Work Service

Siedlce

Work Service

Opinie o Work Service

Kamil

@andzia, zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi, na pewno bardziej obszerny komentarz pozwoli poznać, co masz dokładnie na myśli. Chętnie dowiemy się, aby ten pracodawca oferował swoim pracownikom szkolenia oraz benefity? Co z dniami wolnymi, nie ma problemu z dniem urlopu? Jak wygląda poziom kwater podczas wyjazdu do pracy za granicą? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, będziemy niezwykle wdzięczni za nowe komentarze.

Leon

Człowieka mają za śmiecia

andzia
@Leon 27.02.2018 10:01

Prawda,w techni mają ciebie za śmiecia

Kuba

Moim zdaniem bardzo dobra agencja , byłem w wielu agencjach pracy w Siedlcach i to czym się wyróżnia WORK SERVICE to: -wysokie stawki godzinowe -bezpłatny dojazd i przyjazd z pracy (dobre warunki transportu) -wypłata zawsze na czas( zazwyczaj płacą dwa dni przed terminem) -wypłata zgodna z faktycznym stanem przepracowanych godzin - możliwość pracy tyle dni w tygodniu ile potrzebujesz -konkretna i szybka obsługa w biurze - znajdą pracę dla każdego kto tylko chce pracować -najlepsza ich oferta to Technicolor (produkcja płyt) praca lekka i dobrze płatna Polecam każdemu tą agencję na pewno jest to najlepsza agencja w Siedlcach.

Zostaw opinię o Work Service - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service