Wiesław Chudy Stół Rawicki

Rawicz

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 3 ocen.

Wiesław Chudy Stół Rawicki
5 3 6 1

Opinie o Wiesław Chudy Stół Rawicki

manuiek

@marek90 może po prostu Ty lubisz pracować w jakim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ja wiem z doświadczenia, że tylko lider, ktoóy zachęca i motywuje swoich pracowników do pracy może osiągnąć z nimi prawdziwy sukces. I słyszałem, że pot tym względem tutaj jest super :)

praca

Właściciel bardzo miły, uprzejmy. Byłam na rozmowie jakiś czas temu na stanowisko pomocy kuchennej, niestety jedna pani miała większe doświadczenie, a przynajmniej skończoną szkołą, mnie się nie udało.

Zostaw opinię o Wiesław Chudy Stół Rawicki - Rawicz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiesław Chudy Stół Rawicki