Info Baza sp. z o.o.

Września

Opinie o Info Baza sp. z o.o.

nie jest prawdą, że trzeba mieć znajomości, żeby pracować w Info Baza - jeśli szukają kogoś to liczą się kompetencję chociaż faktycznie dobre rekomendacje pomagają. Dynamiczny - prężny zespół pozytywnie nastawionych ludzi. Polecam jeśli będziecie mieli okazję podjąć pracę.

PrawieTygrys

Rzetelna firma. Płacą na czas zarówno pracownikom jak i kooperantom. Koleżeńska atmsfera pracy. Niestety trzeba mieć znajomości aby dostać pracę.

Zostaw opinię o Info Baza sp. z o.o. - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info Baza sp. z o.o.