Opinie o Van Zanten Uitzendburo w Nieuw-Vennep

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Van Zanten Uitzendburo. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Zanten Uitzendburo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Zanten Uitzendburo w Nieuw-Vennep

Wariat

Nie polecam Agencji w Holandii van zanten , o tuż to ,że gdy nie wyrobiłam numeru sofi , było wszystko w porządku , gdy po wyrobieniu sofi odzywki mieli do klienta nie stosowne , co chwilę przerzucali do innej pracy twierdząc że szef za dużo pracowników ma , i muszą mnie zwolnić po czym załatwieniu powrotu do Polski dzwonią że mają pracę , śmieszna Agencja omijać szerokim łukiem , żeruja na kasie , nie dość że źle zaznacz ą że pracownik do kiedy może zostać to po czym dzwonią że trzeba zapłacić dodatkowo , bo źle policzyli od kiedy jesteś , omijać ich !!!!

Karolcia
@jacek

No ale jednak nie były te same, więc niektóre osoby mogą się w tym nie odnaleźć. Nie wiem czy obowiązek płacenia jest plusem. To tak jakby dawać plus że płuca oddychają. Ogólnie to długo czeka się za przelewem z kasą?

Wariat Nowy wpis

@Wariat

a jak przerzucali Cię do innej pracy, to na czym polegały Twoje obowiązki? odnajdywałaś się w nich? były jakieś zbliżone do tych pierwotnych? chociaż po tym wszystkim co piszesz, otrzymałaś normalne wynagrodzenie w 100%?

jacek Nowy wpis

czasem trafi sie że wykonujesz zbliżone obowiązki, ale nie zawsze, plus że płacą całość

Karolcia Nowy wpis
@jacek

Aktualny pracownik

Jako aktualny pracownik gorąco nie polecam tej firmy !!!!!!! Omijać szerokim łukiem i proszę udostępniać dalej!!! Żerują i zdzierają jak tylko mogą z pracowników!!! We wtorki niby wypłacane są wypłaty a mając konto holenderskie czekam i nie mogłem się doczekać przez cały Boży dzień!!! I twierdzą, że wypłaty zostały przelane ???????????? W biurze zbywają jeśli się do nich dzwoni !!! Zero szacunku do Nas mają!! Również potwierdzam, że szef tej agencji szpera po pokojach wchodząc kiedy tylko chce !! Jest to stary policjant i bardzo mocno dyskryminuje Polaków!!!

Lila

Ale koniec końców wypłacają wynagrodzenie, czy są przypadki, że komuś nie wypłacili? Wiesz może skąd te problemy z wypłacaniem pensji? Nie powiem, myślałam żeby wyjechać przez nich do pracy do Holandii, ale martwią mnie te informacje o problemach z wypłacalnością....

M

Jak narazie jestem bardzo zadowolona, pierwszy raz spotykam się z takim fajnym podejściem do pracownika ze strony biura. Sama praca też bardzo fajna i bardzo mili ludzie ????

Witam z całego serca nie polecam tej agencji w biurze ciężko o pomoc a szef agencji wchodzi do domków i pokoji jak do siebie bez pukania. Pralki na żetony. Ogólnie (usunięte przez administratora)

Natalia

dając komuś klucze do pokoju ma swój duplikat i wchodzi do pokoju pod Twoją nieobecność ? jak tak można wogóle, zero prywatności :/

Van zanten ciec
@Natalia

Tak wchodzi jak do siebie i szpera po rzeczach a nie daj bog ktoś cię odwiedzi kto nie pracuje u niego chociażby na 15 min to cię wyrzuci podkreślając że nie masz prawa nikogo zapraszać bo to jego własność. Bardzo zły człowiek. W okolicach jest wiele wiele lepszych agencji. Nie raz słyszałem jak ktoś musiał płacić za transport 10km do pracy bo nie dojechał z innymi nie z jego winy 30 euro. Tak samo za pralki płacenie a paragonu nawet nie dostaniesz.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VZ Bemiddeling B.V. en Van Zanten Uitzendburo B.V? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik drukarni - Holandia?
Seba

Ja pracuje już van zanten 3 lata razem z żoną i nie możemy nic powiedzieć złego bardzo dobre biuro prace mamy stała od 3 lat pracownicy w biurze zawsze pomogą bez problemu

Beata
@Seba

no i fajnie, a dostawaliście jakieś podwyżki w ciągu tych trzech lat? Generalnie to rośnie wynagrodzenie wraz ze stażem pracy u nich regularnie?

