Adam Sąsiadek Sąsiadek

Pustków

Opinie o Adam Sąsiadek Sąsiadek

Joanna

@Sebek też nie widzę ofert pracy do Adam Sąsiadek Sąsiadek. A Możesz powiedzieć co się zmieniło w firmie? Zmieniło się na lepsze w firmie? To ciekawe i ważne zarazem dla osób zainteresowanych pracą.

Joanna

Pracujesz w tej firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Sebek

Ja też uważam, że chyba się trochę pozmieniało, chociażby nie widzę obecnie aktualnych ofert, czyli muszą mieć stały skład.

wyrocznia

ty oleczka ty lepiej się dwa razy zastanow zanim wejdziesz do tego stawu ;-)

rokos

jak nie wiesz o co chodzi z linkiem to kliknij na niego tak bedziesz pracowal tu (usunięte przez administratora)

HURAGAN

chłopy jak szukacie nowej pracy dam wam namiar jest tu na linku co podalem . http://www.firma.egospodarka.pl/firmy/pustkow/Psroad-Pawel-Sasiadek,17958601.html

wnerwiony

Koleś jednym słowem beznadziejny, udaje jaki jest super proponując stawkę 12 zł a później i tak pracujesz za 8 zł bez podwyżki, dla mnie osobiście powinien ktoś zająć się sprawdzeniem firmy w PIP oraz ZUS.

lachociag

cze nazywam sie ewa siwula i jak sie opije to sram po klatkach pozdrawiam

ostra suka

czesc witam nazywam sie monika świetoń kiedys pracowalam w jubilatce i kradlam towar ze sklepu pozdrawiam

dać ci w łeb

jakie pieniądze tu są fajne 8 zł na godz kogo ty debila robisz JOP

jop

fajna frma fajne pieniadze

jop

witam

Pacek

Kto się podpisał pod moim Nickiem ??? ze to co napisałem to kłamstwo ??? hehehehe masakra pozdrawiam złodzieja Nicków :D

Pacek

Przepraszam wszystkich pracujących w firmie sąsiadek wszystko co napisałem wcześniej jest kłamstwem ja po prostu byem za słaby żeby tam pracowac

Zostaw opinię o Adam Sąsiadek Sąsiadek - Pustków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam Sąsiadek Sąsiadek