Opinie o Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon w Śrem

@Mossa

Polecam pracę w biurze projektowym @Pracodawca. Nie tylko mam okazję projektować przyłącza gazowe, ale także temat prowadzić dalej aż do protokołu końcowego. Pięknie urządzone biuro, super atmosfera, ale przede wszystkim mam okazje nauczyć się praktycznego zawodu. Współpracuję z różnymi gazowniami, urzędami, cały czas coś się dzieje, 8 godziny nawet nie wiem kiedy mija. Bardzo polecam.

@@Mossa

A coś więcej o tej atmosferze? Jako nowy pracownik będę mógł liczyć na wsparcie współpracowników? Przez jaki okres czasu moge liczyć na pomoc z ich strony? Jak w ogóle wygląda okres wdrożenia w firmie?

123, Nowy wpis

To jest fakowy komentarz. Może i pięknie urządzone biuro, ale jeszcze trzeba potrafić nim zarządzać.

Karo Nowy wpis
@123,

O, dasz znać o co chodzi dokładnie. Ciekawy temat, samym ładnym biurem człowiek się nie naje :) Chociaż trafiłam tu z oferty dla pracownika biurowego, i jakiś czas temu proponowali zarobki 4 000–6 000zł. To chyba mimo tego zarządzania płacą nieźle?

Jakie wartości są cenione w Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon?

Magda

Agnieszka jest bardzo kompetentną i miłą szefową, w biurze panuje bardzo dobra koleżeńska atmosfera pracy, pracując w Remkon mogę zapewnić że wszystkie te negatywne opinie są kłamstwem i niezrozumiałym działaniem. Wynagrodzenie bardzo dobre, wręcz konkrecyjne. Przychodzę do pracy i z niej wychodzę z pozytywnym nastawieniem, a zagłębiając języka to pozytywne nastawienie jest teraz możliwe bo nie ma już toksycznego pracownika.

@Magda

no właśnie widzę, że są osoby, które sobie chwalą pracę w tym zakładzie. Skoro mowa też już o zarobkach i o tym, że one są konkurencyjne to możesz podać widełki płacowe jakie panują u nich w firmie? no i czy u nich jest tylko sama podstawa czy też można liczyć na system premiowy?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon? 13 kwietnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Asystent/-ka. Ktoś z Was aplikował?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracowałam w biurze @Remkon 2 lata i mogę z czystym sumieniem polecić pracę w tej firmie. W biurze panuje super atmosfera, z każdym problemem można zwrócić się do szefowej Agnieszki i nie pamiętam, żeby nie znalazła rozwiązania. Merytoryczne, profesjonalne zarządzanie. W biurze dużo się nauczyłam, niestety wyprowadziłam się z Poznania i musiałam zmienić pracę.

Magda

Bardzo pozytywna atmosfera, wręcz rodzinna. Szefowa Agnieszka jest kompetentna i profesjonalnie zarządza. Dużo się nauczyłam, praca bardzo ciekawa.Polecam

Radek

Pracowałem w kilku krajach Europy na różnych stanowiskach oraz w różnych branżach. Podejście do pracownika w firmie Remkon jest naprawdę na wysokim poziomie. Rozwój pracownika jest stawiany na pierwszym miejscu. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, wręcz mogę powiedzieć rodzinna. Nie spotkałem się nawet z chwilą zawahania czy okazaniem jakichkolwiek wątpliwości jeżeli zgłosiłem potrzebę zakupu nowych narzędzi czy tez innych środków niezbędnych do wykonywania pracy. Rozliczenia finansowe są zawsze na czas. Pracodawca również potrafi docenić ciężką pracę oraz zaangażowanie w rozwój firmy. Z czystym sumieniem mogę zaopiniować pozytywnie firmę Remkon.

Aleksander
@Radek

dzięki za Twoja opinie, z tego co piszesz to chyba można być zadowolonym. A możesz zdradzić na jaką umowę byłeś zatrudniony? Piszesz również o rozwoju pracownika - co takiego firma dla Ciebie zrobiła, aby się rozwinąć, możesz dokładnie powiedzieć? dzięki!

