Alan Autoryzowany Serwis Fiata

Łódź

Opinie o Alan Autoryzowany Serwis Fiata

Marta

@olek widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sama szukałeś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mogłbyś podzielić się z innymi użytkownikami? Może ktoś chciałby się jeszcze podzielić swoimi doświadczeniami z firmą Alan Autoryzowany Serwis Fiata?

olek

ale jakie trzeba mieć doświadczenie aby się tam załapać @kawik nie wiesz czy szukają teraz ludzi do serwisu??

sFIATowiec

Czytałem na pewnym forum, że mają autoryzację na lakiernictwo i blacharkę. Rozumiem więc że mają o tym pewne pojęcie. Jak to wygląda w pozostałych przypadkach ? Czytałem sprzeczne opinie i nie wiem jak się do nich odnieść. Jak Alan Autoryzowany Serwis Fiata radzi sobie z typowi i że tak powiem codziennymi usterkami ?

nmk

Alan już jest historią.Ciekawe jak nowy szef?

mietek

Najlepsi pracownicy ( usunięte przez administratora ) wolne zarty.( usunięte przez administratora ) to spoko gosc.Szczodrze wynagradza swoich pracownikow.Tych dwoch ww byli pazerami non stop tylko podwyzka i podwyzka.Polecam

mirun

PRACOWAŁEM TAM KIEDYŚ I NIE TYLKO TAM. BYŁEM W INNYCH WARSZTATACH, KTÓRE BYŁY DUŻO GORSZE POD WZGLĘDEM SZEFA, PŁACENIA I WARUNKÓW PRACY. (usunięte przez administratora)

acdc

narzekani narzekanie narzekanie! niewiem czyje sa te komentaze ale otworzcie oczy, wszedzie dobrze tam gdzie nas niema. rozejrzyjcie sie po rynku pracy w lodzi popracujcie w kilku warsztatach od autoryzowanych po ala garaze jak szukacie bajki to wlsnie dla was powstaly wieczorynki!

przemo

Jako byly pracownik stwierdzam,kiedy odeszli jego najlepsi pracownicy,firma stracila swoja renome,wlasciciel zrobil sie za pazerny,zamiast inwestowac w swoja firme,inwestowal w swoj budowany dom,taka jest prawda,a szkoda,bo naprawde firma miala swoja renome na rynku i miala uznanie u klientow.

były pracownik

Synek ciekawe z jakiej choinki się urwałeś?? Jest tam czysty (usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracowników, nie płaci na czas a jak już to jeszcze w ratach. Ja mam to za sobą ale współczuje ludziom którzy tam pracują. Ostatnio jak tam byłem to się nic nie zmieniło.

Synek

Ja mam nieco inną opinie na ich temat. Nie narzekam na zarobki robota normalna i nie ma nagonki na pracowników.

tadeo

Tragedia,trzyma sie to na wlosku,nawt saba chudziutka.

Piter

Kiedys dalo sie tam pracowac,ale gdy pouciekali jego najlepsi pracownicy,podupadl ten zaklad.pracownicy ktorzy tam pracowali pozabierali wszystkich klientow,firma stracila dobra marke i renome.Ogolnie nie polecam tam pracowac,zarobki marne,nie placone na czas.

bozenes

ogolnie to katastrofa,nie placi na czas,wszystkie pieniadze laduje w swoj dom.

prezes

Witam,nie polecam tam pracy.Jest tam dwoch szefów-ojciec i syn.Ojciec jest ogólnie ok,natomiast synalek(usunięte przez administratora)prawdziwa masakra.pracownikow ma za zero,Totalny (usunięte przez administratora)cham.Nie polecam

Zostaw opinię o Alan Autoryzowany Serwis Fiata - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alan Autoryzowany Serwis Fiata