Gollus Sp.j. Centrum Optyczno Okulistyczne

Opinie o Gollus Sp.j. Centrum Optyczno Okulistyczne

akuku

Spoko, polecam :)

sławek

A jak dzisiaj wygląda sytuacja? warto starać się o pracę?

Weronika

@tralalala czy była to jednorazowa sytuacja czy zdarza się to częściej?

janke

no i jak teraz u nich można zarobić ogólnie, bo nie ma ofert...

tralalala

Spóźniają się z wypłatami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Looseville

Tutaj znalazlam etykę :-)

Louiseville

Tak zgadzam się było i jest ok. po prostu mormalnie, ambitnie i z przyszłością. Łatwo jest krytykować przecież jesteśmy idealni. Trzeba być uczciwym, dokładnym, otwartym na ludzi, a wtedy wszystko gra, a gra wtedy dodatkowo kiedy realizuję cele szefów firmy. Tutaj zazłam etykę.

Melody

Ja pracowałam w Centrum Optyczno Okulistycznym w wielu salonach tej firmy, a wcześniej pracowałam w innych mniejszych firmach i mam solidne porównanie. Lekko nie jest, ale jak jest lekko to firma jest do bani.(usunięte przez administratora)

haha

taaaa... i własnie dlatego każdy pracownik odchodzi stąd w taaaki sposób. Chciałabym zobaczyć choć jedną osobę, która rozstała się z tą firmą w normalny sposób i po odejściu powie choć jedno dobre słowo. No ale wiadomo-szefostwo super, pracownicy mało ambitni-wszyscy, najważniejsze,że właściciele są wystarczająco ambitni, a najlepiej żeby sami sobie tam po prostu pracowali

optykz+

pracuję już jakiś czas w tej firmie i nie spotkałam się z zachowaniami jakie przedstawiają koleżanki wyżej. Piszesz o szacunku do samego siebie. Ja dzięki pracy tutaj wiem co chcę robić, mogę się rozwijać i liczyć na pomoc ze strony pracodawcy. Nie sądzę, że byłoby to możliwe gdyby było tu tak strasznie jak to opisujecie. Może zmieniło się podejście szefów, a może po prostu nie podobało się Wam to co robicie. Wiadomo, że czasami zdarzają się jakieś różnice zdań, szefowie są wymagający, ale ogólnie jest ok.

UNNAMED

Przecieram oczy ze zdumienia jak to czytam. Komu zależało żeby pisać rzeczy, które w rzeczywistości mają mało wspólnego z prawdą. Pewnie jakiemuś desperatowi, który teraz nie może znaleźć pracy na podobnych warunkach. Wygląda na to, że sporo się zmieniło od tamtego czasu. Pewnie zasługa nowego, ambitniejszego składu;)

I love tą firmę

Zgadzam się, nikomu nie polecam,oni są tam nienormalni, wykorzystują pracownika i nie szanują ludzi. Szef wyżywa się za swoje kompleksy. A ten drugi - szkoda gadać, przyjeżdża i [usunięte przez moderatora] i nic z tego nie wynika, tylko czas zabiera-często prywatny. O żonie słyszałam, ale na szczęście się nie wtrąca za dużo. Ciekawe co za osoby tam jeszcze zostały, zapewne jakieś desperatki teraz wysłuchują opowieści o korporacjach pana [usunięte przez moderatora]A widzieliście ten zakład ostatni w Chojnicach? Mi się najbardziej podobaja te wazy z dynastii mingg ;-)

wielbiciel firmy

siemka, chyba nikt normalny jednak nie myśli tak samo. No chyba, ze sam szef-jeden albo drugi. Ale oni nie są normalni, więc sie nie liczy. W lokalnym środowisku optycznym jest już głośno jak to się w tej firmie od lat traktuje pracownika,podkłada świnie a potem utrudnia znalezienie innej pracy. Takie praktyki obracaja się przeciwko wam, drodzy panowie od spółki. No i jest jeszcze ta dziwna pani, ale ona się za bardzo nie udziela-i całe szczęście. Nie polecam nikomu kto ma choć troche szacunku dla samego siebie. To są wariaci, którzy za najniższą krajową chcą z pracownika zrobić śmiecia. Patologia

Zostaw opinię o Gollus Sp.j. Centrum Optyczno Okulistyczne - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gollus Sp.j. Centrum Optyczno Okulistyczne