Lotos Kolej Sp. z o.o. Oddział

Zduńska Wola

Opinie o Lotos Kolej Sp. z o.o. Oddział

były masz.
@admin 12.08.2015, 13:40
Masz wiedzę na temat firmy Lotos Kolej Sp. z o.o. Oddział ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy....

Oddział znajduje się w centralnej Polsce. Tam kończą pracę maszyniści z Gdańska a zaczynają z południa Polski. Tam są także formowane pociągi do Czechowic, Piotrkowa itd. Dyspozytura znajduje sie w budynku stacyjnym. Maszyniści którzy kończą służbę zawożeni sa na odpoczynek do hotelu , a ci co zaczynaja przywożeni z hotelu samochodami przez wynajętą firmę przewozową. Mały miałem tam kontakt ponieważ jak kończyłem to zawozili mnie do hotelu a jak zaczynałem to tylko po dokumenty do dyspozytora i na maszynę. Nie słyszałem aby ktoś narzekał na ten oddział. A ważna informacja że osoby z okolic dojeżdzaja we własnym zakresie .

Zostaw opinię o Lotos Kolej Sp. z o.o. Oddział - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos Kolej Sp. z o.o. Oddział