Opinie o Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna w Warszawa

obiektywny bardziej

Same bzdury powyżej czytam ;/ każdy z nas ma swoja szafkę, 3 komplety ubrań, stołówka z lodówka, mikrofalą, w pełni wyposażona. W nie jednej firmie na produkcji nie ma tego co tu jest :) Dalszej części wypowiedzi Pana obiektywnego nie będę komentował. Mam nadzieję, jeśli jest byłym pracownikiem firmy jak pisze, że zdaje sobie sprawę z faktu, że w sieci nigdy nie ma mowy o tym, że ktoś jest anonimowy ^^

obiektywny

(usunięte przez administratora).Obiektywna prawda czasami jest bolesna,ale trzeba stawić jej czoła.Ale jak się przyjmuję zasadę" Jeszcze nie zarobiłem,ale już wydałem":))))Ile czasu tak można pływać...Już koła ratunkowe nie pomagają.....Tewex tonie....tonie...bul...bul..w długach.....Ps.Pozdrawiam starą załogę Tewexu. Mało kto pozostał na pokładzie.Większość już się ewakuowała....

TEWEX

Dopuszczamy, rozumiemy i mamy na względzie krytyczne uwagi na temat działalności Naszej Firmy jednak nie będziemy akceptować wypowiedzi które naruszają dobre imię Spółki oraz/lub pracowników odpowiedzialnych za jej funkcjonowanie. Wobec osób które naruszą te zasady podjęte zostaną kroki prawne celem wyciągnięcia konsekwencji na drodze postępowania cywilnego.

Wsołpracownik
@TEWEX

Hamstwo i Hamstwo i nic wiecej. Można by napisać ze Hamstwo które dorwało sie do unijnej kasy .

czy oby na pewno

czytanie ze zrozumieniem nadal jest w cenie, a pisanie jako 3-cia osoba dość infantylne, ... niemniej licznik cały czas bije ...

racjonalnie

To tylko prowokacje grupy byłych pracowników ... szkoda dyskusji. Na takiej postawie nie można budować przyszłości.

Firma Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
........

To zmień, na co czekasz ? Nikt tu nikogo na łańcuchu nie trzyma, powodzenia :)

Nadąsana

Witam. Moim obiektywnym zdaniem firma, nie powinna już istnieć na rynku poligraficznym. Po co wszyscy mamy robić sobie nadzieję że coś się zmieni. (usunięte przez administratora) Na każdym kroku jesteśmy oszukiwani, a i tak nikt nic z tym nie robi. Rozumiem oszukiwać klientów to jedno, ale jeżeli oszukujemy siebie nawzajem, to już jest CHORE. Kasy nie ma, warunków do pracy nie ma,klienci narzekają. Czas chyba zmienić pracę !!!!

To sobie poczekacie ;) bo kto miałby zrealizować to zamówienie, nikt za darmo nie chce pracować. Przy okazji przestrzegam pracowników którzy zamierzają odejść. Nie warto być fair w stosunku do tego gościa bo i tak Wam nie zapłaci (przynajmniej nie po dobroci...).

klient

Czekamy na realizację zamówienia 2 miesiące, prezes co innego mówi co innego przesyła w ofercie. Nie polecam.

Ilość negatywnych opinii mówi sam za siebie. Ja mogę tylko potwierdzić, że nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o pensje. Jak sobie wyprosisz to coś Ci skapnie jak nie to prezes uznaje, że nie potrzebujesz.

....

Tak, oczywiście. Wiedzę zdobytą w Tewexie :) :) :)

Pracowałem w tej firmie pare lat temu. Widze, ze nic sie nie zmienilo. Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze [usunięte przez moderatora] trzyma tylko ludzi, ktorzy sa pracoholikami i mu nadskakuja. Przede mna tez kreslil wielkie plany itd. Jednak kiedy mu powiedzialem, ze zlozylem cv do firmy do ktorej mam znacznie lepszy dojazd, powiedzial mi, zebym lepiej sie tam dostal bo w przyszlym miesiacu juz nie bede pracowal w tewexie :) Cale szczescie juz nie musialem :) Pozdrowienia dla starych pracownikow. Nie siedzcie tam bo tracicie czas a wiedze macie naprawde bardzo duza zeby zaczac gdzie indziej :)