On
@Aleksander

Wiesz wszędzie dobrze gdzie mas ni ma ;) (usunięte przez administratora)

Agnieszka Dudzińska-Górka

Wszystkie negatywne opinie napisane przez byłą pracownicę, która zakłada rożne konta i nicki. Wszystkie informacje są nieprawdziwe począwszy od tego że że nasza firma jest firmą krzak - Remkon działa w branży instalacyjnej od 1990 roku i jesteśmy kwalifikowanym wykonawcą Polskiej Spółki Gazownictwa. Od 2005 roku firma ciągle się rozrasta się i obecnie pracujemy na terenie 3 województw. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i oprogramowaniach do projektowania. Każda osoba zatrudniona jest traktowana na takich samach warunkach czy jest studentem czy absolwentem od razu na umowę o pracę, początkowo oczywiście na 3 miesiące okres próbny. Osoby, które ukończyły Inżynierię Środowiska mają możliwość odbywania praktyk budowlanych na uprawnienia. Szkolenia branżowe są cykliczne, najczęściej odbywają się w ostatni piątek miesiąca. Imprezy integracyjne są również jak najbardziej, w tym roku odbyły się już 2 i planowane są kolejne. Natomiast jeśli chodzi o to, że stosuję mobbing i przemoc psychiczną wobec pracowników to jest to najgorsze kłamstwo i oszczerstwo jakie można sobie wyobrazić. Gdyby tak było to pracownik fizyczny który pracuje we firmie od 7 lat nie zaprosiłby mnie na wesele i na domówkę, oraz dwie pracownice z biura również nie zaprosiłyby mnie na swoje wesele. Gdybym stosowała rzekomy mobbing to pracownicy nie zapraszaliby mnie na część nieoficjalną. Postanowiłam napisać sprostowanie do poniższych opinii bo, dowiedziałam się od pracownicy, która został zatrudniona w ostatniej rekrutacji, że o mały włos nie przyszłaby na rozmowę bo zasugerował się opiniami na gowork. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia firmy Poznań Wyspiańskiego 12/20 to adres naszego biura czy kontaktu telefonicznego 664988416, aby samemu zweryfikować te opinie i wyrobić sobie własne zdanie, bo niestety internet wszystko przyjmie, nawet najgorsze kłamstwo.

@Agnieszka Dudzińska-Górka

Niestety nie jest prawdą to, że napisałem wszystkie negatywne opinie. Nie tylko ja mam takie zdanie, z resztą wiem o tym nie tylko z opinii na Gowork, ale również przez bezpośredni kontakt z byłymi pracownikami. Pani Agnieszka jest osobą, która nie powinna pracować z ludźmi.

@Olga

Jeśli tak to chociaż wskażesz, które opinie osobiście napisałaś? Tylko te spod nicku "Olga"? Czy jeszcze jakieś?

jungingen

Przerobiłem już wielu pracodawców, lepszych i gorszych. Szefostwo w firmie REMKON już od pierwszego dnia pracy zaskoczyło mnie przyjaznym podejściem do pracownika dlatego, biorąc pod uwagę własne doświadczenia z rynku pracy a także opinie znanych mi osób mogę stwierdzić iż taki pracodawca to skarb. Każdy wysiłek jest wynagradzany, każdy problem rozwiązujemy bez sprzeczek, elastyczność w dopasowaniu pracy i czasu pod pracownika, otwartość na rożnego rodzaju pomoc, konkurencyjne zarobki i dobra atmosfera która przekłada się na udane integracje które się odbywają regularnie wbrew opiniom wyżej. Tak w skrócie wygląda moje zdanie na ten temat i nie rozumiem negatywnych opinii. Jako obecny pracownik na pewno znajdę jakieś minusy ale myślę że są one taką błahostką że można by było to porównać do 'szukania dziury w całym', podobnie jak z śmieszną skargą wyżej o papier toaletowy o który pewnie wystarczyło poprosić ;)

Przez wiele lat współpracy mam wyrobioną bardzo dobrą opinię na temat tej firmy. Pani Agnieszka (pani Kierownik)jest profesjonalistką a metody prowadzenia przez nią firmy nazwałbym rodzinnymi. Dziwią mnie szczerze opinie negatywne ponieważ podczas długoletniej współpracy nie spotkałem się z takimi sytuacjami(pominę fakt że osoby o takich imionach jak np Olga nie pracowały nigdy w tej firmie). Polecam przekonać się samemu bo na pewno warto.

Dominika
@Paweł

Ktoś mógł specjalnie zmienić imię by być anonimowym :P A czy kierowniczka potrafi was doceniać? Macie jakies podwyżki / integracje?

