Opinie o Gaztech Sp.j. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gaztech Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gaztech Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaztech Sp.j. w Płock

HeHe

Niepolecam firmy gaztech, wszystko jest robione na lewo. Umowa próbna ale bez umowy bo przecież właściciel typowy prywaciarz myśli ze ktoś po pierwszym dniu przepracowanym pójdzie na L4. Księgowa skamle aby nowy pracownik się zarejestrował w urzędzie pracy bo przecież PRZEPADNE DOFINANSOWANIE. Ale tak czy siak pracownik zarobi 3000 netto. Niepolecam, nie będziesz tam traktowany jak człowiek.

HeHe
@HeHe

A no i w momencie rejestracji w urzędzie pracy gdy idziesz do biura karier, wszystko jest już dla ciebie gotowe. Procedura urzędu pracy aby znaleźć ci prace trwa 3 minuty XD

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Gaztech Sp.j. pracuje się na open space?

HeHe Nowy wpis

HeHe Nowy wpis
@HeHe

Uważajcie na stałą współpracę za każdym razem ten sam asortyment ma inną cenę. To (usunięte przez administratora) nie dbają o klięta a broń Boże wypożyczyć jakiś sprzęt , wynajem jest tani ale przy odbiorze okazuje się że wszystko jest popsute i zaczyna się naliczanie . Często bywało również że sprzęt po dostarczeniu nie dzialał a i tak ci (usunięte przez administratora) twierdzili ze to wina wynajmującego . Poszukajcie lepiej normalnej firmy a nie tych (usunięte przez administratora) na czele z Arusiem Zielińskim

Obojetnie Nowy wpis

nie polecam pracy jako magazynier, w sklepie panuje musztra więzienno wojskowa pod dyktando kierownika, nie będę nawet rozpisywał się na ten temat bo to bez znaczenia, po prostu radze omijać, zarobki minimalna krajowa.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gaztech Sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Eryk

Jak wygląda praca na stanowisku magazyniera? Stawka? Atmosfera na magazynie?

Katarzyna
@Eryk

Cześć, no właśnie fajnie byłoby wiedzieć. Plus, w ogóle jest jakaś rekrutacja teraz, w tym momencie? Na magazyn też, o to mi chodzi. Daj znać, jak coś wiesz.

Eryk
@Katarzyna

Jest ogłoszenie na olx. Ale nic nie ma na temat wynagrodzenia

Stawki godzinowe są dwie na automacie i poza automatem np 50zł na automacie i 40zł poza automatem. Osobiście nie polecam. Odkupienie certyfikatów graniczy z cudem. Jak odchodzisz znajdą coś aby ostatniej wypłaty nie wypłacić.

Edyta

No tak... Jeśli to prawda to mało przyjemne pożegnanie. Problem jednak w tym, że skoro coś znajdą tzn., że jednak mają uzasadnienie? Czemu z certyfikatami taki problem tak właściwie jest?

Maja

Niezbyt te wasze komentarze zachęcają. A jak jest z tymi warunkami na działalności, lepiej się na tym wychodzi niż w innych firmach na zwykłej umowie?

A macie może jakieś dodatki do wypłat ?

@Pracownik to nie robią tu żadnego szkolenia wstępnego?

Nie polecam, wyzysk w pracy kierownik nie szanuje pracownikow. Oczekują, że człowiek od wejscia bedzie wszystko wiedzial na temat spawania a płaca najnizsza krajowa i to z łaski

Klient

Zajmują się sprzedażą na allegro. Zawiodłem się - są niezłomni, długo czekałem na przesyłkę. Kurier wręczył paczkę w 2 dni a oni pakowali w 6 dni. Ewidentnie nie dbają o klienta.

Ktos

Nie polecam firmy. Wymuszanie założenia i pracy na dzialalnosci. Wyzysk i oszczędności na każdym kroku. Jeśli komuś nie szkoda zdrowia to śmiało. Spawacz robi swoja robotę i za szlifierza. A po zakończeniu współpracy i tak nie dostaniecie kasy na którą się umawialiście

Zostaw merytoryczną opinię o Gaztech Sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Gaztech Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gaztech Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Gaztech Sp.j.