Opinie o PW KRYSTIAN SP Z O O w Przysucha

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PW KRYSTIAN SP Z O O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PW KRYSTIAN SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW KRYSTIAN SP Z O O w Przysucha

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PW KRYSTIAN SP Z O O?

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna. W naszej firmie staramy się zachować rodzinną atmosferę, która była od samego początku istnienie firmy. Nowe osoby mogą liczyć na pomoc i wsparcie koleżanek i kolegów bezpośrednio współpracujących, a także zarządu.

Gosc
@Monika

Dobrze powiedziane było jakieś 4 lata temu... Każdy kto może stąd ucieka więc o czymś to świadczy.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w PW KRYSTIAN SP Z O O?

Joanna

Dzień dobry, angielskiego używamy w kontaktach z klientami, dostawcami i partnerami, więc raczej biznesowy, ale najważniejsze, żeby mówić. Specyficznego słownictwa trzeba się nauczyć, więc na rozmowie raczej tylko zwykłe, codzienne pytania będą zadawane.

Witam czy są przyjęcia do Pakowania towarów?

@Anonim

Dzień dobry, aktualnie nie szukamy osób do pakowania. Zachęcam jednak do przesłania CV na adres podany na stronie Kariera. Jak pojawi się otwarte stanowisko, dział rekrutacji chętnie się skontaktuje.

Witam czy są przyjęcia do pracy ? Jeśli tak to na jakie stanowiska

@Anonim

Hej, wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczamy na stronie Krystian w sekcji kariera -> aktualnie-poszukujemy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PW KRYSTIAN SP Z O O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

Czy sa aktualnie przyjecia w Krystianie ?

Jak wygląda podstawa w PW KRYSTIAN SP Z O O?

Joanna

Hej, wszystko zależy od stanowiska, stażu, doświadczenia. Jak w sumie w każdej firmie.

Radek

Pracuję tu jakiś czas i nigdy nie spotkałem się z hejtem czy mobbingiem co w wielu firmach jest cichym standardem. Pracy jest dużo, ale jest też wsparcie koleżeństwa, nie ma znaczenia, produkcja czy biuro. Właściciele i kadra to też fajni ludzie. Mogę powiedzieć, że dobrze trafiłem.

Ciekawa

Kilka temu zanioslam do pańska firmy cv jednak do tej pory brak jakiejkolwiek odp czy czekać dalej? Czy poprostu brak odp z Waszej strony to brak zainteresowania moim cv ?

@Ciekawa

Witam, sprawdziłam sytuację z rekrutacjami. Chwilowo mamy sporo otwartych i niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać na każde CV. Od nowego roku powinno być lepiej, pracujemy nad tym :) Ale zachęcam do zadzwonienia do biura. Na pewno koleżanka z HR-u odpowie, na jakim etapie jesteśmy z konkretną rekrutacją.

Joanna

Jeżeli aplikacja dotyczy otwartego stanowiska, które znajduje się na naszej stronie internetowej, proszę wysłać swoją aplikację na podany tam adres email. Również gdy nie chodzi o konkretne stanowisko prosimy o użycie maila rekrutacja(at)krystian.com.pl Niektóre rekrutacje są prowadzone również we współpracy z urzędem pracy.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w PW KRYSTIAN SP Z O O?

Joanna

Wszystko zależy od stanowiska i działu. Niektóre stanowiska są stałe, niektóre, w działach szybciej rozwijających się, mają perspektywę awansu. Firma często robi rekrutacje wewnętrzne na nowo powstające stanowiska. Oczywiście decydujące są odpowiednie kompetencje i doświadczenie.

Marzena
@Joanna

@Joanna Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Napisz jeszcze, czy w PW Krystian można ubiegać się o zatrudnienie bez doświadczenia zawodowego? Liczę, że odpowiesz.

@Marzena

@Marzena tu muszę tak samo odpowiedzieć: w zależności od stanowiska. Sporo umiejętności można się nauczyć podczas pracy oraz na szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, ale niektóre kwalifikacje są wymagane. Jeżeli jesteś otwarta na różne stanowiska, możesz wysłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym/opisem, co chciałabyś robić i wtedy dział HR sprawdzi, czy mamy jakieś otwarte pozycje, które by pasowały.

udział w rekrutacji
@Joanna

w sierpniu wysyłałem dokumenty aplikacyjne do pracy w tej firmie, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem informacji odnośnie prowadzonej rekrutacji, czy to oznacz że rekrutacja nadal trwa a ja mam czekać, ponieważ zawsze dotychczas każda firma informowała mnie czy zakwalifikowałem się do dalszego etapu czy też nie, a tu nie otrzymałem żadnej informacji, czy brak jakiejkolwiek odpowiedzi na składane aplikacji w tej firmie jest standardem?

