Formanway

Wielkopolskie

Opinie o Formanway

Dominika

Firma na stwojej stronie internetowej jasno informuje, że aktualnie nie poszukuje nowych pracowników. Kiedy w Formanway pojawia się „sezon” na pozyskiwanie nowych osób do pracy? O jakie stanowiska chodzi?

Dominika

To bardzo ważny gest ze strony pracodawcy @jkmkn, jeżeli chce n zatrudniać osoby bez doświadczenia. To znaczy, że wie, jak nowe osoby szkolić i rozwijać ich kompetencje. To czasami bardzo dobry sposób, aby przywiązać pracownika do firmy i rozpocząć wieloletnią współpracę.

jkmkn

@dowodni nie wiem czy tak sporo, też chcą przyjać do pracy osobe która nie jest kompletnie zielona w temacie, a co za tym idzie, która ma właśnei konkretne doświadczenie. Widze także że poszukują analityka sportowego - na czym to dokładnie polega??

Zostaw opinię o Formanway - Wielkopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formanway