Work Service

Siedlce

Opinie o Work Service

Kuba

Moim zdaniem bardzo dobra agencja , byłem w wielu agencjach pracy w Siedlcach i to czym się wyróżnia WORK SERVICE to: -wysokie stawki godzinowe -bezpłatny dojazd i przyjazd z pracy (dobre warunki transportu) -wypłata zawsze na czas( zazwyczaj płacą dwa dni przed terminem) -wypłata zgodna z faktycznym stanem przepracowanych godzin - możliwość pracy tyle dni w tygodniu ile potrzebujesz -konkretna i szybka obsługa w biurze - znajdą pracę dla każdego kto tylko chce pracować -najlepsza ich oferta to Technicolor (produkcja płyt) praca lekka i dobrze płatna Polecam każdemu tą agencję na pewno jest to najlepsza agencja w Siedlcach.

Zostaw opinię o Work Service - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service