Agnieszka Dudzińska-Górka
@Dominika

Jeżeli osoba pisałaby prawdę to nie miałaby powodu by być anonimową. Wszystkie negatywne wpisy są napisane przez była pracownicę, ale w internecie nie jest się tak do końca anonimowym, bo nieprawdziwe oskarżenie o mobbing to już przestępstwo i zostało to zgłoszone do prokuratury. A podwyżki są jak najbardziej, premie i nagrody również. Integracje są także, już w tym roku były 2 i planowane są kolejne.

@Agnieszka Dudzińska-Górka

No to nieciekawa sytuacja w takim razie, skoro pozwy jakieś teraz firma będzie musiała wobec ludzi wnosić. :/ A można poznać więcej szczegółów odnośnie systemu podwyżek i premii tutaj?

W.

Obawiam się, że Pan Paweł również w tej firmie nie pracował wiec nie wie:) jak sam napisał, tylko „współpracował” :)

Olga

Brak profesjonalizmu ze strony pani szefowej, ogólnie stosowany (usunięte przez administratora) Przy każdej okazji szukanie kozła ofiarnego. Nieustanny bałagan, okropny brak komunikacji w zespole. Nie polecam !!!!

Aneta
@Olga

To jak zespół jeszcze funkcjonuje i się komunikuje skoro wspominasz o braku komunikacji w zespole? Każdy sobie rzepkę skrobie?

@Aneta

Brak komunikacji pomiędzy Agnieszka a reszta zespołu.

@Olga

Jeżeli mobbing jest usuwany przez moderatora to zastąpię to Stosowaniem przemocy psychicznej

@Olga

Co Ty mówisz. I na czym niby ta cała przemoc psychiczna według Ciebie tu polega?

Krystyna

Typowa firma "krzak". Absolutnie nie polecam tam pracy. Panuje tam totalny chaos i bałagan. Tragedia jest już od samego początku, Ogłoszenia o pracy na różnych stronach są podane na dane stanowiska np. asytet projektanta, projektant czy pracownik ds. administracji, jednak nic to się ma do rzeczywistości. Przymując się na dane stanowisko i tak trzeba robić wszystko, nieważne jakie ma się wykształcenie i w jakim celu się przyszło do firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest obiecywane, że będzie się wykonywało konkretne obowiązki, po czym po paru tygodniach dostaje się zadania nieadekwatne do stanowiska i tak już zostaje do końca. Oczywiście nie ma się żadnego prawa sprzeciwu lub rozmowy na ten temat, bo i tak to nic nie zmiania albo dostaje się wykowiedzenie. Firma Remkon pracuje na sprzęcie i programach bardzo starych.Często brakuje podstawowego wyposarzenia biura typu: papier toaletowy czy mydło. Zatrudniają najczęściej studentów ostatnich lat albo ludzi bez wykształcenia w danym zawodzie, żeby przyoszczędzić na pracownikach. O robieniu jakichkolwiek uprawnień budowlanych, czy to w projektowaniu czy na kierownika budowy też można zapomnieć. Szkoleń dokształcających brak. Imprez firmowych czy integracyjnych też oczywiście nie ma.

Maciej
@Krystyna

To słabo, bo taki bałagan organizacyjny faktycznie nie sprzyja pracy. Przyjmując się miałaś chyba określony zakres obowiązków na umowie. Nie można nikogo zmuszać, żeby nagminnie robił coś innego, niż to, co wcześniej zostało ustalone. Jak się sprzeciwisz to faktycznie cie zwolnią?

@Maciej

Jak się wyłamujesz to znaczy że nie pasujesz do zespołu.

Rysiu

Gość Kłamie i nic nie potrafi zorganizować na czas

Andrzej z Gaz System
@Rysiu

Gość nie ogarnia tematu

Magda

Czy zakład ma dużo zleceń?

Aneta

Pani Kasia z firmy Remkon doradziła mi lokalizację szafki gazowej, bardzo dobry kontakt podczas całego etapu projektowania, solidna firma, bardzo polecam

Jacek S.

Bardzo rzetelna firma, pełen profesjonalizm. Wszystko szybko i konkretnie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon - Śrem

• Jak się pracuje w Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon?

Zobacz opinie na temat firmy Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ryszard Dudziński Zakład Usługowy Remkon
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Stanisława Wyspiańskiego 25
    63-100 Śrem