Perspektiva Doradztwo Personalne

Czempiń

Opinie o Perspektiva Doradztwo Personalne

sa;lksaddksa

Perspektiva Doradztwo personalne Lisiecki P jest wyplacalne?

antos

najważniejsze jest zadowolenie klienta i w tym przypadku to występuje

GrazynaJ

Serdecznie witam na forum ,dziekuje firmie Perspektiva za wspaniale wywiazanie sie z kontraktu ,ktory podpisalam z nimi I otrzymalam prace we Wloszech jako pielegniarka.Korzystalam dwukrotnie z uslug firmy I jestem bardzo zadowolona innym kolezankom pielegniarkom polecilam ta firme I one tez sa zadowolone .Firma uczciwa I wiarygodna .

halo

ipf poznan kasuje na biezaco negatywne opinie o swojej pracy.oni oszukuja jakie daja umowy.kasa przy miesie to porazka ,do domu problem nawet po 3 miesiacach pracy.pisze na tej stronie bo ini kasuja te negatywne opinie/

polo

to firma to porazka.pracowalem to wiem .zero podatku za 9 miesiecy mialem 89 euro do zwrotu oszukuja na wszystkim.nastepna firma to ipf poznan tak samo na ich stronie nie ma negatywnych opini bo zaraz je kasuja nie polecam obu firm pracowalem w obu.

oplo

nigdy wiecej tej firmy.to jest wyzysk i ponizanie.nie polecam pracowalem w 2013 roku

Zostaw opinię o Perspektiva Doradztwo Personalne - Czempiń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspektiva Doradztwo Personalne