Gonzo

Najlepsze ze pozytywne opinie o tej firmie pisza pracownicy w ramach zakresu obowiazkow. Ale prawda jest taka ze pensje to sie otrzymuje co 2 miesiace :) niestety ale tak jest

Ja widzę, że tutaj wszystkim się w głowach poprzewracało. Zamiast obsmarowywać się nawzajem, może zajęlibyście się pracą i poprawianiem jakości swoich działań, bo na razie to wszędzie widzę mierne efekty. Nikt na tym forum nie chce czytać o nieporozumieniach nowych pracowników ze starymi. Ale tak to już jest jak się nie umie czegoś w oczy powiedzieć, tylko robi coś za plecami. Poza tym nikt tu nie jest obiektywny. Trzeba pójść, sprawdzić i samemu wysnuć wnioski.

Pracownik Tewexu

Też pracuję w tej firmie i nie uważam się za mniej wartościową osobę. Nie chciałbym nikogo oceniać, ale rozumiem że kluczowym pracownikiem z wiedzą technologiczną może nazwać się każdy, nawet ten który przyszedł zupełnie zielony i pracował tu 1,5 roku. Prezes naszej firmy wyciągnął do niego rękę, chciał pomóc, a tu takie podziękowanie. Teraz psuje opinię Tewexowi. Te "najbardziej wartościowe osoby", które odeszły z Tewexu, gdyby posiadały chociaż trochę godności osobistej, nie wypowiadałyby się w tak idiotyczny sposób na tym forum (chyba jednak szkoda im że odeszli ?) Widzę że sposobem na zdobywanie klientów jest szykanowanie swojej konkurencji BRAWO !!! Żal mi osób, które nie umieją żyć własnym życiem. Może jednak potrzebne były te zmiany personalne bo atmosfera się oczyściła.

ja też tu pracuje

W tej chwili pracuje u nas 50 zadowolonych osób a firma się rozwija, inwestuje i zdobywa nowych klientów. Dajmy spokój już tej frustracji płynącej jak widać z braku innych zajęć.

obecny pracownik

Pamiętajmy iż większość negatywnych opinii na tym forum są autorstwa pracowników firmy założonej przez dwóch zwolnionych pracowników naszej firmy którzy nota bene zaliczają samych siebie do tych doświadczonych pracowników :). Aby zweryfikować jakość pracy w naszej firmie proponuję porozmawiać z obecnymi pracownikami ewentualnie z naszymi klientami - czyż może być bardziej obiektywne forum ? p.s. nie można poważnie traktować wpisów generowanych przez konkurencję złożoną z byłych i zwolnionych pracowników naszej firmy ...

szukajacy przyszly poszly

Pracowniku i inni, Obawiam się że weryfikacja pozwoliłaby na odkrycie jeszcze większej ilości nagannych zachowań. Określanie 1/3 całego personelu firmy jako kilku osób i nie piszę o odejściu kierowcy, czy sekretarki, tylko o kluczowych pracownikach z wiedzą technologiczną pozostawię bez komentarza, proszę to zweryfikować... Aktualnie na przełomie dziesięciu miesięcy, w firmie nie ma już dziewięciu (podkreślę dziewięciu) najbardziej wartościowych ludzi, którzy mając wiedzę technologiczną mogli zaoferować innemu pracodawcy swoje usługi, a inni cóż po prostu intensywnie szukają...bez skutku. Szukający, Przyszły, może IKEA tam też mają ładne pomieszczenia i stale się zmieniają jak biura tej firmy.

szukający

Witam byłem niedawno na rozmowie o prace w tej firmie, niepokoją mnie uwagi które przeczytałem na tym forum. Czy jest tam rzeczywiście tak złe? z tego co widziałem biuro mają na wysokim standardzie.

przyszły

witam, zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko grafika w tej firmie. Interesuje mnie jaka tam jest umowa i wynagrodzenie Pozdrawiam

pracuje w tej firmie wiele lat i widziałem o wiele więcej niż więszkość ludzi którzy wypowiadają sie na tym forum, żałuję tylko iż kilka osób które czują się pokrzywdzone pozwala sobie na tak wiele ... moim zdaniem ktoś powinien zweryfikować te informacje i wyciągnąć konsekwencję jeśli nie okarzą się nieprawdziwe ...

Zostaw merytoryczną opinię o Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna - Warszawa

Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna