Opinie o GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o. w Legnica

Magda Nowy wpis

Jak pracujecie w weekendy ?

Bania Nowy wpis

Czy są przyjęcia do państwa firmy jestem z doświadczenie dziewiecio letnim,i jakiej stawki mozna się spodziewać za godzine

Bania Nowy wpis

Dzień dobry czy sa przyjecia do pracy jestem z doświadczenie dziewiecio letnim,i jakiej się mogę spodziewać stawki za godcine

Qiub82 Nowy wpis

Zacząłem pracować w tej firmie i jestem bardzo zadowolony, płaca nadgodziny diety, delegacje, zapewniają zaplecze socjalne, szkolenia, imprezy integracyjne. Ciężko dać pracownikowi na początek (usunięte przez administratora) zł bo sporo trzeba zainwestować, (usunięte przez administratora)zł to samo ubranie. Trzeba było zmusić się na dłużej niż 2 min a nie pożałowałby nawet Burmistrz pracy w GK

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Burmistrz

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie, to radzę przed wizytą w siedzibie firmy dowiedzieć się szczegółów oferty przez telefon. Ja tego nie zrobiłem, przejechałem 400 km żeby dowiedzieć się że stawka godzinowa to (usunięte przez administratora)zł. a jeśli mi nie pasuje to nie mamy o czym rozmawiać.Dosłownie tak powiedział kierownik, menadżer? (sam nie wiem kto bo nie raczył się przedstawić)i wyszedł. Spotkanie trwało może 2 min.

Zostaw merytoryczną opinię o GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o.