GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o.

Qiub82

Zacząłem pracować w tej firmie i jestem bardzo zadowolony, płaca nadgodziny diety, delegacje, zapewniają zaplecze socjalne, szkolenia, imprezy integracyjne. Ciężko dać pracownikowi na początek 20-30 zł bo sporo trzeba zainwestować, 1000 zł to samo ubranie. Trzeba było zmusić się na dłużej niż 2 min a nie pożałowałby nawet Burmistrz pracy w GK

Burmistrz

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie, to radzę przed wizytą w siedzibie firmy dowiedzieć się szczegółów oferty przez telefon. Ja tego nie zrobiłem, przejechałem 400 km żeby dowiedzieć się że stawka godzinowa to 10 zł. a jeśli mi nie pasuje to nie mamy o czym rozmawiać.Dosłownie tak powiedział kierownik, menadżer? (sam nie wiem kto bo nie raczył się przedstawić)i wyszedł. Spotkanie trwało może 2 min.

Zostaw opinię o GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GK Sprinkler Instalacje Sp. z o.o.