Opinie o Sklep Renatka Renata Brzezińska w Złotów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sklep Renatka Renata Brzezińska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sklep Renatka Renata Brzezińska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Renatka Renata Brzezińska w Złotów

Artur Nowy wpis

Nadal atmosfera taka słaba jak przeczytałem w kilku komentarzach? Bo może coś się poprawiło i idzie dogadać się z szefostwem? Ktoś wrzuci mi aktualne info?

majfrend Nowy wpis
@Artur

Jak ktoś chce to się dogada.

Była pracownica

Nie polecam pracy w tym sklepie,miałam okazję tam pracować,nie wytrzymałam długo.Człowiek po tygodniu pracy już miał dosyć.Sposób traktowania pracownika jest karygodny.Nie dziwię się, że nikt nie chce tam pracować,skoro Pan Janusz męczy psychicznie. NIE POLECAM!

Barbara Nowy wpis
@Była pracownica

No wiesz, tydzień to jednak trochę za mało, by dostatecznie poznać pracodawcę. Ale oczywiście szanuję Twoją opinię o pracy w tym miejscu. Napomknęłaś coś "męczeniu psychicznym". Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? O co dokładnie tu chodzi?

Była pracownica Nowy wpis
@Barbara

Nie napisałam, że pracowałam tydzień tylko, że człowiek po tygodniu już miał dosyć.Pracodawca po prostu nie szanuje swoich pracowników, człowiek szedł do pracy w stresie,wieczne "czepianie" się o nic.

Kinga

To prawda ze ciagle nowe ogłoszenia wstawiają ?

@ewka a co jest złego w warunkach pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KELNERKA praca niedziela restauracja RENATKA Rybnik w firmie Sklep Renatka Renata Brzezińska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Ewka

NIKT NIE CHCE TAM PRACOWAĆ I DLATEGO NON STOP WSTAWIAJĄ OGŁOSZENIA:D KAŻDY WIDZI ŻE TO ONI WSTAWIAJĄ:D

Barbara
@Ewka

Napisałaś, że Twoim zdaniem nikt nie chce pracować w Lewiatan. Wyjaśnij dlaczego, jeśli możesz. Jakie są minusy tej pracy?

Ewka
@Barbara

MINUSEM JEST PRACODAWCA I ATMOSFERA I WARUNKI PRACY

Ona

Chcecie terror zapraszam do sklepu

kaska

odradzam naprawde jesli mi nie wierzycie to przekonajcie sie sami jaka tam panuje atmosfera.

maja

nie polecam pracy w tym sklepie.Pracodawcy sa okropnymi ludzmi,znecajacymi psychicznie.

Diablica

Nie polecam pracy w sklepie u Janusza Popławskiego Janusz to człowiek kamera ma lupę w oczach każdy ma go dość męczy psychicznie swoją osobą nikogo nie ma chętnego tam do pracy jak go zobaczy to już się odechciewa wszystkiego a Renatka to podstepna żmija która udaje sympatyczna a w rzeczywistości jest gorsza niż.ów Pan Janusz

Baśka

Bardzo dobry pracodawca, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Renatka Renata Brzezińska - Złotów

• Jak się pracuje w Sklep Renatka Renata Brzezińska?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Renatka Renata Brzezińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sklep Renatka Renata Brzezińska
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Moniuszki 16
    77-400 Złotów