Marika

@Były pracownik czyli wg Ciebie zakwaterowanie tu jest słabo zadbane ?

Hesus
@Marika

Długo pracowałaś?

Hesus

Ja jestem zadowolony. Bardzo dobry kontakt z biurem. Na początku małe nieporozumienie przy podpisaniu umowy co przesunęło wypłatę o kolejny tydzień ale w rezultacie wszystkie wypłaty i dodatek wakacyjny zostały wypłacone. Na pewno jeżeli jesteś sumiennym i komunikatywnym pracownikiem to agencja jest godna polecenia.

Nie polecam tego biura , wynieśli mi telewizor z pokoju musiałam jeździć kilka razy do biura aby go odzyskać . Wynieśli nam go pod pretekstem że nie jest posprzątane w pokoju a mieliśmy tam tylko parę rzeczy po które mieliśmy zaraz wrócić . praca beznadziejna , toalety zapchane spłuczki nie działają , pralki na żetony , i nie wypłacają wynagrodzenia , jak najdalej od tej agencji

pejson

nie polecam (usunięte przez administratora) wszystkich poszkodowanych zachecam do kontaktu inspectieszw.nl sa bardzo pomocni w zakladce kontakt wystarczy opisac problem a panie z inspekcji sie odezwa i pomoga pieniadze zostana zwrocone

Stella

Czasami nawet najlepsi popełniają błędy bo tylko ten kto nic nie robi nie popełnia ich.

Część wszystkim nie polecam tego biura bardzo oszukuja na wypłatach obiecują dobrą pracę za dobre pieniadze . Ale w całej zeczy takk nie jest zanim tam ktoś pójdzie zadajcie ich Holenderskie CAO. Każde biuro je ma ale oni powiedzą że nie maja. Każde Biuro ma w Holandi tam wszystko pisze jak mają płacić według o normalnych godzin nad godzin i premi . Plus dodatki itp

Bolo

Podpowiedzcie czy w sumie agencja interesuje się pracownikami bdącymi za granicą

nikt ważny

Niestety w większość tych opinii to prawda. Są plusy i minusy. Płaci się za pranie, trzeba się pilnować żeby za coś nie dostać kary. Są robione "naloty" na pokoje, w biurze niestety często kłamią, ale i pomogą. Agencja nie ma żadnych kryteriów, z Polski ściąga co się da. Jak już się trafi jakiś hardcorowy lump, to głowa mała. Cała paleta patologii, na zmianę mieszająca trawę z alkoholem. Czy bym komuś polecił? Ja tam nie ucierpiałem, kasy też przywiozłem, poznałem trochę ludzi i pozwiedzałem rowerem. Ale na dłuższy okres jednak bym się nie porwał. No chyba, że ma się na tyle szczęścia, że trafi się w dobry domek i pracę. Tego wam życzę.

Grzesiek

Skargi klientów lepiej kierować na adres firmy a tu jest forum pracownicze!

Niepozdrawiam

Biuro wogole nie bierze pod uwagę skarg na kierowców. Pomimo że w samochodach założone są GPS-y i pracownicy biura wiedzą z jaką prędkością porusza się dany kierowca. Jazda z niektórymi kierowcami to jak oszukać przeznaczenie. 160/170km na h podczas ulewy? Totalnie brak odpowiedzialności że strony kierowców jak i pracowników biura.

