Opinie o Studio Urody Małgosia Małgorzata Jagielska w Brzeziny

counter
1 1 4 5 1
Julita Nowy wpis

Świetne opinie o firmie na Facebooku. Klienci zadowoleni z dobrej pracy bo pracownicy są również zadowoleni!

Malgorzata Z Nowy wpis

Moje drogie panie w opinie o salonie Małgosia z Brzezin wkradł mi się mały błąd .Oczywiście pani (usunięte przez administratora)mnie odmladza ,a nie osadza ...proszę wybaczyć ale pisałam zaraz po wyjściu z salonu ,świeże pazurki ,fryzura,buźka zrobiona jednym słowem Nowa Ja,euforia mnie roznosila ..nad słownikiem nie panowalam

Malgorzata Z Nowy wpis

Drogie Panie serdecznie polecam Studio Urody ,,Małgosia,,z Brzeziny.Jeśli naprawdę zależy Wam na wysokiej jakości usługach ,uraz fachowym ich wykonaniu to w tym Salonie to wszystko znajdziecie .Jestem klientką tego salonu od ponad 15 lat ,co dwa tygodnie pokonuje ponad 30 KM na zabiegi do pani Małgosi ,więc z własnego doświadczenia polecam .Salon o bardzo wysokim standardzie wykonywanych usług kosmetycznych.Miła i profesjonalna obsługa ,sympatyczną atmosfera ,warunki higieniczne wręcz sterylne.Bogata oferta zabiegów kosmetycznych .Dodatkową zaleta jest to iż można to wszystko zrobić w jednym miejscu ,można też dokonać zakupu profesjonalnych kosmetyków pod kątem wykonanych zabiegów celem dalszej pielęgnacji .Jak dla mnie super .Pochwalę się że moje paznokcie wykonywane prze panią Małgosię właścicielkę ,zawsze robią furorę ,są unikatowe śliczne dopracowane w każdym calu .Włosami moimi zajmuje się cudowna pani Dorotka ,fachowiec pierwszej klasy .Genialna i przemiła pani Asia zawsze osłodzić mnie o co najmniej 5 lat ,te jej delikatne ręce i ten masaż co fantastycznego .Naprawdę polecam szczerze ,czas spędzony w fajnej atmosferze,zabiegi ekstra ..polecam ...Zapomniałabym dodać kawa i ciasteczka porostu pyyycha..Malgorzata Z

Niezadowolona klientka

Nikomu nie polecam tego salonu. Właśnie przez takie osoby wole robić wszystko sama. Po pierwsze, pani która wykonywała zabieg używała pilniczka, którym piłowała paznokcie klientce przede mną. Po drugie, podczas wycinania skórek pani zrobiła mi ogromną ranę z której ciagle leciała krew. Lakier który sobie wybrałam na wzorniku był w pełni kryjący, jednak na moich paznokciach już nie. Po zwróceniu ma to uwagi usłyszałam, że jasne lakiery mają słabe krycie. Na palcu wskazującym miałam „dziurę”, prawdopodobnie od dotknięcia innym placem. Po pokazaniu tego usłyszałam, że tak już musi zostać. Na dwóch paznokciach chciałam brokat, jednak pani która wykonywała zabieg nałożyła mi małe holograficzne kółka, które nijak się miały do tego czego oczekiwałam, oczywiscie dodatkowo płatne 5 zł. Dodatkowo musiałam zapłacić za zmienienie kształtu paznokcia, jednak dwa paznokcie zostały ukształtowane inaczej niż reszta i się odznaczały. Na jednym palcu miałam zalane skórki, a na kciuku ubrudzony opuszek lakierem. Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem. Co chwile słyszałam nieprzyjemne komentarze dotyczące moich paznokci, tego jak były poprzednio pomalowane. Nie dostałam również paragonu za wykonaną mi usługę. Za całość zapłaciłam 75 zł i wstyd było mi z takimi paznokciami do domu wrócić. Mam nadzieje, ze osoba która wykonywała ten zabieg -myśle, że to była szefowa- przeczyta moją opinie i zacznie przykładać się do swojej pracy, a nie robić wszystko jak bądź bo przecież jestem z innego miasta.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Urody Małgosia Małgorzata Jagielska - Brzeziny

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad