MB-Service GmbH & Co. KG

Opinie o MB-Service GmbH & Co. KG

Firma potrzebuje teraz kogoś nowego? Może podpowiecie jakie warunki trzeba spełniać?

Mieczysław

http://mb-service.pl/pl/dla-pracownikow.html niektóre informacje jakie mogę znaleźć na stronie pod podanym linkiem nie do końca pokrywają się z opiniami osób, które wypowiadały się na wątku dotyczącym pracy w mb service GmbH . Pragnę więc się dowiedzieć jak jest teraz? Czy znajdzie się tu osoba, która rzetelnie porówna to co napisane na stronie z rzeczywistymi faktami? Kto poleci tę firmę?

Malarz
@Mieczysław

Umowę dostajesz na warunkach niemieckich, zakwaterowanie masz załatwione i darmowe, samochód dostajesz z wypożyczalni i musisz mieć pieniądze na paliwo. Zadzwoń do biura i Ci wszystko wyjaśnią, opinie piszą ludzie którym się pracować nie chce i robią wałki na budowie a później chcą zarabiać miliony.

@Mieczysław

Mogę polecić pracuje tu już 4 lata i nigdy nie miałem problemów jak z kwaterą tak i z wynagrodzeniem, nie ma problemu w razie czego z zaliczką dziś zgłaszasz, do 2 dni masz na koncie kontak z biurem w niemczech nie ma problemu, a ci co piszą ze pracowali po 1 dzień czy tam 2 tygodnie najwyrazniej sie nie nadali lub chlali a widziałem nie jedno nawet w pracy potrafili pić

Witold

Podpowiedzcie mi czy trzeba koniecznie znać język obcy żeby można było wyjechać?

Mariusz

Jak najbardziej polecam ta firmę. Pytanie czy jedzie się za granice pracować czy pic wódę i inne płyny alkoholowe. Ja tam jeżdżę, żeby pracować i zarabiać euro. Oddaje zettle na czas, to i pieniądze są na czas. Auto służbowe, mieszkania służbowe. Samemu nic nie musiałem załatwiać.

Czy po rozmowie w MB-Service GmbH & Co. KG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Normalna, spokojna agencja pracy. Mam wrażenie, że nieudacznicy atakują żeby poprawić swoje ego.

Mieczysław

@Malarz, dziękuję za Twoją odpowiedź, wiele ona rozjaśnia i wprowadza do wątku. @Cyrk, piszesz, że nie chce Ci się pisać. Może jednak mógłbyś trochę bardziej wyrazić swoje zdanie na forum? Tego typu informacje są niezwykle ważne dla osób, które chcą się podjąć tam pracy.

Jontrz

W tym momencie pracy jest aż nad to, więc jeśli tylko zamierzacie spróbować to wysyłajcie czym szybciej CV, na pewno nie będziecie poszkodowani, zachęcam

Zostaw merytoryczną opinię o MB-Service GmbH & Co. KG - Großwallstadt

• Jak się pracuje w MB-Service GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy MB-Service GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB-Service GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 15 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MB-Service GmbH & Co. KG