mało nie połknie swoich podwładnych. W biurze nie lepiej, znajomki i kolesie. Ogólne wrażenie - dziwne. Ale się pracuje dalej.

woda

jak tam w Alpine? Huku dużo ?

Ping

Wstyd (usunięte przez administratora) byc prezesem takiej firmy!! Wyrzucasz kobiety po macierzyńskim a pozwalasz wrocic komus kto nawet nie umie obslugiwać komputera tylko dlatego ze jest żoną kierownika!Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

adzik

powiedzcie jak sie pracuje w Alpinie zwłaszcza w biurze /jak atmosfera i jak stoj firma finansowo ????

you too

I jak wam się żyje ,dalej jak w rodzinie ? bracia,zony,ciotki i pociotki ?

darek

W biurze może i dobrze bo to szajka razem z majsterkami na budowie katastrofa zero zorganizowania a żądają nie wiadomo czego!!!

Justyna

Pracodawca ogólnie niezły. Zależy czy trafisz do biura czy budowę. Najważniejsze, że wypłata ZAWSZE na czas, pieniądz niezły. A to, że połowa biura to rodzina i znajomi to już Polski standard.

Zostaw opinię o Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji