Promotech

Białystok

Opinie o Promotech

R.S.

Nie polecam pracy w tym czymś. Kumotersto na najwyzszym poziomie i marne pieniadze.

Praca w tej firmie jest za 12zl i premia na otarcie łez jeśli wyrobisz normę. Polecam z czystym sumieniem !!!!!

Wyjechał_już_dawno

Ludzie o czym wy gadacie ? :D Jedyne co będziecie robić to zasuwać jak woły za psi pieniądz. Umowa na stałe? Po 5 latach nikt z was nie dostanie bo wiecznie są problemy z "zamówieniami". Normalny człowiek dawno by zrobił porządek, zmienił typ produkcji i sam produkt żeby to się rozwijało ale po co skoro u sterów są spece od szybkiego zamrażania buraków, a z kolei niewiele ma to wspólnego z elektronarzędziami. Ha ha ha. Ekipa rządząca wywalona z biazetu rujnuje to miejsce doszczętnie.

Lindeman

A jak się pracuje jako inżynier automatyk? Jaki to dział? Serwis? Jak atmosfera i zarobki?

Antek
@Lindeman 28.02.2017, 12:53

Bedziesz bialym murzynem za glodowa stawke.

Tomasz

Czy są jakieś przyjęcia obecnie ? Ile da się zarobić na produkcji ?

@Tomasz 25.10.2016, 17:39
Czy są jakieś przyjęcia obecnie ? Ile da się zarobić na produkcji ?

Zarobisz na czynsz i na waciki :) Kto moze to ewakuuje sie z tego zakladu.

użytkownik zarejestrowany

ja
@Galik 15.10.2016, 10:42
Czy ty jesteś normalny? Wiesz ile firma zarabia na tym, że oferuje tą opiekę medyczną? Wiesz ile zarabia na ZUSie........ ? :)...

nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc o zarabianiu na opiece medycznej i na ZUSie?

Law
@Galik 15.10.2016, 10:42

zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 26 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 18 grudnia 1998 r. w sprawie szczegółowych zasad ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe – finansowana przez pracodawce część opłat za dodatkowe ubezpieczenie jest przychodem, który nie podlega składce ZUS. W praktyce oznacza to, że pracodawca jest zwolniony z ponoszenia dodatkowych kosztów (odprowadzenie składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne), związanych z zapewnieniem swoim pracownikom dostępu do tańszych usług medycznych nawet w sytuacji, jeśli ich wkład finansowy w pakiet zdrowotny wynosi symboliczną złotówkę.

Od roku 2009 nic się nie zmieniło wizerunek najważniejszy w firmie. Płacą za nadgodziny Ten sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko zamiatane pod dywan

lol

ile zarabia konstruktor w tej firmie albo technolog? jak wygłąda sytuacja pracownika na tym stanowisku?

Jeden wielki BURDEL ( w tym są bardzo dobrzy ) pozoranci żerujący na cudzej pracy .

użytkownik zarejestrowany

Zatrudnia sie do obsługi maszyn pracowników za 1200zl Długo oczywiscie za tyle nie wytrzymują i zwalniają sie a firma bierze następnych.Zwalnianie sie nie jest wcale dziwne jesli na wypłate składa sie 50% premii która mogą zabrać za wykonanie poniżej 90% normy w miesiącu. 6 ustawiaczy i kilku starszych pracowników bierze ok.2000zl na reke Pracownicy biurowi biorą po kilka tys. w zależności od stanowiska i znajomości z prezesem jakie mają lub nie. Firma stosuje chwyty PR dla dobrego wizerunku występuje w mediach chwali sie opieką socjalną, a prawda jest taka że nie traktują tu pracownika produkcyjnego po ludzku.

Zostaw opinię o Promotech - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promotech