ZPU JOŃCA Sp. z o.o.

Międzyrzecz

Opinie o ZPU JOŃCA Sp. z o.o.

Mmmmmm

( usunięte przez administratora ). Nic dodać, nic ująć.

były 3

brud, hałas, maszyny działają jakby chciały a nie mogły, wymuszane nadgodziny, które na kwitku widnieją jako "premia", poza pierwszą zmianą brak kierownictwa, brak perspektyw rozwoju czy godziwej płacy, nawet po dziesięciu latach przy dobrych wiatrach szansa na stawkę 14/h brutto... wyzysk, brak szacunku, wyśrubowane normy. Jedynym sposobem na przeżycie miesiąca za tę pensję jest uzyskanie premii, a żeby tę uzyskać - trzeba siedzieć 10h dziennie przez cały miesiąc, najlepiej też w weekend. a nie daj Boże trafi się konieczność iść na l4 - zabiorą wszystkie możliwe dodatki, zostawiając niecałą minimalną...

jurek

warunki pracy tragiczne, pomiary bhp (hałas, zapylenie, stężenie gazów) robione są przy wyłączonych maszynach... normalnie śmiech o wynagrodzeniu szkoda gadać, to zakład dla ohp a w najbliższej przyszłości dla Azjatów, jak ktoś lubi może zrobić 2 miesiące w miesiącu, ale za 1 mizerną wypłatę, godziny nie są wykazywane, przymuszanie do pracy w soboty a nawet w niedzielę,,,, ach można by tu dużo pisać, ale na szczęście to już nie mój problem... Pani prezes bardzo zadufana w sobie

były 2

ja również niczego się tam nie dorobiłem, jedynie garba i zjechanych płuc, pozdrawiam tych co dają jeszcze radę

były

szkoda słów [usunięte przez admina]nic więcej ,byłem pracownikiem wiele lat dorobiłem się tylko garba .. pozdrawiam zarząd

Zostaw opinię o ZPU JOŃCA Sp. z o.o. - Międzyrzecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPU JOŃCA Sp. z o.o.