P.H.U. Tex Jasica Małgorzata

Limanowa

P.H.U. Tex Jasica Małgorzata

Opinie o P.H.U. Tex Jasica Małgorzata

kaja

nie wiecie czy jest prowadzona u nich obecnie jakaś rekrutacja, bo nie widze nowych ogłoszeń, a bardzo interesuje mnie praca i nich?

xxx

OSTRZEGAM przed tą firmą. Nie zatrudniajcie się tam, Firma nigdy nie płaci na czas, ostatnio nie płaci w ogóle. Składki ZUS nie są opłacane i mimo umowy pracownicy mają wpisywane urlopy bezpłatne. Po 2 latach pracy okresów składkowych uzbierało się może za pół roku.

Zostaw opinię o P.H.U. Tex Jasica Małgorzata - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Tex Jasica Małgorzata