stół rawicki

Rawicz

Opinie o stół rawicki

manuiek

@marek90 może po prostu Ty lubisz pracować w jakim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ja wiem z doświadczenia, że tylko lider, ktoóy zachęca i motywuje swoich pracowników do pracy może osiągnąć z nimi prawdziwy sukces. I słyszałem, że pot tym względem tutaj jest super :)

praca

Właściciel bardzo miły, uprzejmy. Byłam na rozmowie jakiś czas temu na stanowisko pomocy kuchennej, niestety jedna pani miała większe doświadczenie, a przynajmniej skończoną szkołą, mnie się nie udało.

Zostaw opinię o stół rawicki - Rawicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stół rawicki