Krik

Lubię atmosferę w VZ Bemiddeling B.V. en Van Zanten Uitzendburo B.V za: Pracownicy biura zawsze pomagaja.

Brocha
@Krik

Hahaha czlowieku ty chyba niewiesz co piszesz !!!pomagają???? Bardziej traktują człowieka jak śmiecia!!!!!! Święte krowy które niepotrafia się ruszyć żeby podejść do okienka.

@Brocha

Bardzo Cię proszę o zachowanie tu całkowitego spokoju. Musisz pamiętać, że inni mogą mieć inne wrażania, nawet jeśli chodzi o tę samą firmę. Powinieneś po prostu uszanować ten fakt. Na pewno niektórzy są zainteresowani podjęciem pracy w VZ Bemiddeling B.V. en Van Zanten Uitzendburo B.V. Może zatem wiesz, czy już w styczniu planuje powiększenie swojego zespołu o nowych pracowników?

Brocha

Totalny brak kompetecji ludzi którzy pracują z biurze!!!!!

@ Brocha

Czynne uczestnictwo w dyskusji jest tu bardzo ważne. Ale nie do końca jasne jest, czy wypowiadasz się jako pracownik firmy VZ Bemiddeling B.V. en Van Zanten Uitzendburo B.V. Bądź zatem tak uprzejma i Nam to zdradź. Może orientujesz się, czy firma planuje w najbliższym czasie przyjecie pracy nowych osób?

Jolanta

@Michal Bardzo proszę, żebyś, mimo wszystko, nie wypowiadał się w ten sposób o nikim - jest to zabronione na tym forum. Czy naprawdę pracodawca, jakim jest firma VZ Bemiddeling B.V. jest aż tak zły, jak piszesz? Nie znajdziesz jakichś pozytywnych aspektów pracy tam? @Tomek Ciebie również proszę, żebyś wypowiadał się tutaj kulturalnie. A jaki Ty masz konkretnie problem z wyżej wspomnianym pracodawcą?

Aga

To co teraz za ludzi zanten sprowadza do roboty woła o pomste do nieba-madrych , chcacych naprawde cos odlozyc to mozna policzyc na palcach. Jak juz w pl ich nigdzie nie przyjeli to jada tutaj i tydzien do roboty i 2 dni picia bo kasa jest. Zanten zrobil sobie zla opinie biorac patole,nie robiac segregacji przez co traci firmy. Bylo lepiej ,stary dal wladze Polakom w biurze i sa tego efekty,git bo kasa sie na jego koncie zgadza. Nie dajcie sie wkrecic na hotel na pierwsze i drugie pietro-masakra. Co do zarobkow to nagina zanten prawo,nie odprowadza pelnych skladek ubezpieczeniowych , z podatkiem tez jest cyrk. Rezerwacja pokoju placisz im do reki by nie bylo na papierze by belasting sie nie dowalil bo to nielegalne.

@Aga

Tak zgadzam sie z pania aga to prawda robilem tam 7lat i do poki stary zadzil bylo ok a teraz nikt tam niema do gadania oprocz jakis polek ktore nie umia za dobrze po holendersku

@Tomek

Bioro wierzy swoim dupo-lizom ktorzy robia tak zeby wyszli na swoje niemasz znajomosci w biorze to odpusc bo juz jestes stracony reka reke myje polki z Biora zadza van zantenem holenderska firma a zalozyciele nie maja nic do gadania

Michal

Bakker BV najgorsza firma jaka istnieje w nord holand Szefowie naziści i praca przy produkcji niebezpiecznych kwasów terror i brak jakiekokolwiek czasu dla siebie odradzam nawet wrogom

Zostaw merytoryczną opinię o Van Zanten Uitzendburo - Nieuw-Vennep

• Jak się pracuje w Van Zanten Uitzendburo?

Zobacz opinie na temat firmy Van Zanten Uitzendburo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Zanten Uitzendburo?

Van Zanten Uitzendburo