PPUH CNC ŚWIDNIK SP. Z O.O.

Świdnik

Opinie o PPUH CNC ŚWIDNIK SP. Z O.O.

ADAMYCM

WITAM ciekawy zaklad, praca 6 dni w tygodniu, czasami w niedziele (jak to mowi prezes kryzys) nie placi nadgodzin jak przewiduje kodeks pracy( niezle wychodzi na tym ze oszukuje ludzi na kase) co tydzien wysylki towaru do niemiec (lata podniecony chyba bierze jakies prochy????) bardzo czesto trzeba znosic humory prezesa (opierdala ludzi, czepia sie wszystkiego) dobrze maja przydupasy, donoszacy o wszystkim co sie dzieje na zakladzie i poza nim mam nadzieje ze juz nigdy nie bede pracowac w takiej firmie jak cnc swidnik na plus w tym obozie pracy jest to ze wyplata jest na czas

Zostaw opinię o PPUH CNC ŚWIDNIK SP. Z O.O. - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH CNC ŚWIDNIK SP. Z O.O.