@udział w rekrutacji

Hej, a możesz powiedzieć na jakie stanowisko? Postaram się sprawdzić.

udział w rekrutacji
@Joanna

mam już pracę, dlatego praca w Państwa firmie już mnie nie interesuje :) ale podejście firmy do osób aplikujących nie spotykane w tych czasach

@udział w rekrutacji

To gratuluję. Sprawdzę u nas w dziale kadr, co było powodem braku odpowiedzi z naszej strony. Dziękuję, że podzieliła się Pani/Pan tą informacją.

Marc

Stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma. Logiczni i rozsądni ludzie z Zarządu dają gwarancję stałosci zatrudnienia. Bardzo polecam !!!

Joanna

Firma dynamicznie się rozwija i szuka nowych pracowników do różnych działów. Zarząd jest bardzo otwarty i planuje strategicznie i długoterminowo, co jest gwarancją stabilności firmy. Zdecydowanie polecam.

Bożena
@Joanna

Właśnie słyszałam, że PW KRYSTIAN to renomowany producent specjalistycznej odzieży ochronnej - działają na rynku już od aż 25 lat. Super, że nadal tak się rozwijają. Nadmieniłaś o poszukiwaniu tam nowych pracowników. A o jakie konkretnie stanowiska można się tam teraz ubiegać?

@Bożena

@Bożena wszytskie otwarte rekrutacje znajdziesz na: (usunięte przez administratora)

Adrian
@Joanna

Wiem, że firma przyjmuje osoby do pracy, ale jako doświadczony pracownik może mogłabyś podpowiedzieć jakie umowy są proponowane nowym pracownikom. Są stabilne i długo terminowe, czy raczej zlecenie?

@Adrian

@Adrian, umowa o pracę. Firmie zależy na pracownikach, którzy zostaną na dłużej.

Danuta

A jak przebiega rekrutacja? Jakie firma stawia wymagania?

Asia
@Danuta

@Danuta to zależy na jakie stanowisko.

Pozytywna

Pracuję w firmie od pół roku i bardzo sobie chwalę otwartość zarządu, koleżanek i kolegów i chęć do robienia ciekawych rzeczy np. nowych kolekcji ubrań. Spotkanie Wigilijne było bardzo koleżeńskie pomimo, że wielu osób jeszcze nie znałam. Polecam firmę: fajna, rodzinna i rozwijająca się.

Anita

Jaka umowę proponuje firma na początek? Może podpowiecie coś więcej przed rekrutacją?

Ulka

Jaką umowę daje firma na początek?

ANNA

Czy osoba nie mająca nic wspólnego z szyciem może się dostać do tego zakładu ? Czy trzeba mieć jakieś doświadczenie ?

;)
@ANNA

tak , osoby nie mające nic wspólnego z szyciem też mogą dostać się do pracy, jednak ma to wpływ na dobór stanowiska początkowego. Firma daje możliwości rozwoju osobom chętnym do pracy i przejawiającym inicjatywy i zdolności. Jak w każdej firmie doświadczenie w branży jest mile widziane ;)

Małgorzata

@ANNA, może warto po prostu bezpośrednio skontaktować się z firmą i zapytać? A może już próbowałaś podjąć pracę w PW KRYSTIAN? Jak aktualnie wygląda sytuacja w tej firmie? Jak oceniacie jej atrakcyjność względem innych podobnych firm w branży? Na stronie internetowej znajdziecie wiele aktualnych ofert pracy - zainteresowanych odsyłam tutaj: http://www.krystian.com.pl/aktualnie-poszukujemy/

Waldi

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać?

Ogólnie na zakładzie panuje brak szacunku w stosunku do pracownika, dyskryminacja, poniżanie, nie ma równego traktowania pracownika. Nie ze strony właścicieli, ale brygadzistki, która dostała za dużo władzy, czując się jakby to był jej zakład. Brak kompetentnych przełożonych - ci którzy są nie przyjmują nikogo kto jest spoza kręgu znajomych, przełożeni są bez kultury i obiektywizmu, poniżają pracowników w każdy możliwy sposób, pracownik nie ma głosu " jak będziesz się słuchać się będziesz miał(a) dobrze - pokorne ciele dwie matki ssie" - to jest podejście do pracownika, a jak już jesteś to jesteś mieszany z błotem i wyzywany - taka kultura panuje w stosunku do podwładnych. A jak jeszcze masz swoje zdanie to już jesteś skończony, bo tam pracownik nie ma prawa głosu. Prawdą jest, że pracowity sumienny pracownik jest tam bez szans, bo główna brygadzistka otacza się tylko swoimi przydupasami lizusami. Odradzam omijać zakład szerokim łukiem, chyba, że wreszcie samo szefostwo przyjrzy się sytuacji na zakładzie i doprowadzi do zniesienia poniżania pracownika przez ludzi mających " władzę".

Zostaw merytoryczną opinię o PW KRYSTIAN SP Z O O - Przysucha

• Jak się pracuje w PW KRYSTIAN SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy PW KRYSTIAN SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PW KRYSTIAN SP Z O O?

PW KRYSTIAN SP Z O O
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Staszica 9 A
    26-400 Przysucha