Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.

Ostrzeszów

Opinie o Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.

Agnieszka

We wrześniu na Wielkopolsce otworzył się Autoryzowany Punkt Sprzedaży FCB Ceramika w ramach współpracy z innymi hurtowniami budowlanymi. Programie Partnerskim FCB został stworzony po to by inwestorzy z okolic byli pewni, że znajdą w tych miejscach produkty na każdą budowę. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj: http://www.fcbceramika.pl/nowosci/wielkopolska-firma-gs-w-programie-partnerskim-fcb

Agnieszka

@nick proszę, powiedz coś więcej na ten temat.

krals

Na samym początku @juhygt zarobki będą w granicach 3000 netto

smerf

jak wygląda praca przedstawiciela handlowego tzn. zarobki itp. ? czy przedstawiciel handlowy to ta sama osoba co kierownik makroregionu?

WR

NIE POLECAM OSTATNIEMU WROGOWI

xxx

moja najmniejsza wyplata to 1090 zł a najwieksza 1399. Nie polecam!!!

nunu

podwyżki beda ale normy chyba pracuje tam juz 7lat,jest rok 2014 a ja zarabiam 1200zl tak jak 7 lat temu tez, apeluje deo prezesa o podwyzke bo to jest szczyt wszystkiego......

Tomasz*

wiadomo czy beda podwyzki tam?( usunięte przez administratora )

^Robert

co tu zrobic..wlasnie warto tam zacznać? co mowicie? otwarl sie ostatnio jakis inny zaklad w okoliach ktos wie? w fcb prezesa nie znam a slyszalem hehe

kamil #25

jeśli chodzi o te firmę to myślę że praca nie jest zła pieniądze w miarę zależy co się robi , ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.