Opinie o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel w Bochnia

Arek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może wiecie coś o ewentualnych potrzebach kadrowych?

aA
@Arek

kierowca

Wiesz jak wyglądają zarobki w Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Juj

Zarobki marne. Jeśli jesteś pracownikiem biurowym to może zarobisz wiecej:/ chory system i chorzy ludzie!

Maja

@Lotta Cieszę się, że podzieliłaś się z użytkownikami swoją pozytywna opinią o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel. A czy mogłabyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź. Jakie elementy najbardziej wpływają na to, że dobrze się pracuje w firmie? @Natalia Co dobrego słyszałaś o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel? Podaj, proszę jakieś szczegóły. Każdy konkret będzie bardzo cenną informacją dla użytkowników forum.

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

mjmm
@Zainteresowany

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SZWACZKA
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maja

@Natalia, jeśli wiesz coś w temacie aktualnych postępów firmy Cottonproduct w Bochni, to zachęcam Cię do nowego wpisu w tym wątku! Zapraszam także osoby obecnie pracujące w firmie Cottonproduct do nowych komentarzy w tym temacie, z miłą chęcią poznamy świeże informacje dotyczące warunków pracy oraz benefitów w tej firmie!

#ała1

Zwolnił się etat w biurze. Praca raczej dla mężczyzny.

@#ała1

Powodzenia....:D

Maja

@ała... dziękuję za odpowiedź. Piszesz o tym, co w firmie nie działa do końca prawidłowo. A jakie są plusy pracy w Cottonproduct? Mógłbyś coś wskazać?

ała...

Umowa o pracę - to przede wszystkim! Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to może nie są najgorsze ale sposób, w jaki Cię tam traktują, brak zaufania, szacunku. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami, wychodzi z przekonaniem szefa, nie można mieć własnego zdania. Trafne powiedzenie "jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju, nie wyprzedzaj szefa w rozwoju". Tym bardziej, jeśli jest się facetem.

Maja

@ała...a co Ty możesz powiedzieć więcej na temat pracy w firmie? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Cottonproduct?

ała...

Przyjmują i mądrych i inteligentnych ... a nawet wykształconych, po studiach. Co z tego? Prędzej czy później Ci, którzy mają odrobinę godności i poczucia własnej wartości i tak odchodzą. Niektórych niestety trzymają tam względy bardziej przyziemne. Wyrazy współczucia.

pax

Fajnie, że zajmują się produkcją odzieży bawełnianej, naturalnej a nie sztucznej, nie wiem czy trzeba miec doswiadczenieni czy wyksztalcenie zatrudniajac sie do nich, jak dostaniesz sie na produkcje to chyba nie

ppp
@pax

Kto napisał ten komentarz???na pierwszy rzut oka widac ze ktoś z osób zarządzających tą nazwijmy to "firmą", tak jak i inne.....

Victor

ogólnie chodzi o mądrych ludzi po studiach. No więc jak jest. A propos nie odpowiada się pytaniem na pytanie. Jak ktoś poszedł na studia to chyba musi być mądry.

Victor

Mam pytanko: czy przyjmują tutaj mądrych i inteligentnych ludzi po studiach?Czy są jakieś szanse?

eee

Nie polecam tracić na nich czasu! pozytywne komentarze to pewnie kadra zarządzająca pisze...podejrzewam, że to standard u nich.....

angela

skąd masz taką informacje?może sam tam pracujesz.....

kandydat

Bardzo nieprofesjonalnie przeprowadzany jest proces rekrutacji. Państwo sami nie wiedzą kogo chcą, co chcą i na jakie stanowisko. Rozmowa przeprowadzana bardzo niemerytorycznie, nie dotycząca stanowiska, na które się aplikuje. Brak poszanowania. Nie polecam. Szkoda czasu.

sara

nie polecam

asd

a może coś o pracy ? wynagrodzeniach ? liczbie godzin w tygodniu ? socjalu ? Piszesz jak pracownik tej firmy na zamówienie posta. Czyste ogólniki i farmazony które nic nie mówią o firmie.

xx

Szukają faceta do pracy w biurze.

Pracowita

Moim marzeniem życiowym jest praca w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel - Bochnia

• Jak się pracuje w Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel?

Zobacz opinie na temat firmy Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Wygoda 147A
    32-700 Bochnia